توضیح تصویر
بهترین مرجع رسمی مقالات طراحی اپلیکیشن اندروید

بهترین مرجع رسمی مقالات طراحی اپلیکیشن اندروید

مقالات طراحی اپلیکیشن اندروید

اهمیت بهینه سازی محتوا

 برهان اهمیتبهینه سازی محتوا

 
بی آلایش میباشد. فارغ از آن در طراحی اپلیکیشن اندورید موتورهای کاوش مرتبه بندی نخواهید شد. ولی، همانگونه که پیش از اینً به صورت مختصر در امر آن حرف کرده ایم، اساسی میباشد که فهم کنیم عامل ها متعدد در seo محتوا وجود دارااست. در یک جهت، شما محتوا ساخت‌و‌ساز میکنید ولی seo محتوا در طول ساخت و ساز با باور از کاربر مبنا بودن آن و تاسی از پیشنهاد های ارائه گردیده در نصیب گذشته بسیار عنایت داراست
 
 
کاربر محوری به چه معناست و تفاوت آن با گونه های دیگر محتوا چیست؟
کاربر محوری به معنای معمولی این میباشد که شما بیشتر از آنچه می‌خواهید درباره آن حرف نمائید و بر آنچه مخاطبان میخواهند بشنوند تمرکز می‌کنید. چنانچه میخواهید در موتورهای کاوش در جای قابل قبولی قرار گیرید، ساخت و ساز محتوای اثرگذار
 
 و مرتبط بسیار اساسی میباشد. در طرف دیگر معادله سئو مورد ها فنی میباشد. این آیتم مشمول عواملی مانند کلمه ها کلیدی مستعمل، تیتر های متای اورده شده، توضیحات متا و URL ها میباشد.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندورید,

[ پنجشنبه 15 ارديبهشت 1401 ] [ 11:29 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


اعتبار MFA از دست رفته اما کسب درآمد از تبلیغات تاثیرگذار‌تر از همیشه است

 اسم اختصاری MFA برای بعضا از ما تداعی طراحی اپلیکیشن اندروید کننده خاطرات شیرین و برای بعضا دیگر یادآور کابوس‌های وحشتناک میباشد. MFA یا این که "تشکیل‌شده برای AdSense"، اینترنت سایتی که با غرض قرار دادن کلمه ها کلیدی خاص که پیشنهادات متعددی در adwords اخذ می‌کردند، تولید گردیده بود. پیرو به روزرسانی الگوریتم، تارنما‌های MFA ضربه بزرگی را متحمل شدند و روش درآمدزایی از روش هک کردن عبارات کلیدی به ساخت و ساز محتوا تغییر تحول کرد.

 
تبلیغات دیجیتال
امروزه مجال‌های درآمدزایی از محتوا نسبت به پیشین بهبود یافته میباشد. درآمدزایی از تبلیغات در مقایسه با روزهایی که از MFA استعمال میشد، مطمئناً در حالت بهتری قراردارد. هزینه تبلیغات دیجیتال در سال 2017 از تلویزیون پیشی گرفت، براین اساس هیچ دلیلی نیست که شما نتوانید از روش تبلیغات در وب سایت خویش به درآمد قابل توجهی دست یابید.راجع به کانال‌های تبلیغاتی، مطمئناً شما می بایست منابع درآمدزایی از تبلیغات خویش را به بالاتر از AdSense توسعه دهید.
 
 تبلیغات متنی 
شما برای استارت می توانید تبلیغات Media.net را که سبب توسعه کانال شما خواهند شد را در تارنما قرار دهید تا از طرف یاهو! و بینگ، تبلیغات متنی سازگار با GDPR داشته باشید، و همینطور دسترسی به رئیس اکانت منحصربه‌فرد و بقیه مزایا را برای شما مهیا می‌نماید.از این رو، شما می توانید از کانال‌های مقصود‌گیری دوباره و شغل با کانال‌های متعلق غایت به کار گیری را ببرید و آخر و عاقبت، ساخت و ساز شرکت کردن فردی با فروشندگان را شروع نمایید.
 
به این ترتیب، چه‌طور می بایست به‌این مسئله پرداخت؟
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ پنجشنبه 8 ارديبهشت 1401 ] [ 11:47 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


هدف گذاری مجدد و تاثیرگذاری بیشتر محتوا

 هر قسمت از محتوا که ایجاد میگردد و طراحی اپلیکیشن اندروید در سایت شما قرار می گیرد، به یک مقصود معلوم نیاز دارااست. با این هم اکنون، غرض، حالت، واحد سنجش محتوا قادر است تغییر تحول نماید - به احتمال زیاد تغییر تحول خواهد کرد. به علاوه، گاهی تغییراتی در موتور کاوش یا این که صنعت ساخت‌و‌ساز می‌گردد که سبب ساز به مهیا شدن مجال‌های تازه برای اهدافی میباشد که منجر بیشتر چشم شدن می شود.

 
برای اینکه در مرتبه‌ نخستین قرار بگیرید، فقط داشتن محتوای کیفیت بالا کفاف نمیدهد مگر اینکه یک ادله موجه وجود داشته باشد.
 
چه‌گونه می توانید برای محتوای کهن دوباره مقصود گذاری و آن‌ها را به روزرسانی نمائید؟
طرز‌های متعددی وجود دارااست.
 
بعضی از هدف ها رایج محتوا عبارتند از:
 
 درایت و یادگرفتن
 
هدایت یوزرها به سمت چرخه خرید
 
 تسریع مجال برای خرید
 
 تقویت اتکا و تخصص
 
 ترغیب ذهنیت دنباله‌رو
 
فروش تولید ها و سرویس ها
 
 استقرار مارک
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 6 ارديبهشت 1401 ] [ 11:17 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


چرا در سال 2021 پایتون بهترین زبان برنامه نویسی برای Machine Learning است
قصد شما این میباشد که محتوای طراحی اپلیکیشن اندروید خیر فقط برای یوزرها بلکه برای موتورهای کاوش نیز در هنگام کراول کردن، فهرست‌بندی و سکو‌بندی سایت شما، به راحتی خوانده خواهد شد.
 
روش پوسته‌بندی محتوای شما نقش مهمی در کارایی کلی آن انجام می‌نماید. اشخاص مقالات را مرور می‌نمایند، به همین خیال و خاطر میباشد که شعور تیتر‌ها و تیتر‌های فرعی، فهرست‌ها و بلوک‌های خرد متن که بوسیله فضای سپید از هم تفکیک گردیده‌اند، سهل وآسان میباشد.
 

اشخاص به بلوک‌های تعالی متن جواب خیر نمی‌دهند، همچنین گوگل. 

برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 4 ارديبهشت 1401 ] [ 11:45 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


چرا در سال 2021 پایتون بهترین زبان برنامه نویسی برای Machine Learning است
قصد شما این میباشد که محتوای طراحی اپلیکیشن اندروید خیر فقط برای یوزرها بلکه برای موتورهای کاوش نیز در هنگام کراول کردن، فهرست‌بندی و سکو‌بندی سایت شما، به راحتی خوانده خواهد شد.
 
روش پوسته‌بندی محتوای شما نقش مهمی در کارایی کلی آن انجام می‌نماید. اشخاص مقالات را مرور می‌نمایند، به همین خیال و خاطر میباشد که شعور تیتر‌ها و تیتر‌های فرعی، فهرست‌ها و بلوک‌های خرد متن که بوسیله فضای سپید از هم تفکیک گردیده‌اند، سهل وآسان میباشد.
 

اشخاص به بلوک‌های تعالی متن جواب خیر نمی‌دهند، همچنین گوگل. 

برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 4 ارديبهشت 1401 ] [ 11:45 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


ایمیل تبلیغاتی و تکنیک آسمان خراش

 با ارسال 230 آدرس اینترنتی ، طراحی اپلیکیشن اندروید انتظار می رود به عبارتی معیار توفیق 11 درصدی را که در بالا در تکنیک اسمان خراش داعیه گردیده بود ، مشاهده کنیم. راستش را بخواهید ، ما با 5 درصد بسیار شادمان بودیم. این همچنان یک فیض مثبت برای گروه ما بود.  فرصت صرف گردیده برای ساخت نوشته‌ی علمی ، پیوندها تحقیقاتی و ایفا پیوندها گران بها خواهد بود. ولی در اینجا حاصل ظریف عملکرد 40 ساعته ما آمده میباشد:

 
 تعداد آحاد جواب ها: 24
 
Our Skyscraper Technique Failure & the Lessons We Learned
 
 وعده برگشت به تارنما ما: 3
 
 توصیه خرید زمان های شگفت انگیز : 15
 
جایزه غیر مترقبه: 5 نام نویسی در ازمایش بتا پیام رسان ما.
 
  بک پیوند: 0
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ پنجشنبه 1 ارديبهشت 1401 ] [ 12:24 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


5 مزیت مدیریت پروژه Agile برای توسعه نرم افزار

 رئیس پروژه Agile دسته جامعی طراحی اپلیکیشن اندروید از اقدامات تکراری و رو به بالا برای نگهداری در اختیار گرفتن میباشد. رئیس پروژه Agile مشتمل بر تعدادی نحوه گوناگون میباشد. دوستداشتنی ترین آنها scrum، Kanban، و XP می‌باشند. از مدیر Agile معمولا در پیشرفت اپ استعمال می گردد، اگرچه اشخاص معدودی برهان این دستور را شعور می‌نمایند. ولی در شرایطی‌که شما نیاز به رئیس یک دسته گسترش اپلیکیشن دارید، و هنوز Agile ندارید، از حیث مزیت رقابتی خویش را فریب می‌دهید. در اینجا 5 مزیت رئیس پروژه agile برای گسترش اپلیکیشن نقل شده میباشد.

 
 
1. با تغییر و تحول ملزومات همخوانی دارااست
 
اپلیکیشن و hardware به صورت مداوم در حالا توسعه می باشند. پیشرفت اپ Agile به شما قابلیت می دهد تا با تغییر‌و تحول لازمات برنامه و همینطور پاسخگویی به نیازهای مشتریان همپا باشید. شما همینطور درخواست‌های تغییر و تحول کمتری اخذ می کنید چون کادر ورک های agile از به عبارتی آغاز شرکت کردن استفاده کننده را تشویق می نمایند. با این وجود هنگامی نیازها تغییر و تحول می‌نمایند میتوانید به راحتی آن را منطبق دهید.
 
در صدر به لحاظ می سید بسط اپلیکیشن Agile گسترش فرآورده تازه اپ را رئیس می‌نماید. طبق گفته Kanbanize، پیشرو در ارائه نرم‌افزار Kanban، طریق agile وقتی بوجود آمد که دربین نیاز تجاری یک نرم افزار قابل انعطاف افزاری و مقطع مجال موردنیاز برای ورود به بازار سه سال تأخیر وجود داشت. آنها همینطور اشاره کردند که‌این فرمان در یک گرد هم آیی در سال 2001 شروع شد، و در غایت به  Agile Manifesto سبب شد. با این اکنون مزایای متفاوت شیوه agile مانند انعطاف‌پذیری، شفافیت، و فایده‌وری سبب به اتخاذ آن بوسیله صنعت های دیگر شد.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 30 فروردين 1401 ] [ 11:19 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


توسعه‌ی کاری

 مناسب‌ترین امور آن‌هایی طراحی اپلیکیشن اندروید می‌باشند که مکان توسعه و بسط داشته باشند. چنانچه چه دستیابی و شغل های دیگر هم می توانند یک ثبات مالی برای شما ساخت نمایند ولی اینگونه کارهایی بحران برانگیزترند و اشخاص میتوانند لذت بیشتری از زمان ها کاری خویش ببرند.

 
استعدادها و علائق
تمامی در‌این جهان نمی‌توانند به سمت یک مسیر معین بروند کلیه یک مقصود ندارند و نباید هم داشته باشند. ادله آن هم این میباشد که علائق و استعدادها مختلف هستند. به صورت نمونه یک نفر صدای خیر دارااست در حالی که یک نفر دیگر دارنده یاد ی بسیار وسیعی است. حتما آتی‌ی کاری این دو نفر مختلف میباشد. لذا به خانواده‌ها سفارش می‌گردد که برای فرزندان خویش در سنین جوانی آزمایش تمایل سنجی و شخصیت شناسی اجرا دهند تا بتوانند آنها‌را به به عبارتی سمتی که مستعد آن می‌باشند هدایت نمایند. هنگامی اشخاص در حیطههایی کار می نمایند که به آن عشق و علاقه دارا هستند نیاز وجود ندارد که طاقت فرسا اهتمام ورزند و یا این که اذیت نمی‌شوند.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 28 فروردين 1401 ] [ 11:17 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


نحوه پیکربندی Google Analytics برای مشاغل محلی

 Google Analytics ابزاری طراحی اپلیکیشن اندروید قوی برای مشاغل در هر اندازه ای میباشد. هنگامی به صدق مصرف شود، داده ها مهمی ساخت می‌نماید که قادر است به تصمیم‌گیری باارزش تجاری در بازاریابی آنلاین بهینه سازی یاری دهد.

 
 
داده ها مهمی که گوگل آنالیتیکس به ما میدهد در امر اینترنت‌وبسایت، بازدیدکنندگان، اینکه چه صفحاتی سعی مطلوبی دارا‌هستند، یوزرها از چه کوئری‌های جستجویی به ما می‌رسند، و غیره هست.
 
در‌این نوشته‌ی علمی میخواهیم پنج مرحله اصلی را پژوهش کنیم که مشاغل محلی میتوانند برای تنظیمات اثرگذار گوگل آنالیتیکس از آن به کار گیری نمایند.
 
1. بازدارنده بات‌ها و spiderها گردید
 
در حال حاضر پنج قدم اصلی وجود دارااست که ما امروز در امر آنها سخن خوا‌هیم کرد تا کیفیت تنظیمات گوگل آنالیتیکس خویش را با بازدهی بیشتری اعمال دهیم. او‌لین آیتم این میباشد که ربات‌ها و اسپایدرها را حذف کنیم. فعلا این مساله اساسی میباشد زیرا برخی از مطالعات نشانه داده‌اند بیشتر از 25% آحاد ترافیک، ترافیک ربات ها میباشد. در‌صورتی‌که به خیر و خوبی وارد حساب گوگل آنالیتیکس خویش گردیده باشید، مطمئنا مثال‌هایی از ترافیک ربات‌ها را که بسیار بدیهی می باشند چشم‌اید.
 
براین اساس روشی که ما در واقع میتوانیم این فعالیت را جاری ساختن دهیم، گوگل میباشد که در واقع یک ابزار خرد بهتر در گوگل آنالیتیکس ساخت‌و‌ساز می‌نماید. به Admin > View > View Settings بروید و یک ابزار خرد عالی Bot Filtering وجود دارااست. در واقع این یقین را تولید می‌نماید که شما از لیست ربات‌ها و اسپایدرهای شناخته گردیده بیرون میشوید و در قبال آنان غربال می شوید.
 
2. هرزنامه (spam) و ترافیک فردی را غربال نمایید
 
مرحله آینده که می خواهیم غربال کردن ترافیک اسپم و ترافیک فردی میباشد. هم اکنون ادله این دستور این میباشد که داده‌های اشتباه داده‌های بی‌قیمت میباشند، صحت دارد؟ در حالتی‌که داده ها ظریف نداشته باشیم، حقیقتا کوشش خوا هیم کرد تا در باب سعی‌های seo یا این که بازاریابی آنلاین خویش تصمیمات ظریف تجاری بگیریم. ما صاحبان مشاغل متعددی را میبینیم که داده‌های خطا متعددی دارا هستند و مبنی بر آن تصمیم میگیرند.
 
بدین ترتیب اساسی میباشد تا آنجا که می توانیم داده ها ظریف به دست آوریم. مدام تعدادی غلط وجود داراست، البته ما هر کاری اجرا می دهیم تا این ایرادات را به دستکم برسانیم و خوب کار کنیم. طرز ای که میتوانیم ترافیک خویش را غربال کنیم رفتن به Admin > View > View Filters و بعد از آن Add Filters میباشد. کاری که میخواهیم جاری ساختن دهیم این میباشد که مطمئن شویم نشانی IP خودمان، یا این که حتی هم‌تیمی‌هایمان، دفترمان، و مواقعی از این دست را غربال کرده‌ایم.
 
3. هدف ها را تهیه فرمائید
 
شماره سه، تهیه و تنظیم هدف ها میباشد. هدف ها بسیار اساسی می‌باشند چون تهیه و تنظیم هدف ها در واقع به ما یاری می‌نماید تا توفیق خویش را پیگیری کنیم. این ردیابی توفیق میباشد. بدین ترتیب خواهیم توانست با رفتن به Admin > View > Goals و New Goal هدف ها را تهیه و تنظیم کنیم.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ پنجشنبه 25 فروردين 1401 ] [ 11:37 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


مقایسه TCP و UDP، کدام یک سریع تر است؟

 TCP چیست؟

 
TCP مخفف Transmission Control Protocol میباشد. طراحی اپلیکیشن اندروید این یک پروتکل لایه حمل و نقل میباشد که اذن می دهد بسته‌ها از یک جای به جای دیگر ارسال شوند.
 
TCP یک پروتکل کانکشن پایه میباشد. بدین معنا که کانکشن را پیش از هر ارتباطی فی مابین واحدهای رایانه‌ای کانال برقرار می‌نمایند. از آن‌جا که ما از این پروتکل به هم پا پروتکل IP به کار گیری میکنیم، آن را TCP/IP می‌نامیم.
 
TCP چه‌گونه شغل می‌نماید؟
 
وظیفه مهم TCP توده‌آوری داده‌ها از لایه application میباشد. بعد از آن داده‌ها را به چندین بسته تقسیم می‌نماید، به هر بسته یکی تخصیص می دهد، و بسته‌ها را به مقصدشان می‌فرستد.
 
همینطور بسته ها را پیش از ارسال‌شان به لایه application مجدد راز هم می‌نماید. با اعتنا به اینکه TCP یک پروتکل کانکشن پایه میباشد، کانکشن تا هنگامی که فرستنده و گیرنده تبادل خویش را بی نقص نکنند، برقرار خواهد بود.
 
این یک پروتکل قابل متکی بودن میباشد. یعنی گیرنده مدام یک تأیید مثبت یا این که منفی در باب بسته داده به فرستنده ارائه می دهد، به این ترتیب فرستنده مدام میداند آیا بسته داده به مقصد رسیده میباشد یا این که آیا نیاز به ارسال دوباره دارااست.
 
این پروتکل ضمانت می‌نماید که داده‌ها در به عبارتی توالی ارسال گردیده به مقصد می‌رسند. این یک سیستم داخلی برای تحقیق اشتباه و بازیابی داراست. و مسئول ارائه پیوندها end-to-end میباشد. TCP همینطور قابلیت و امکان در اختیار گرفتن جریان و چگونگی سرویس ها را آماده می نماید.
 
TCP همینطور از سرور full-duplex حفاظت می‌نماید، به‌این مفهوم که هم میتواند تحت عنوان گیرنده و هم تحت عنوان فرستنده فعالیت نماید. این به طرز کلاینت/سرور point-to-point شغل می‌نماید.
 
UDP چیست؟
 
UDP مخفف User Datagram Protocol میباشد. UDP ابتدایی‌ترین پروتکل‌های ارتباطی لایه جابجایی پروتکل TCP/IP میباشد. این پروتکل از دست کم سازوکار‌های ارتباطی به کار گیری می‌نماید.
 
UDP چه گونه عمل می‌نماید؟
 
اگرچه UDP یک پروتکل حمل و نقل غیرقابل پشت گرمی تلقی می‌گردد، با به کار گیری از خدمت‌های IP شغل خویش را اعمال می دهد، که یک طرز تحویل با شایسته ترین عملکرد را ارائه می دهد.
 
در UDP، گیرنده تأیید بسته را ساخت و ساز نمی‌نماید، و فرستنده درانتظار تأیید بسته وجود ندارد. به جهت این جراحت‌پذیری، پروتکل هم غیرقابل متکی بودن میباشد و هم پردازش آن سهل وآسان‌خیس میباشد.
 
ما از UDP در مواقعی به کارگیری میکنیم که تأیید داده‌های اخذ گردیده چندان اصلی وجود ندارد. این برای مواقعی که داده‌ها در یک طرف جریان مییابند بهتر میباشد و برای پیوندها مبنی بر کوئری مطلوب میباشد.
 
UDP از تحویل تروتمیز بسته‌های داده باور نمی‌دهد. Stateless میباشد و هیچ مکانیزم در اختیار گرفتن ازدحامی را آماده نمی‌نماید.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 23 فروردين 1401 ] [ 11:40 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


صفحه قبل 1 2 صفحه بعد