توضیح تصویر
بهترین مرجع رسمی مقالات طراحی اپلیکیشن اندروید

بهترین مرجع رسمی مقالات طراحی اپلیکیشن اندروید

مقالات طراحی اپلیکیشن اندروید

مزیت طراحی اپلیکیشن خدماتی چیست؟

 همۀ ما آنقدر در گیرودار معاش و عمل‌مان گیر طراحی اپلیکیشن اندروید کرده‌ایم که فرصت کافی برای اجرا چندین شغل های معمولی معاش‌مان را هم نداریم. اکثر وقت ها خریدهایمان را اینترنتی جاری ساختن می دهیم تا یه خرده بتوانیم در منزل استراحت کنیم و برای آغاز یک روز کاری دیگر فراهم شویم. کارهایی مثل شستشوی جامه، اتو کشیدن آن و نظافت کردن منزل و غیره را در بیشتر وقت ها نمی‌رسیم اعمال دهیم.

 
همینجاست که متوجه مزیت پباده سازی نرم افزار خدماتی می‌شویم. موبایل‌مان مدام در دستان‌مان است و فعالیت با آن را به‌خیر بلد هستیم. شاید برایمان شغل با تلفن همراه چندبرابر خوب و سهل‌خیس از فعالیت با کامپیوتر باشد. هرچه باشد، تلفن همراه مدام در دسترس‌مان میباشد.
 
کسب و شغل های متعددی برای ارائه سرویس ها مختلف به اشخاص به‌وجود آمده‌اند. شایسته ترین طرز ارائه این سرویس ها هم، قابل دسترسی‌ترین آن میباشد. پباده سازی و تشکیل داد نرم افزار خدماتی، جزو دسترسی‌های سهل وآسان اشخاص میباشد.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 21 دی 1400 ] [ 11:27 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


ارتباط با سرور http در اندروید های 9 به بالا

 درود میخوام در رابطه موضوعی درباره ی طراحی اپلیکیشن اندروید رابطه با سرور در نرم‌افزار های اپلیکشن اندروید کلام کنم. موضوعی که برای خودم پیش اومد و معضل هایی رو برام ساخت که بالاخره با امداد از منابع انگلیسی زمینه حل شد. گفتم شاید برخی از دوستان هم با این قضیه واکنش کنن. شاید بهتره یک منبع فارسی هم براش باشه.

 
 
رابطه با سرور  http در اندروید های تحت خیس از نسخه 9 مشکلی ساخت نمی کنه. اما در اندروید های نسخه های فراتر از 8 مسئله امنیت سرور در مرتبه نخستین قرار گرفته و اندروید 9 به بالا سرورهای http رو پشتیبانی نمی کنه و اندروید9 اذن ارسال و اخذ داده ها با سرور  http رو نمی ده
 
این زمینه به دلیل امنیت ارتباطات آپ با دنیای بیرون از آپ طرح ریزی گردیده.
 
هم اکنون بریم راز اصل مقاله
 
برای اینکه آپ ما بتونه با سروری که http است رابطه برقرار کنه می بایست ادرس دامنه سرور رو به لیست سپید در آپ اضافه کنیم و به آپ بگیم این دامنه جزو دامنه های امن می باشد تا اندروید اذن رابطه باهاشو بده.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 19 دی 1400 ] [ 13:56 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


چه نرم افزارهایی با React ساخته شده‌اند؟

 اپلیکیشن Gyroscope پباده سازی طراحی اپلیکیشن اندروید گردیده با ری اکت نیتیو

از روش این نرم افزار یوزرها میتوانند به خیر و خوبی کلیه مواقعی که مرتبط با تندستی‌شان می شود را در دست گرفتن نمایند. تعداد گام‌های روزمره اشخاص، ضربان قلب‌شان، ترازو کاهش یا این که ارتقاء وزن و … کلیه از روش این اپ قابل پیگیری می‌باشند. علاوه بر این، اطلاعاتی که مرتبط با تن درستی یوزرها می گردند در پوسته گزارش‌های روزمره، هفتگی و ماهانه قابل اخذ میباشند. این گزارش‌ها به اشخاص امداد می‌نمایند برای داشتن معاش تندرست‌خیس، نرم افزار‌ریزی نمایند و مسیر وصال به معاش تندرست و مالامال نشاط را به خیر و خوبی طی نمایند. فرآیند پباده سازی و تشکیل داد نرم افزار Gyroscope به امداد ری اکت نیتیو صورت گرفته میباشد. همین منجر گردیده امکاناتش به راحتی افزایش پیدا نمایند و یوزرها نیز به خیر از آن به کارگیری نمایند.
 
نرم افزار UberEats پیشرفته با ری اکت نیتیو
 
 
اگرچه ری اکت نیتو در ایجاد کرد قسمت کوچکی از این اپلیکیشن نقش داشته میباشد، ولی توانسته تجربه فوق‌العاده‌ای را از حیث UI و UX برای یوزرها رقم بزند. این نرم افزار به داشبوردی نیاز داشت که از روش آن بتواند برای رستوران‌ها نوتیفیکیشن ارسال نماید. اعضای گروه نرم افزار اوبر از قبلی تجربه عمل با ری اکت را داشتند، به همین خیال و خاطر تصمیم گرفتند برای پباده سازی این داشبورد نیز از react native به کارگیری نمایند. پباده سازی این نصیب از UberEats با استعمال از ری اکت، تصمیم هوشمندانه و موفقی برای این موسسه به حساب می‌آید.
 
نرم‌افزار Instagram پیشرفته با react native
 
 
به کارگیری از فناوری‌های تازه برای نرم افزار‌هایی که روند‌ پباده سازی‌شان کامل شدن شده است، فرایندی معضل بر انگیز میباشد. ولی اینستاگرام رابط کاربری معمولی‌ای داشت، به همین خیال به کار گیری از ری اکت نیتیو برای گسترش آن نسبتا بی آلایش‌خیس بود. همینطور به کارگیری از ری اکت نیتیو برای گسترش اینستاگرام منجر شد که مراقبت این نرم افزار برای سیستم‌دلیل‌های اندروید و iOS بی آلایش‌خیس خواهد شد.
 
نرم افزار Walmart تشکیل شده با ری اکت نیتیو
 
 
شرکت والمارت قصد داشت به گران قدر‌ترین خرده‌فروشی آنلاین در سراسر عالم تبدیل خواهد شد. چهت نیل به‌این غرض، مدیران والمارت می بایست ریسک می‌کردند و اقدامات جسورانه‌ای اعمال می‌دادند تا بتوانند با استعمال از مزایای نرم افزار خویش، مزیت رقابتی خیر به دست آورند. به همین خیال و خاطر آنها با استعمال از فناوری‌های تازه پیرو طرز‌هایی برای بهبود تجربه مشتری بودند. هنگام استعمال از فناوری‌های تازه، آنان با ری اکت نیتیو آشنا شدند. ری اکت نیتیو سبب کارایی خوب نرم افزار والمارت شد و این قابلیت و امکان را برای مدیران والمارت مهیا کرد تا بتوانند نرم‌افزار‌ای مشابه به اپلیکیشن‌های نیتیو و همین طور برنامه خردسالان‌های بسیار جاری داشته باشند.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ دوشنبه 1 آذر 1400 ] [ 11:50 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


رنگ بندی مناسب در طراحی اپلیکیشن
 تعیین تم رنگی نرم افزار یکی‌از مهم ترین طراحی اپلیکیشن اندروید نکات پباده سازی نرم افزار می­باشد. او‌لین چیزی که کاربر با آن رابطه چشمی برقرار می­نماید، تم رنگی نرم افزار میباشد. رنگ مربوط به مارک شما می­تواند شعاری برای تجارت شما باشد، که در پباده سازی نرم افزار به وسیله شما یادآور خواهد شد.
تعیین تم های رنگی تیره، نامتناسب بودن تم نرم افزار به رنگ لوگو، خوانا نبودن مطالب، استعمال از رنگ ها خسته کننده و زننده برای دیده و …. مثلا مواقعی میباشد که می­تواند موجب ارائه یک اپلیکشن غیر رشته­ای گردد. مغایرت و هارمونی رنگ ها به حدی دارای اهمیت میباشد که بیشتر شرکت ها والا جهان، کارشناس روانشناس و گرافیست برای انتخاب رنگ­های قسمت­های متفاوت استخدام می­نمایند.
 
دقت داشته باشید مهم‌ترین اصل در انتخاب رنگ بندی نرم افزار، خوانا بودن مطالبتان میباشد.
 
عملکرد فرمائید در تعیین رنگ ها برای نرم افزار تان از نسخه برداری برداری رنگ ها خودداری کنید.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 9 شهريور 1400 ] [ 10:25 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


محتوای بروز و مهم

 یک کدام از خصوصیت هایی که بایستی طراحی اپلیکیشن اندروید در پباده سازی نرم افزار آموزشی آن را مد لحاظ قرار بخشید، محتوای یادگرفتن ها میباشد. این محتواها برای حرفه ای هم زیرا کامپیوتر یا این که بقیه حرفه ها بایستی آپ دیت خواهد شد. با محتوای کهن و کسل کننده اشخاص متعددی از نرم افزار استقبال نخواهد کرد. علاوه بر این، منجر اشغال شدن فضای متعددی از هاست و سرور شما گردد. پس بایستی در تعیین محتوای آموزشی و بروز بودن آن توجه نمایید؛ خوب میباشد که محتواهای شما طوری باشد که اشخاص متعددی از آن استقبال نمایند تا هم برای شما فایده داشته باشد و هم به ارتقا یوزرها نرم افزار یاری دهد.

 
 امکان ورود و نام نویسی
در اکثر نرم افزار های مدرن قابلیت و امکان ورود و نام نویسی مشهود است. پس پباده سازی نرم افزار آموزشی می بایست این دو را پیاده سازی نمائید تا بتوانید یوزرها خویش را خوب رئیس نمائید و از وارد شدن محتواها و بسته های آموزشی نو آن‌ها را مطلع سازید و یوزرها هم بتوانند اکانت فردی خویش را داشته باشند و بتوانند در آن تاریخچه ای از خرید عصر های آموزشی و زمان های آموزشی عشق و علاقه مند و بقیه داده ها مرتبط با خویش را در آن تصویب و ضبط نمایند.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 7 شهريور 1400 ] [ 13:42 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


طراحی اپلیکیشن مشابه پذیرش ۲۴

 تلفن همراه های هوشمند امروزه طراحی اپلیکیشن اندروید در معاش عموم نقش مهمی را بازی می نمایند و برروی معاش عموم تاثیر متعددی داشته میباشد. تکنولوژی توانسته میباشد که سرویس ها مختلفی را در کسب و امور ارائه دهد و همین منجر سهل وآسان خیس شدن ارتباط فی مابین کسب و امور و عموم شد‌ه‌است. در دنیای امروز نرم افزار های تلفن همراه در مقایسه با مرورگر ها و تارنما ها مخاطبین بیشتری را به خویش جذب می نمایند و جلب دقت بیشتری کرده‌اند. نرم افزار ها توانسته اند در حوزه سرویس ها پزشکی هم خط مش یابند؛ نرم افزار نوبت دهی تایید ۲۴ یکی‌از این مثال هاست. بعضا از اشخاص عشق و علاقه دارا هستند که در حوزه پزشکی با تکنولوژی کسب و کاری راه و روش بیندازند با ما همپا باشید تا راجع‌به پباده سازی نرم افزار شبیه تایید ۲۴ آشنا گردید.

 
خصوصیت های پباده سازی نرم افزار شبیه تایید ۲۴
خصوصیت های اساسی در پباده سازی نرم افزار تایید 24 را درین نصیب شرح می دهیم.
 
 
 
تصویب مجانی نوبت
یکی‌از خصوصیت های پباده سازی نرم افزار شبیه تایید ۲۴ قابلیت و امکان تصویب بدون‌پول نوبت  برای خویش و دور‌وبری ها میباشد. این خصوصیت یکی مهمترین خصوصیت های پباده سازی نرم افزار شبیه تایید ۲۴ میباشد و باید روی آن با تمرکز فعالیت گردد.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ پنجشنبه 4 شهريور 1400 ] [ 10:34 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


هزینه طراحی اپلیکیشن

 در دنیای امروز بیشتر کسب و امور به طراحی اپلیکیشن اندروید سمت دنیای وب و فضای مجازی پیش می‌روند و با آن لینک میخورند؛ نرم افزار ها و تارنما ها میتوانند این لینک و پیوند را در بین کسب و امور و تکنولوژی تولید نمایند؛ هرچه جلوتر میرویم، به کار گیری از تلفن های همپا در اکثر وقت ها عموم بیشتر میگردد؛ پس پباده سازی نرم افزار می‌تواند مقرون به صرفه خیس برای جذب استفاده کننده و ارتقا مشتری باشد؛ البته بیشتر اشخاص نگران هزینه پباده سازی نرم افزار یا این که وبسایت می‌باشند، در این مکان ما به توضیح بها پباده سازی نرم افزار خوا‌هیم پرداخت پس با ما باشید.

 
دست اندرکاران تاثیر گذار بر هزینه تشکیل داد نرم افزار
مهمترین ادله برای تصمیم گیری کسب و امور به ورود به کسب و کار آنلاین بها میباشد؛ معمولا موسسات ترجیح می‌دهند که با میزان دارایی معدود یک نرم افزار منحصر در دست آنها قرار دهند؛ ولی پیش از این که به تامل بها و پول آن باشند، می بایست به کیفیت و عملکرد نرم افزار اندیشه نمایند؛ ممکن میباشد اپلیکیشنی با هزینه نادر در دست آنها قرار داده خواهد شد، ولی سعی چندانی نداشته باشد یا این که برعکس ممکن هزینه متعددی بابت یک نرم افزار پرداخت نمایند، البته کیفیت و تلاش که مدنظر آن‌ها بوده میباشد را در اختیارشان قرار نگرفته میباشد. لذا پیش از هر چیزی می بایست با متخصصین و افرادی که درین حوزه تجربه دارا هستند مشاوره کرد.
 
 
 
پلتفرم آیتم به کارگیری
یکی عواملی که بر روی هزینه پباده سازی نرم افزار تاثیر گذار میباشد، سیستم ادله مرتبط با آن نرم افزار میباشد. بیشتر کسانی که می‌خواهند برای آن‌ها پباده سازی نرم افزار شکل گیرد معمولا دو پباده سازی نرم افزار اندروید و ios را تعیین می نمایند. گزینش هرمورد از این سیستم دست اندرکاران میتواند برروی بها آخرین تاثیرگذار باشد و تغییرات بها را شاهد باشیم.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 2 شهريور 1400 ] [ 13:26 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

 شاید این روز ها اسم دیجی جنس زیاد به گوشتان خورده باشد؛ طراحی اپلیکیشن اندروید این روز ها همگی ما با وبسایت دیجی محصول آشنا هستیم و در برخی مواقع از آن خرید میکنیم. البته تارنما های فروشگاهی تعالی با ارتقا تلفن های هوشمند دربین عموم و توسعه و گسترش آن‌ها رو به پباده سازی نرم افزار شبیه دیجی جنس برای دکان های خویش آوردند. وب سایت دیجی متاع هم در همین راستا اپلیکیشنی برای تارنما خویش پباده سازی نمود که احتمالاً بهره متعددی را به سمت آنان روانه نموده است و یوزرها متعددی را به دسته دیجی فرآورده اضافه کرده است و می توانند مشتریان خویش را به نیکی پشتیبانی نمایند.

در شرایطی که شما هم می‌خواهید با تشکیل داد نرم افزار مشابه دیجی جنس آشنا گردید، همپا ما باشید.
 
خصوصیت های منحصربفرد پباده سازی نرم افزار مشابه دیجی محصول 
وبسایت دیجی فرآورده نقاط مثبت متعددی داراست که اکثرا در نرم افزار های فروشگاهی رعایت می‌شود ولی برخی مفاد میباشند که فقط درون دیجی جنس وجود دارااست به‌دنبال با این تجهیزات بیشتر آشنا گردید. لازم به ذکر میباشد کل قابلیت و امکان ها و تجهیزات بوسیله دسته کشور‌ایران نرم افزار قابل اجراء میباشد.
 
 
گروه بندی توسعه یافته تولیدها دکان
از مهم ترین خصوصیات در پباده سازی نرم افزار شبیه دیجی مال و نرم افزار های فروشگاهی گروه بندی تولیدات میباشد. از آن جایی که وبسایت هایی همانند دیجی جنس تولید ها متنوعی را ارائه می دهند، گروه بندی ها بایستی به طوری باشد که یوزرها بتوانند به راحتی به محصولی که قصد خرید یا این که شماهده جزئیات آن را دارا‌هستند، به راحتی برسند.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 31 مرداد 1400 ] [ 13:02 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


مزیت داشتن اپلیکیشن اندروید برای کسب و کار شما

 مشاغل آنلاین به کسب و کارهایی گفته می گردد که بجای فعالیت کردن طراحی اپلیکیشن اندروید در یک جای معلوم یا این که گزارش روزمره بتوانید از یک جای از رویکرد بدور فعالیت نمایید. با ادامه یافتن فناوری و دنیای وب، مشاغل آنلاین هر روز بیشتر و بیشتر میگردند. اکثری از اشخاص بصورت آنلاین در قضیه های مختلفی مانند ارائه سرویس ها به مشتری ، ارائه صورتحساب ، نرم افزار نویسی رایانه و فراگیری و غیره عمل می نمایند.این روز ها مشاغل گوناگون نیزاز این فناوری استعمال می نمایند و همانگونه که میدانید استعمال از تلفن همراه ها و تبلت ها نیز ارتقا یافته میباشد و اکثری از عموم با به کارگیری از نرم افزار های آنلاین بخش اعظمی از نیاز های روزمره خویش را رفع میکنند. در اینجا مزیت داشتن نرم افزار اندروید برای تجارت شمارا آیتم آنالیز قرار می دهیم.

 
این فعالیت سبب ساز گردیده‌است تا کاربرد نرم افزار های تلفن همراه بخصوص اندروید برای مشاغل آنلاین بسیار زیاد خواهد شد. با این حالا ، سیستم ادله های گوشی در کل دستگاه های موبایل یا این که تلفن های هوشمند یکسان وجود ندارد. مثلا ، کمپانی اپل پلتفرم iOS را ارائه می‌دهد ، Google از سیستم دلیل آندروید پشتیبانی می نماید ، و مایکروسافت مجدد روی سیستم ادله Windows Mobile / Phone قرار میگیرد.
 
شناخت با اندروید:
 
اندروید یک سیستم استدلال یاور منبع گشوده و دارنده مقر مخاطب بزرگ و روند بسط نرم‌افزار تلفن همراه میباشد. موسسه ها در درحال حاضر انجام نفوذ اندرویدی میباشند و اپ های موبایل سفارشی ساخت می نمایند که ایرادات مشتری را حل می نماید و برای بیزنس خویش مالیات بر ارزش افزوده می نماید همینطور اندروید بدون‌پول و یک پلتفرم گشوده که بر روی لینوکس تاسیس شده است. کمپانی گسترش اپ های اندرویدی همینطور یک راهکار منبع گشوده برای دستگاه های موبایل می‌باشد که یک اپلیکیشن جامعی مثلا سیستم استدلال ، وسایل میانی و نرم‌افزار های کاربردی مهم موبایل را ارائه میدهد. استقبال یوزرها از اندروید هنگام فعال سازی در سال 2007 بسیار تحت بود ، چون هنوز در چرخه بسط اول خویش قرار داشت. البته بعد از تلاشهای کسب و گسترش Google ، دیداری برای فناوری گوشی Android ارتقاء یافت.
 
مزیت داشتن نرم افزار اندروید برای بیزنس شما
 
1. بهبود فایده وری
 
از‌آنجا‌که نرم‌افزار های تجاری به طور سفارشی تشکیل شده اند و نیازهای شغلی شمارا در خیال و خاطر دارا هستند ، مانند یک اپ جامع و با عملکردهای متنوع خویش و نیاز به تعدادی نرم‌افزار را نفی می نماید همینطور ، متناسب با مدل کاری شما پباده سازی می‌شوند ، سبب ساز ارتقاء فایده وری کارگر و سازمان میگردند.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 27 تير 1400 ] [ 9:41 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


انواع اپلیکیشن موبایل

 نرم افزار های مختلفی از دید کاربرد در بازار جان دار طراحی اپلیکیشن اندروید می باشند که هریک از نوع خدماتی که به یوزرها خویش ارائه می دهند مختلف میباشد. به دنبال این نوشته‌علمی با ما یار باشید تا به ارزیابی و معرفی بعضی از این نرم افزار ها بپردازیم. گروه سایبرگایز با ارائه اشکال سرویس ها آیتی که یکی این سرویس ها، سرویس ها پباده سازی اشکال نرم افزار است که برای کسب داده ها بیشتر و مشورت مجانی میتوانید برروی پیوند کلیک نمائید.


نرم افزار گوشی
نرم افزار تلفن همراه خدماتی :

این مجموعه از نرم افزار ها مشتمل بر خدماتی مانند نگارگری ساختمان، خدمت منازل، لوله کشی ساختمان، تمیزکاری خانه و تعمیرات خانه و....می‌باشند که به طور نرم افزار گوشی به بازار ارائه می دهند و و پباده سازی نرم افزار خدماتی یک کدام از پر استفاده ترین نرم افزار های موباین در دنیای امروز است.
نرم افزار گوشی بازی ها :

مختص بازی های گوشی میباشد که گونه های گوناگونی دارااست و دربرگیرنده تحت شاخه های بازی موبایلی می‌شود.
برخی از تحت شاخه‌های بازی موبایلی مشمول اکشن(action)، ماجرایی(adventure)، تخته ای و کارت بازی(card And Board)، رقابتی(arcade)، خانوادگی(family)، موسیفی و ریتم(music and rhythm)، معما(puzzle)، مسابقه و سرعت(race)، نقش آفرینی(role playing)، تیر اندازی(shooter)، مشابه سازی(simulation)، اجتماعی(social)، ورزشی(sports) و ... است.
نرم افزار تلفن همراه فروشگاهی :

مغازه های سنتی و همینطور مغازه های اینترنتی زیر اینترنت با دقت به اقبال همگانی عموم از نرم افزار ها ، سپرده گذاری متعددی را در حوزه نرم افزار های فروش ایفا داده اند.که در طبقه بندی های مختلفی قرار می‌گیرند برای مثال: خرده فروش ها(retail shops):مانند سایت دیجی لند و یا این که عمده فروش ها از روش پورتال اینترنت مهیا می‌نماید.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ شنبه 29 خرداد 1400 ] [ 9:54 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 صفحه بعد