توضیح تصویر
بهترین مرجع رسمی مقالات طراحی اپلیکیشن اندروید

بهترین مرجع رسمی مقالات طراحی اپلیکیشن اندروید

مقالات طراحی اپلیکیشن اندروید

چگونه AI و Machine Learning بر امنیت سایبری تأثیر می‌گذارند

 وقتی که کارشناسان طراحی اپلیکیشن اندروید امنیت سایبری برای باخت پیکار بی‌نقطه پایان خویش با هکرها و مجرمان سایبری وارد شغل میگردند، از هر مزیت فناوری که می توانند پیدا نمایند به کارگیری می‌نمایند. امروزه آنچه در نرم‌افزار‌های امنیت سایبری خویش قرار داده‌اند هوش تصنعی و Machine Learning میباشد، که هر دو ابزارهای قدرتمندی میباشند که انقلابی در مورد سایبری ساخت و ساز کرده‌اند.

 
 
و کجا می توانید هوش تصنعی (AI) و machine learning را در کمپانی سایبری پیدا نمایید؟ Capgemini گزارش میدهد که دوستداشتنی‌ترین برنامه، امنیت کانال میباشد ولی AI نیز برای بهبود پروتکل مواقعی مانند امنیت داده‌ها، امنیت endpoint، و مدیر شناسایی و دسترسی استعمال می گردد. گزارش Capgemini همینطور نماد می دهد که 69 درصد سازمان‌ها معتقدند که سوای هوش تصنعی حاذق به پاسخگویی به هجوم ها سایبری نخواهند بود و میانگین ارتقاء دارایی‌های سال 2020 برای نسبتاً یک از ده سازمان بیش تر از 40 درصد فراتر از سال 2019 میباشد.
 
و پیش گویی‌های Zion Market Research این میباشد که تا سال 2025 بازار جهانی هوش تصنعی و مصنوعی سایبری به 30.9 میلیارد دلار، با CAGR بیشتراز 25 درصد از سال 2019 تا 2025 خواهد رسید. حتی برای یک دسته امنیت سایبری گرانقدر و بسیار حرفه‌ای نیز شغل بی آلایش‌ای وجود ندارد که حمله ها خلاقانه به زیرساخت‌های خویش را مدیر نماید، براین اساس بخش اعظمی از آن ها به AI و machine learning برای مدل کردن توشه روی آن روی میاورند.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 21 فروردين 1401 ] [ 10:49 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


6 مورد از اصلی ترین ابزارهای علم داده پایتون

 آیا شما هم عشق مند به طراحی اپلیکیشن اندروید شناخت بیشتر با ابزارهای دانش داده پایتون می‌باشید؟ ما درین مقاله 6 گزینه از مطرح ترین ابزارهای دانش داده پایتون را به شما معرفی می‌کنیم

در صورتی‌که قصد دارید تبدیل به یک فرد حرفه‌ای در تجزیه و ارزیابی داده گردید با‌یقین گویش نرم افزار نویسی پایتون میتواند یکی شایسته ترین گویش ها برای فعالیت کردن شما باشد. ابزارهای دانش داده پایتون به شما یاری می نمایند تا به صورت بهتری تجزیه و محاسبه داده های متعدد را ایفا دهید. یادگیری گویش نرم‌افزار نویسی پایتون بسیار بی آلایش و ریلکس میباشد و این لهجه مدد کلان و بسیار عمیقی داراست و شاید برای شما دیدنی باشد که بدانید اکثر کتابخانه های دانش داده و یادگیری ماشین دارنده رابط کاربری به لهجه پایتون می باشند.
 
طی یک‌سری ماه قبل یکسری پروژه متفاوت دانش داده برای پایتون منتشر شد‌ه‌است و یا ورژن های دیرین به روزرسانی گردیده و خصوصیت های جدیدی به آن ها اضافه گردیده‌است. بعضی از این ابزارهای دانش داده پایتون به شما امداد می نمایند تا سریع خیس کدهای لازم خویش را بنویسید و فیض دلخواه را اخذ نمائید. به دنبال قصد داریم برخی از مهم‌ترین ابزارهای دانش داده پایتون را به شما معرفی کنیم.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ پنجشنبه 18 فروردين 1401 ] [ 11:30 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


چه زمانی در سفر خریدار باید این کارها را انجام دهیم؟

 بسیار اصلی میباشد گزینش فرمائید طراحی اپلیکیشن اندروید که در کدام مرحله از مهاجرت خریدار می‌خواهید محتوای خویش را با هجرت وی هماهنگ نمایید.کلیه مخاطبان مسیر تدبیر -> شناخت -> دقت -> خرید را تعیین نمی‌کنند. آنان ممکن میباشد از فازی به فاز دیگر جنبش نمایند چون مسافرت مشتری های مدرن غیرخطی گردیده‌است.

 
مشوق های هر مشتری نیز با دیگری متعدد میباشد. این محرکها میتوانند مفاد تحت باشند:
ذاتی ("اینجانب به تعطیلات نیاز دارم!")
 
فرنگی ("ماشین قهوه اینجانب حاد میباشد.")
 
سودجو ("پیش از اینً حتی به خرید دوربین پهپاد پندار نکرده بودم!")
 
پرسونای خریدار را شناسایی نمائید و در وقتی مهاجرت خریدار همانها را غرض قرار دهید.
 
آن‌گاه، به عبارتی پیامی را مشخص و معلوم نمائید که میخواهید به مشتریان خویش ارسال فرمایید.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 16 فروردين 1401 ] [ 11:42 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


چرا به استراتژی محتوا نیاز دارید؟

 استراتژی محتوا نصیب طراحی اپلیکیشن اندروید مهمی از بازاریابی محتوا میباشد.

 
هدف ها مشتری، استراتژی ها و تاکتیک های بازاریاب می بایست با یکدیگر همسو باشند.
 
در واقعیت راجع به بازاریابی محتوا عنصرها پایین می بایست مشخص و معلوم شوند:
 
 هدف ها: به چه چیزی می‌خواهیم برسیم؟
 
 استراتژی: به چه شکل قادر خواهیم بود به آن دست یابیم؟
 
 تاکتیک ها: کارهایی که چهت نیل به آن ایفا خوا هیم بخشید.
 
به خیال و خاطر داشته باشید که استراتژی داشتن برای مدتی کوتاه میباشد. این دستور نباید ماه ها ارتفاع بکشد وگرنه هیچ کاری را جاری ساختن نخواهید اعطا کرد.در اینجا فقط بایستی جواب چهار پرسش را بدانید: چه کسی، چه هنگامی، چه چیزی و کجا.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ دوشنبه 15 فروردين 1401 ] [ 14:37 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


به مطالب وبلاگ نویسان لینک دهی کنید

 هنگامی که مطلبی را در وب لاگ درج طراحی اپلیکیشن اندروید می کنید مطلقا از ایده ها همیاران و وب لاگ نویسان بعنوان رفرنس و مرجع به کار گیری فرمایید، این مورد 3 مزیت دارااست:

 
موجب می گردد تا مطالب بلاگ نویسان را بعنوان سر مشق قرار داده، آن‌ها نیز از پیوند دهی مطلع گردیده و نتیجتا از اشتباهات فعالیت با خبر می شوید و به رفع آن پرداخته، یا این که از نقاط قوت خویش آگاه گردیده و آنرا در عملیات وب لاگ نویسی مراقبت می‌نمایید. از طرفی نظریات وب لاگ نویسان می‌تواند برای مقاله ها آتی در وب لاگ به شما ایده بدهد. در روند فراتر، این آیتم موجب تکوین ارتباط ها از صمیم قلب قربت می شود که در بسط کاریتان بسیار مثمرثمر گردد.
 
بعضی وقت ها مبتنی بر مطالب دیگر وب لاگ نویسان محتوایی را در وبلاگتان منتشر می کنید و برای ثابت و اعتبار نیاز دارید تا به بلاگ آن‌ها لینک و پیوند دهید.
 
به عبارتی اندازه که لینکهای داخلی به استخراج سکو بلاگ و وبسایت امداد میکند، لینک و پیوند های فرنگی نیز موءثر خواهد بود.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ دوشنبه 15 فروردين 1401 ] [ 14:31 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


پیش نمایش 3 ویژوال استودیو 2022 در جاوا اسکریپت، تایپ اسکریپت و گیت می درخشد

 پیش اکران 3 ویژوال استودیو 2022 اخیرا طراحی اپلیکیشن اندروید منتشر گردیده‌است، ما درین مقاله قصد داریم یه خرده بیشتر درباره پیش اکران 3 ویژوال استودیو 2022 سخن کنیم.

 
پیش اکران 3 ویژوال استودیو 2022 در جاوا اسکریپت، تایپ اسکریپت و گیت می‌درخشد
با منتشر نشدن پیش اکران 3 ویژوال استودیو 2022 مشخص و معلوم شد که مایکروسافت عشق و علاقه مند به به چاپ رساندن ویژوال استودیو 64 بیت میباشد و برای آن طراحی برنامه نموده است. این موسسه به واحد سنجش متعددی تاکید دارااست که همانطور که از multi-repo حمایت می نماید از تجارب های نو جاوا اسکریپت و تایپ اسکریپت نیز پناه نماید.
 
پیش اکران 3 ویژوال استودیو 2022 در 10 آگوست رونمایی شد و موضوعاتی از قبیل سود وری شخصی و تیمی بیشتر را نیز به یار و همدم داشت. برای گویش های جاوا اسکریپت و تایپ اسکریپت پیش اکران 3 ویژوال استودیو 2022 ابزارهایی را برای بهبود تجارب نرم افزار های تک برگه ای و بسط نصیب فرانت اند ارائه میدهد. پروژه تازه تایپ اسکریپت و جاوا اسکریپت به توسعه و گسترش دهندگان این قابلیت و امکان را می‌دهد تا بتوانند پروژه های جدا REACT، انگولار و Vue را بسازند. این ورژن از ویژوال استودیو از هر مورد از CLI های محلی قاب ورک های جاوا اسکریپت را به پوسته های پروژه فرانت اند پیشرفت میدهد. در واقع این ide ورژن CLI نصب گردیده در مسیر بسط دهنده را تشخیص می‌دهد تا ساختار صحت را برای پروژه ساخت و ساز نماید.
 
ما درین مقاله قصد داریم مقداری بیشتر درباره پیش اکران 3 ویژوال استودیو 2022 سخن کنیم و داده ها جامع و جامعی را درباره آن در چنگ شما در اختیار بگذاریم.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 9 فروردين 1401 ] [ 11:33 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


چگونه با استفاده از ابزار Spring Security امنیت REST را افزایش دهیم

 ابزار Spring Security یک کادر ورک کارکشته طراحی اپلیکیشن اندروید در گویش جاوا میباشد، در‌این مقاله قصد داریم مقداری بیشتر در رابطه ابزار Spring Security سخن کنیم.

 
 
ابزار Spring Security یکی‌از شایسته ترین ابزارها در گویش نرم افزار نویسی جاوا میباشد که تجهیزات متنوعی را در مشت شما قرار می‌دهد. همانطور که میدانید ایمن سازی و ارتقاء امنیت نرم افزار های زیر اینترنت همواره از اهمیت بسیار متعددی برخوردار بوده میباشد و عملا یک روند غامض به حساب می آید. ابزار Spring Security یک کادر ورک بسیار قادر را در لهجه نرم‌افزار نویسی جاوا به شما ارائه می‌دهد که امنیت نرم افزار های پایین اینترنت را ضمانت می نماید البته با این حالا تا‌وقتی‌که کاملا این قاب ورک را نیاموخته اید نمی توانید از توان بدون نقص آن به کار گیری نمایید.
 
درین مقاله قصد داریم بعضا از کامپوننت های مهم که برای امن کردن یک REST API با استعمال از ابزار Spring Security وجود داراست را آیتم محاسبه در اختیار بگذاریم. در‌این مقاله یک نرم افزار بی آلایش ساخت می‌کنیم که از JSON Web Token برای ذخیره داده ها یوزرها به کارگیری می نماید.
 
JWT به انگیزه آسانی و فشردگی بالایی که دارااست با گاز در اکنون تبدیل شدن به یک راه استاندارد برای محافظت داده ها است.
 
پس با ما در پی این مقاله یاور باشید تا این پروژه را به اتمام برسانیم.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 7 فروردين 1401 ] [ 11:58 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


10 مورد از ریپازیتوری های گیت هاب برای تبدیل شدن به توسعه دهنده جاوا اسکریپت حرفه ای

 شناخت با بعضی از ریپازیتوری های طراحی اپلیکیشن اندروید گیت هاب برای بسط دهندگان جاوا اسکریپت ضروری میباشد، درین مقاله به معرفی ریپازیتوری های گیت هاب برای جاوا اسکریپت می پردازیم

 
 
شناخت با ریپازیتوری های گیت هاب برای تبدیل شدن به یک بسط دهنده ماهر جاوا اسکریپت موردنیاز و ضروری میباشد. با معرفی کتابخانه و کادر ورک هایی مانند ReactJS، VueJS، Angular، SvelteJS و اکثری از مورد ها دیگر و همچنین دور و اطراف های runtime مانند Node.js  و Deno تقاضا برای تبدیل شدن به یک گسترش دهنده جاوا اسکریپت ارتقا پیدا نموده است. از آغاز هایی که نو شغل های خویش را استارت کرده اند گرفته تا بخش اعظمی از شرکتهای تبارک فعال در حوزه تکنولوژی به شکلی از این گویش نرم‌افزار نویسی به کار گیری می نمایند.
 
از این لهجه اپ نویسی می شود به صورت یک کتابخانه مانند ReactJS یا این که کادر ورک های توسعه یافته مانند Angular استفاده نمود یا می اقتدار از آن ها تحت عنوان دور و بر های ران تایم مانند Node.js و deno به کار گرفت. همه این مورد ها صرفا در یک چیز مشترک می باشند و آن این میباشد که می‌توانند کدهای گویش اپلیکیشن نویسی جاوا اسکریپت را به صورت ساختارمندتری بنویسند. علاوه بر این اقتدار کدها و همچنین مقیاس پذیری آنان نیز ارتقاء پیدا می نماید که سبب می‌شود تا حفظ از کدهای جاوا اسکریپت ریلکس خیس خواهد شد.
 
بدین ترتیب برای شما تحت عنوان یک بسط دهنده نرم افزار به گویش جاوا اسکریپت این مورد ما یحتاج و ضروری میباشد که مهارت های خویش را با به کار گیری از شایسته ترین تمرین ها و مفاهیم ارتقاء دهید.
 
درین مقاله قصد داریم ده آیتم از ریپازیتوری های گیت هاب را به شما معرفی کنیم که به شما یاری می نمایند تا به یک گسترش دهنده ماهر جاوا اسکریپت تبدیل گردید و علاوه بر این به شما در بهبود عملکردتان نیز یاری می نمایند و سبب ساز میگردد تا بتوانید کدهای مقیاس پذیرتری را بنویسید. پس در صورتی‌که شما هم یک بسط دهنده جاوا اسکریپت میباشید به شما سفارش میکنیم مارا درپی این مقاله ملازمت و همراهی نمایید.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 24 اسفند 1400 ] [ 13:09 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


آیا فرآیندهای agile و devops شما به اندازه کافی خوب هستند؟

 امروزه اکثری از سازمان ها برای طراحی اپلیکیشن اندروید بهبود سازش، مطمئن بودن نرم افزار ها و جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان در حین تشکیل داد اشکال نرم افزار ها به متدولوژی های agile و devops روی آورده اند. آنان تمدن، اصول و فرایندهای خودکارسازی devops را پذیرفته اند تا بتوانند سرعت استقرار نرم افزار های خویش را ارتقاء دهند. علاوه بر این روی آوردن به متدولوژی های agile و devops برهه زمانی مجال تغییر‌و تحول کدها را کاهش داده و معدل زمان فرصت حل کردن مسائل متفاوت در توسعه و گسترش نرم افزار ها را نیز کمتر نموده است که‌این دو موضوع تحت عنوان شاخص های کلیدی این متدولوژی ها شناخته می‌شوند.

 
شاید این پرسش در ذهنیت شما نیز به وجود آمده باشد که چطور دسته و سازمان شما برای تایید متدولوژی های agile و devops در مقابل بقیه نهادهای همفکر قرار میگیرد؟ آیا شما شایسته ترین تلاش را برای تایید این متدولوژی ها دارید؟ آیا با طرز صحت با این زمینه واکنش میکنید؟ آیا به اهدافی که در لحاظ گرفته اید دست پیدا خواهید کرد؟
 
دو گزارشی که جدیدا منتشر گردیده اند می‌توانند جواب قابل قبولی را برای این سوالهای مهیا نمایند. گزارش 5th State of Agile که بوسیله Digital.ai منتشر شد و گزارش 2021 State of DevOps که برای Puppet است هر دو می‌توانند معیاری مطلوب برای ارزیابی بلوغ متدولوژی agile و devops در سازمان ها باشند. هر دو گزارش agile و devops مشتمل بر اکثری از جزئیات و تفاسیر تحلیلگران می‌باشند که در‌پی 5 گزینه از بزرگترین نکات این گزارش ها را به شما ارائه خوا هیم اعطا کرد.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 22 اسفند 1400 ] [ 11:39 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


کلمه کلیدی کانونی پیشنهادی خود را گوگل کنید

 غیر وابسته از اینکه بدانید کدام لغت ها کاوش طراحی اپلیکیشن اندروید بوسیله اشخاص به کارگیری می‌شود، می بایست بدانید که ایده متبوع برای پست یا این که برگه شما متناسب با نیازها و انتظارات عده ای میباشد که از این لغت ها کاوش استعمال می نمایند. شما می بایست بفهمید که مقصود کاوش چه چیزی است. یک رویکرد برای اینکه بفهمید آیا محتوای متبوع نیازهای اشخاص را برآورده می نماید این میباشد که (گروه ای از) کلمه ها کلیدی پیشنهادی خویش را در گوگل سرچ فرمایید.

برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 15 اسفند 1400 ] [ 11:58 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 صفحه بعد