توضیح تصویر
بهترین مرجع رسمی مقالات طراحی اپلیکیشن اندروید

بهترین مرجع رسمی مقالات طراحی اپلیکیشن اندروید

مقالات طراحی اپلیکیشن اندروید

برنامه نویسی اندروید با زبان Kotlin

در صورتیکه در ادامه تعیین گویش طراحی اپلیکیشن اندروید نویسی اندروید می‌باشید به نظرم در زمینه‌ی لهجه کاتلین هم یک تحقق داشته باشید. لهجه اپ نویسی کاتلین تحت عنوان یک لهجه قانونی دیگر برای اندروید معرفی گردیده‌است.

همچون جاوا، لهجه کاتلین هم در ماشین مجازی جاوا جاری ساختن میشود. تفاوت کاتلین با جاوا درین میباشد که ابهام‌های جاوا را ندارد و این یعنی که زبانی معمولی‌خیس برای یادگیری میباشد. همینطور خطاهایی مانند Null point exceptions و Excuses در کاتلین وجود ندارند. به صورت خلاصه در‌حالتی که اولی توشه میباشد که می خواهید اپلیکیشن نویسی اندروید را آغاز نمائید، این لهجه میتواند تعیین قابل قبولی برای شما میباشد. (گویش کاتلین را می اقتدار جز شایسته ترین لهجه های اپ نویسی نرم افزار دانست)
گویش نرم افزار نویسی کاتلین چقدر مختصر و اثر گذار میباشد؟

کاتلین اصولاً روی کاهش اندازه ی کدنویسی تمرکز داراست. بنابراین عمل نرم‌افزار نویس و یوزرها آخرین نرم افزار شل خیس میشود. در غایت اپلیکیشنی که به وسیله این گویش درج شده میباشد حداکثر بهره را با اشغال کمترین فضای ممکن خواهد داشت. گویش اپلیکیشن نویسی کاتلین قابل فهم و شعور خیس میباشد پس ریلکس خیس می اقتدار از آن بهره مند شد.لهجه اپ نویسی کاتلین به جهت بی آلایش بودن سینتکس ، عدم وضوح کمتری دارااست براین اساس اجرا پروژه را برای توسعه و گسترش دهنده ی نرم‌افزار ریلکس خیس و سریعتر می نماید.با دقت به اینکه اندازه ی کدها کمتر گردیده می اقتدار اذعان کرد احتمال بروز خطاهایی همانند null pointer exception را کاهش میدهد.


یک سری وقت پیش، برنامه نویس ها نرم افزار های اندروید خبر مسرت بخشی را شنیدند. درین فرصت بود که انتظارها به انتها رسید و گوگل به طور رسمیً اعلام‌کرد که از لهجه نرم‌افزار نویسی کاتلین، که یک گویش اپ نویسی برای ساخت و ساز نرم‌افزار های اندرویدی قادر می‌باشد، پشتیبانی می نماید و این سبب ساز شد تا این لهجه جزو شایسته ترین لهجه های اپلیکیشن نویس اندروید گردد.

مطلقا کاتلین شایسته ترین نقطه آغاز برای مبتدیان میباشد و با کاتلین هم می‌اقتدار از اندروید استودیو بهره برد. با این وجود هنوز هم نمی‌توانیم بگوییم گویش‌هایی زیرا C# یا این که Unity معمولی‌خیس می باشند و همینطور پشتیبانی از این گویش‌ها نسبی میباشد.
با این هم اکنون، کاتلین حتما جز شایسته ترین‌ها میباشد و می تواند سهل ترین ورودی برای یادگیری نرم‌افزار نویسی اندروید باشد. حتی این احتمال وجود داراست که‌این لهجه اپلیکیشن نویسی، روزی تحت عنوان گویش نخستین گوگل گزینش گردد.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ پنجشنبه 27 خرداد 1400 ] [ 9:55 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


مزایا و معایب توسعه اپلیکیشن موبایل برای کسب‌ و‌ کار

 در‌حالتی که قصد دارید کسب‌ و‌ عمل خویش را بسط دارید، دلایلی که در‌این نوشته‌ی‌علمی مذکور‌اند در ارتباط طراحی اپلیکیشن اندروید و مزایا، معایب و عامل بسط نرم افزار گوشی روئت کرد نیکی به شما می دهند.


پژوهش ها علامت می دهند که انتظار می‌رود بازار نرم افزار تلفن همراه تا سال ۲۰۲۰ بسیار پرورش پیدا نماید. در سال ۲۰۱۶ به‌طور معدل ۱۱ نرم افزار‌ گوشی به وسیله هر کسب‌و‌عمل توسعه و گسترش داده گردیده که نسبت به پیشین، پرورش ۱۲۶ درصدی داشته میباشد. با اینکه گسترش نرم افزار‌ تلفن همراه برای کسب‌ و‌ عمل در هم اکنون رونق به دست آوردن میباشد؛ ولی این فعالیت هم مانند هر فعالیت دیگری، تعدادی مزایا و معایب داراست. آمار علامت داده میباشد که ۲۳ درصد از نرم افزار‌ها صرفا ۱ توشه به کارگیری میگردند؛ ولی ۳۹ درصد آنها ۱۱ توشه یا این که بیشتر گزینه استعمال قرار می گیرند. فرصت‌بندی و حالت جانور گزینش می‌نمایند که نرم افزار شما جزو کدام مجموعه قرار خواهد گرفت. ما درین نوشته ی علمی زومیت میخواهیم مزایا و معایب توسعه و گسترش نرم افزار گوشی برای یک کسب‌و‌فعالیت را تحلیل کنیم. نخست به چک مزایا و عوارض استعمال از آن ها میپردازیم.

business application
۱- برطرف کردن خطاها کسب‌ و‌ فعالیت یا این که با صرفه‌سازی آن

نرم افزار‌های پیروز کسب‌ و‌ فعالیت فارغ از ادله ساخت و ساز نمی شوند، بلکه فرصتی برای با صرفه‌سازی یک فرایند می باشند. درصورتی که میخواهید اولی نرم افزار کمپانی خویش را بسط بدهید، نباید بیش‌ازاندازه به امکان‌های آن تصور کنید. نیازی وجود ندارد که نرم افزار شما کلیه امور را ایفا دهد یااینکه قدمت ابدی داشته باشد. درواقع شما می بایست برای آن هدف ها کوتاه و بلندمدت در حیث بگیرد و معلوم فرمائید چه‌گونه می توانید بیشترین سود‌ را از آن ببرید. در پی ۳ نمونه از برطرف شدن ایرادات کسب‌ و‌ عمل بوسیله نرم افزار‌ آورده شد‌ه‌است.

نقص‌: کمپانی با سرعت متعددی در حالا رویش میباشد و ما میخواهیم کارمندها با ما در خصوص باشند.

چاره: پباده سازی یک نرم افزار راهنما برای کارگر با امکان پیام‌رسانی.

نقص‌: روزنامه‌هایی که به‌شکل آدرس اینترنتی ارسال میشوند، بوسیله یوزرها خوانده نمیشوند.

راه حل: پباده سازی یک نرم افزار که تیترهای مربوط به محتوای موردنظر استفاده کننده را به‌شکل نوتیفیکیشن به وی اگاهی میدهد.

خلل: مشتری‌ها انتظار ابتکار عمل بیشتری از شما دارا هستند.

چاره: پباده سازی یک نرم افزار برای حمایت از مشتری‌ها و اینکه بتوانند داده ها لازم خویش را بخوانند و در شکل لزوم با کمپانی رابطه برقرار نمایند.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ چهارشنبه 26 خرداد 1400 ] [ 9:47 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


 ۱۰- Omnigraffle


این اپ آیتم هایی برای به طراحی اپلیکیشن اندروید دوباره و وارد کردن کتابخانه های سفارشی برای یک پروسه کارآمد را دسترس قرار می‌دهد.

به مراد معمولی سازی روند wireframing ، این ابزار از مورد های جابجایی به کارگیری می نماید که سوای آلرژی فعالیت می نماید، از الگوهای المان / آیکون به کار گیری می نماید، صفحه ها مهم را نسخه برداری می نماید و حتی از گرافیک برداری نیز به کارگیری می نماید.

شایسته ترین ابزار برای وایرفریم و نمودار، که به ساخت و ساز وایرهای بزرگ و تیم های یک سری کاغذ ای امداد می نماید.

ابزار Omnigraffle این قابلیت را آماده آورده میباشد که بازه فرصت تولید را نصف نماید، و به معنای حقیقی و واقعی کلمه و واژه کاهش دهید.


۱۱- Proto.io

Proto.io نوعی پلتفرم میباشد که به شما قابلیت می‌دهد تا مشابه سازی های تعاملی و مثال های اول تعاملی ایجاد کرد بی نقص را ارائه دهید.

میتوانید حرکات لمسی مانند تغییر تحول جهت گیری؛ و جابجایی کاغذ اکران؛ مشابه سازی گردیده برای iPad ،iPhone ،Android Wear ،iOS Wear، اتومبیل، آلارم، فریزر، بازی، تلویزیون های هوشمند و بقیه دستگاه های بر پایه ی وب داشته باشید.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 25 خرداد 1400 ] [ 10:10 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


معرفی چند سایت برای ساخت اپلیکیشن اندروید بدون برنامه نویسی

ما قصد داریم معمولی ترین منش برای طراحی اپلیکیشن اندروید سوای اپلیکیشن نویسی را به اشتراک بگذاریم. در اینجا یک سری تارنما را که به شما در ایجاد کرد اندروید فارغ از نرم‌افزار نویسی یاری می نمایند را بیان کرده ایم. همان طور که کلیه میدانید آندروید یکی پراستفاده ترین پلتفرم های گوشی در عالم میباشد. اندروید یک سیستم استدلال بدون پول و متن گشوده میباشد، به این ترتیب می شود به راحتی این سیستم برهان را سفارشی کرد. در شرایطی که تجربه به کارگیری متعددی از اپلیکیشن های اندروید دارید و یا این که در خصوص اپلیکیشن های اندروید ایده هایی دارید البته تجربه اپلیکیشن نویسی ندارید، این پست برای شما موثر خواهد بود! شما به راحتی میتوانید ایجاد کرد نرم افزار سوای کد نویسی را اجرا دهید.

ایجاد کرد نرم افزار اندروید سوای نرم افزار نویسی ، ایجاد کرد اندروید فارغ از نرم‌افزار نویسی ، ایجاد کرد نرم افزار سوای کد نویسی ، ایجاد کرد اپ اندروید فارغ از نرم‌افزار نویسی ، ایجاد کرد نرم‌افزار اندروید بدون‌پول ، نرم افزار ساز اندروید ،

ایجاد کرد اپ اندروید فارغ از کدنویسی ، تشکیل داد نرم افزار اندروید فارغ از علم نرم‌افزار نویسی ، ایجاد کرد اپ اندروید فارغ از نرم‌افزار نویسی
چگونگی تشکیل داد نرم افزار اندروید فارغ از نرم‌افزار نویسی

سایت های متعددی در وب برای ایجاد کرد اپلیکیشن اندروید سوای اپ نویسی وجود دارا هستند، البته در‌این مقاله به سایت های مرسوم و مقبول یوزرها اشاره شد‌ه‌است. این مقاله را دنبال فرمایید تا تشکیل داد نرم افزار اندروید بدون‌پول را تجربه نمائید.

تشکیل داد اندروید فارغ از نرم‌افزار نویسی تجهیزات تحت را برای شما آماده می نماید:

سوای نیاز به کد نویسی
فارغ از هزینه
درآمدزایی از اپلیکیشن های خویش
بهبود اپلیکیشن ها در هر مجال
HTML 5 برای خصوصیت های مازاد

موردها ذیل شایسته ترین تارنما ها برای تشکیل داد نرم افزار اندروید سوای نرم افزار نویسی می‌باشند:
یک. تشکیل داد نرم افزار سوای کد نویسی با AppsGeyser

AppsGeyser یک خدمت مجانی میباشد که محتوای شمارا به یک نرم‌افزار تبدیل می نماید و برای شما درآمد ساخت‌و‌ساز می نماید. اپلیکیشن شما خصوصیت های ما یحتاج و ضروری مثلا پیام، اشتراک گذاری اجتماعی، زبانه ها و پشتیبانی بدون نقص از ابزار های HTML5 را دارا خواهد بود. این اپلیکیشن ساز اندروید به شما یاری می نماید تا یک بیزنس ساخت‌و‌ساز نمائید و از گوشی درآمد کسب فرمائید!
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ دوشنبه 24 خرداد 1400 ] [ 9:40 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


بهترین زبان های برنامه نویسی اندروید

 لهجه Lua


Lua یک لهجه نوشتاری سابق طراحی اپلیکیشن اندروید که اصولا پباده سازی گردیده تا نرم‌افزار‌های نوشته‌گردیده در لهجه‌های قدرتمندتر مانند C ،VB.net و … را کامل شدن نماید. بر همین اصل، دارنده بعضا مختصات میباشد که آن را با دیگر افراد متعدد می‌نماید؛ مانند داشتن آرایه‌ ابتدایی (Starting array) در یک به مکان صفر و نداشتن کلاس‌های native.

جدای از این سخن‌ها، در بعضی موردها می‌اقتدار از Lua تحت عنوان یک لهجه اپلیکیشن‌نویسی مهم استفاده نمود و Corona SDK یک نمونه عالی میباشد. با Corona میتوانید اپلیکیشن‌هایی بی نیاز ساخت‌و‌ساز نمائید که از Lua استعمال می‌نمایند و می‌قدرت آنان‌را بر ویندوز، Mac، اندروید، iOS و حتی Apple TV و Android TV قرار بخشید. همینطور در آن ویژگی درآمدزایی به علاوه‌ یک محل بازار پهناور داراست که در آن میتوانید خصوصیت‌ها و پلاگین (Plugin) بخرید.
از Corona عمدتاً برای ساختن بازی به کارگیری می شود (مانند Fun Run2 و HoPiko) ولی می‌اقتدار از آن برای ساختن اپ‌های سرویس ها رفاهی و تجاری (مانند My Days و Quebec Tourism) بهره مند شد.
۷. لهجه‌های C و ++C

گوگل برای ساختن اپ‌های اندرویدی، دو ابزار نرم‌افزار نویسی ارائه میدهد: SDK که از Java به کارگیری می‌نماید و NDK که از لهجه‌های ساکن مانند C و ++C استعمال می‌نماید. به حافظه داشته باشید که نمی‌توانید تک تک یک نرم‌افزار را با استعمال از C++ ،C و Java بسازید، بلکه لهجه NDK به شما اذن می دهد تا یک کتابخانه مستقر تولید نمایید و قابلیت و امکان‌هایش را در کد Java به عمل ببرید.

در اکثر مواقع نیازی به به کار گیری از NDK نخواهید داشت. نباید از آن صرفا به دلیل آن که ترجیح می‌دهید به مکان Java در C++/C کد بزنید به کارگیری نمایید، بلکه گویش NDK برای هنگامی میباشد که میخواهید به اجبار از وظایف حسابگری سنگین، سعی بیشتری خارج بکشید. همینطور به شما این قابلیت و امکان را می دهد تا در اپ‌ خویش کتابخانه‌های C و یا این که ++C مکان دهید.

ولی در غیر این شکل، می بایست هرگاه ممکن بود به Java توکل فرمایید. نرم افزار‌نویسی با استعمال از C++/C بسیار غامض‌خیس از Java میباشد و بعضی اوقات چیز متعددی از آن نمی‌گیرید.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 23 خرداد 1400 ] [ 9:23 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


طراحی اپلیکیشن موبایل برای رفع نیازهای دیجیتال مشتریان
 پیشرفت تکنولوژی و ارائه آن در قالب برنامه، اپ‌‌های کاربردی و طراحی اپلیکیشن اندروید ، مبحث بسیار مهمی در زمینۀ بازاریابی و جذب روحیۀ تنوع‌پذیر اشخاص میباشد به این دلیل که مشغله‌های کاری آنقدر زیاد میباشد که رفع نیازهای آدم به‌شکل اتومات به سمت نرم افزار‌های پایین اینترنت سوق پیدا نموده است. ولی برگ چیره در مشت قابل انعطاف افزارها و نرم افزار‌هایی میباشد که بتوانند نیازهای آدم را در کوتاهترین فرصت ممکن، سوای دردسر و با کمترین هزینه برآورده نمایند.
امروزه دیگر خبری از ساعت‌‌های کوکی وجود ندارد؛ با صدای زنگ گوشی از خواب بیدار می شوید، با نرم افزار Waze مجاورت‌ترین مسیر را گزینش میکنید و حتی‌در شکل نداشتن وسیلۀ نقلیه، گشوده هم میتوانید به امداد به عبارتی تلفن همراه که در اختیار دارید، مجاورت‌ترین و ارزان‌ترین آژانس اینترنتی را چهت نیل به مقصد گزینش فرمایید؛ آن هم فارغ از نگرانی از نبود ماشین و یا این که پرداخت هزینه‌های سنگین. تعدادی سالی میباشد که نرم افزار‌‌های تلفن همراه محبوبیت متعددی دربین یوزرها پیدا کرده‌اند تا جایی که اکثری از اشخاص، توصیه خوراک و حتی کارواش ماشین را نیز از روش همین نرم افزار‌های پایین اینترنت اعمال می دهند. دنیای اینترنت نیز در همین راستا فراهم میباشد تا طرح‌ها و ایده‌‌های شمارا در زمینۀ ساخت برنامه و پباده سازی نرم افزار تلفن همراه به مرحلۀ تحقق برساند.
 
 
عوارض داشتن نرم افزار
رویش سریع گوشی و نرم افزار‌ها
 
امروزه فعال بودن در بازار تلفن همراه و تحویل دادن خدمت در قالب نرم افزار‌های گوشی برای توفیق بیشتر در هر کسب‌وکاری ما یحتاج میباشد. با همگی‌گیر شدن تلفن‌های هوشمند نیاز به ارائۀ سرویس ها بر روی این دستگاه‌های همدم با پباده سازی نرم افزار تلفن همراه بیش‌ازپیش شم میگردد.
 
پباده سازی و نرم‌افزار‌نویسی نرم افزار تلفن همراه ازجمله گام‌های بازاریابی موبایلی میباشد که قادر است طیف پهناور‌ای از سرویس ها را در دست مشتریان شما قرار دهد. گروه اپلیکیشن‌نویسی دنیای اینترنت با فایده‌گیری از استانداردهای روز و چک نیازهای کسب‌وکار شما شایسته ترین برنامه ممکن را بر روی پلتفرم‌های اندروید و iOS توسعه و گسترش می دهد که می تواند از تجهیزات آفلاین و پایین اینترنت بر روی پروتکل http فایده برنده شود تا خدماتی همانند خبر ها، فروش‌های ویژه، جستجوی جنس یا این که سرویس ها و … را در چنگ یوزرها قرار دهد.
 
 
پباده سازی و پیاده‌سازی نرم افزار تلفن همراه
 
علاوه بر اینکه سبب ساز می گردد یوزرها به‌آسانی به مطالب شما دسترسی پیدا نمایند و سهولت دسترسی قابل‌توجهی را نسبت به سایت از روش تلفن همراه مهیا می‌نماید، این مزیت گرانقدر را دارااست که شما‌را به اشخاص بیشتری معرفی می‌نماید و یوزرها بیشتری با مارک شما آشنا میگردند، از طرف دیگر جامعۀ مخاطبین قابل‌اعتنا اپلیکیشن‎های موبایلی که روزبه‌روز رو به ارتقا میباشد و اکنون جمعیت قابل‌توجهی را مشمول میگردد را نیز می‌اقتدار جز مزایای پباده سازی برنامه تلفن همراه برشمرد، همۀ این مفاد سبب خواهند شد که مارک شما رویش قابل‌توجهی را تجربه نماید.

 

برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ پنجشنبه 20 خرداد 1400 ] [ 9:45 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


طراحی اپلیکیشن موبایل فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن اندروید یکی پردرآمد ترین کسب و شغل های دنیای دیجیتال هستند که امروزه آیتم اعتنا بخش اعظمی از صاحبین بیزنس قرار گرفته میباشد.اکثری از مغازه های محلی ، مرکزها خرید ، پاساژ ها، و ... تا کنون مبادرت به فعال‌سازی فروشگاه آنلاین نموده اند.در‌این نوع دکان ها از سیستم رئیس فروش اینترنتی برپایه اینترنت به همدم نرم افزار تلفن همراه برای تصویب توصیه مال ویژه سوپرمارکت ها و نمایندگی های فروش به کار گیری می شود.


در فروشگاه آنلاین 30T4U ، خریداران میتوانند از روش اپلکیشن گوشی خویش ، نوع ، مجال و ترازو سفارشات خویش را در سیستم تصویب کنند و همینطور از تخفیفات ویژه به عنوان مثال خرید وسعت بالا، ویژه فصل و ... برخوردار گردند.تصویب توصیه قادر است به طور پرداخت از روش درگاه بانکی اینترنتی و یا این که نقدی انجام شود.

تمامی فروش اینترنتی کمپانی چه بر روی تارنما و چه برروی نرم افزار تلفن همراه از روش سیستم رئیس زیر اینترنت قابل مدیر ، پیگیری است.

30T4U یک فروشگاه آنلاین وجود ندارد بلکه یک بازار گرانقدر مجازی یا این که پاساژ اینترنتی از صنف‌ها و سرویس ها میباشد.

نرم افزار مغازه

فلسفه 30T4U این میباشد که دسته ای از صنفها و سرویس ها را در قالب یک بازارچه مجازی اینترنتی برای استعمال کنندگان آماده کرده تا بتوانند داده ها موردنیاز خویش را به راحتی و در کمترین مجال ممکن بدست آورند.

30T4U تحت عنوان بازار والا مجازی کشور ایران درین حوزه بخوبی قادر است دست تامین کنندگان، فروشندگان،حضور بازاریابان و خریداران را مستقیم، در چنگ هم قرارداده و لذت کسب و کار مجازی را با راهکاری متناسب با بازار، آگهی بدون نقص از همه تجهیزات مو جود بازار به خریداران کشور‌ایران ارائه کند. دستاورد آخرین و مناسب در فرایند گزینش و خرید و معرفی همگی فروشندگان و تامین کنندگان محصول و سرویس ها موردنیاز میباشد که سبب به ارتقا وسعت مبادلات کالاها و سرویس ها در کنار گردش و تعیین درست و تندرست محصول در فضای کسب و کار الکترونیک گردد.

مجموعه فنی پردو با همیاری تیم 30T4U بعد از پباده سازی تارنما فروشگاهی این شرکت ، در سال 96 نیز نرم افزار تلفن همراه فروشگاهی این سیستم را در دو قسمت نرم افزار گوشی یوزرها و نرم افزار گوشی فروشندگان در دو پلتفرم اندروید و ios پباده سازی و در بازار عرضه نمود.

پباده سازی اپلکیشن اندروید فروشگاهی در دور و اطراف اندروید استادیو شکل پذیرفته میباشد.

پباده سازی نرم افزار IOS فروشگاهی در اطراف Xcode و با گویش نرم افزار نویسی Swift شکل پذیرفته میباشد.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ دوشنبه 17 خرداد 1400 ] [ 9:57 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


مهمترین نکات طراحی اپلیکیشن

در این مقاله در مورد طراحی اپلیکیشن اندروید صحبت میکنیم

 فونت مطلوب


فونت عضوی بسیار اساسی از گرافیک و ظواهر نرم افزار اندروید شما به حساب می آید. به جستجوی فونت های مطلوب که به سادگی خوانده میگردند و خوشگل میباشند بپردازید. هرگز از فونت های پیشفرض جان دار برای اپ های اندروید به کارگیری نکنید. همینطور تلاش فرمائید فونت های تعیین گردیده با ظواهر و زمینه اپلیکشن هماهنگی داشته باشند.
نرم‌افزار فوتوشاپ

برای تشکیل داد گرافیک و یا این که دستکاری عکس هایی که در نرم افزار اندروید استعمال می‌کنید، توصیه می‌کنیم فعالیت با نرم‌افزار بسیار کارکشته PhotoShop را هم حافظه بگیرید.زیرا پباده سازی مهم اساس نرم افزار شما می بایست ذیل یک اپلیکیشن پباده سازی گرافیک و طراحی صفحه ماهر خواهد شد.


فروش نرم افزار اندروید و ارائه آن به بازار

فروش و بازاریابی نرم افزار

برای ارائه نرم افزار خویش به بازار و تبلیغ آن رویه های متعددی وجود دارااست. می‌توانید از شرکتهای بازاریابی و تبلیغات اینترنتی به کارگیری فرمایید. و حتی می‌توانید نرم افزار اندروید خویش را در مارکت های جانور برای اندروید عرضه فرمایید. از معروفترین مارکت های نرم افزار اندروید در کشور ایران، Play Store و کافه بازار می‌باشند.
خلاصه و عده بندی

برای آغاز نرم افزار نویسی و تشکیل داد نرم افزار اندروید توصیه می کنیم فرآیند تحت را دنبال فرمائید:
1- یادگیری گویش جاوا را آغاز نمایید.
2- گویش XML را هم در کنار لهجه جاوا حافظه بگیرید.
3- عمل با دیتابیس ها و لهجه SQL را حافظه بگیرید.
4- مخلوط رنگ و روانشناسی رنگ ها را مطالعه نمائید.
5- عمل های مقدماتی با نرم‌افزار فوتوشاپ را حافظه بگیرید.
6- برای فروش و طرز ی بازاریابی نرم افزار خویش تحقیق فرمائید و یک آیتم را تعیین فرمائید.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 11 خرداد 1400 ] [ 14:18 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


روش ها و ابزارهای طراحی اپلیکیشن

اگر میخواهید طراحی اپلیکیشن اندروید داشته باشید این مطلب برای شما مفید است.

 ابزار منحصربه‌فرد خویش را به بیشترین مقدار ممکن برسانید ارائه روشی دیگر برای اجرا پرداخت ها و یافتن اماکن خرید کفایت نمیکند، بایستی امکانی را به مشتریان ارائه دهید که به تدریج در بقیه تولیدات به چشم می خورد. این موادسازنده تجربه کلی نرم افزار را تشکیل میدهند، شما می بایست ارزشی منحصربه‌فرد را برای مخاطبین خویش اخلاق فرمایید. این قیمت می‌تواند در صورت ابزار، سرگرمی، وام ها و یا این که میزبانی برای بقیه حوزه ها باشد، البته وجود بها به خواسته دستیابی به توفیق الزامی میباشد. سودمندی و منحصر بودن اهمیت متعددی دارااست، به گفته Nielsen یک اسمارت فون به صورت میانگین مشتمل بر 100 نرم افزار میباشد، ولی فقط 10-15 تا از این نرم افزار ها گزینه به کار گیری مخاطب قرار می‌گیرند. نرم افزار بایستی شایسته ترین رابط و تجربه کاربری را ارائه دهد، اکتفا به حد میانگین در کیفیت، نرم افزار را به سمت ناکامی سوق میدهد، سهولت در به کارگیری از نرم افزار نیز موضوعی میباشد که همواره بایستی به آن پرداخته خواهد شد، نرم افزار هایی که استعمال از آنان با دشواری ها و ابهام هایی هم پا باشد، محکوم به باخت می‌شوند. پباده سازی نرم افزار می بایست معمولی و در عین جال دیدنی باشد تا آیتم عشق یوزرها واقع خواهد شد. 4. قیمت آموزشی و سرگرمی نرم افزار را به حداکثر برسانید تلفن همراه ها نقش حیاتی در چگونگی سپری کردن معاش روزانه بوسیله مشتریان دارا‌هستند. رسانه های گوشی تحت عنوان پلاگین ای برای کامپیوترهای فردی محسوب میگردند. اشخاص برای رهایی از کسالت و روزمرگی به موبایل های خویش مراجعه می نمایند، مجال انتظار را با تلفن همراه های خویش مالامال می نمایند، بدین ترتیب تلفن همراه ها به ابزارهایی برای تعامل زمانبر و عمیق خیس برای برندها و فرصتی برای اخلاق تایید و کاربرد در یوزرها بدل گشته اند. 5. از مختصات مخصوص اسمارت فون ها برای خلق و خوی قیمت سود بگیرید نرم افزار بایستی از برتری های اسمارت فون نسبت به کامپیوترهای فردی به عایدی خویش استعمال نماید، تحت عنوان مثال: قابلیت و امکان حمل: اشخاص تمامی جا موبایل های خویش را به همپا دارا‌هستند، این مشخصه به وضوح فرصتی برای خدمت دادن به مشتریان در همگی اماکن برای شما پدید می‌آورد. مربوط به شرایط: از آنجایی که اشخاص در همگی موقعیت و جای ها تلفن همراه را در مشت دارا هستند، می اقتدار از این خصوصیت در راستای کردار بها و ارائه پیشنهاداتی مطابق با شرایط قرارگیری آن ها استفاده کرد. متن و پوش نوتیفیکیشن ها: اسمارت فون ها طریق های اختصاصی به شخصی را برای تعامل با یوزرها در چنگ گسترش دهندگان قرار داده اند، این متدها توفیق نرم افزار را از جهاتی تضمین می نمایند. 6. منفعت گیری از فردی سازی و تجربیات دارای ربط امکان فردی سازی داده ها و تجربیات از سوی یوزرها بسیار گزینه تعریف‌و‌تمجید قرار میگیرد، در مشت قرار دادن اینگونه امکانی برگ پیروز برای توفیق نرم افزار میباشد، از سوی دیگر فرصتی برای اخلاق و رفتار یک تجربه اختصاصی برای آیفون و اندروید میباشد که تعامل و تایید مارک را به شدت پایین تاثیر قرار می‌دهد. معنا بازاریابی اهمیت و رده ویژه ای در تجربه ای که در مشت یوزرها می‌گذارید و پیامی که به آن ها خویش منتقل میکنید، دارااست و اشخاص را راغب به رجوع و برگشت و به کارگیری دوباره از نرم افزار می گرداند، لذا با تحلیل خلق و خوی یوزرها در هر قسمت یک نرم‌افزار بازاریابی هدفمند را اخلاق فرمائید.

برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ دوشنبه 10 خرداد 1400 ] [ 10:01 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


اپلیکیشن اندروید چیست؟

در این مقاله درباره طراحی اپلیکیشن اندروید صحبت میکنیم

 سیستم دلیل اندروید را براساس هسته سیستم استدلال لینوکس ساخته اند و مدیر ایت سیستم برهان یار با رابطه با hardware و خدمت های سیستم، امنیت، رئیس پردازش ها و رئیس منابع دستگاه تلفن همراه را به عبارتی هسته سیستم دلیل لینوکس بر عهده داراست و سیستم ادله اندروید صرفا همچون یک لایه دربین مخاطب و سیستم دلیل رابطه برقرار میکند. این سیستمک دلیل اختصاصی تلفن همراه و تلفن همراه های هوشمند پباده سازی گردیده که به وسیله بیشتراز ۳۰ شرکت دارای شهرت پشتیبانی می گردد. با دقت به اینکه مضمون‌ حقیقی اندروید گشوده (Open) میباشد به برنامه نویس ها این قابلیت و امکان را می دهد که از تک تک اقتدار یک موبایل به کارگیری نماید. اندروید قابلیت به کار گیری از توابع داخلی تلفن همراه گوشی همانند شماره گیری، ارسال کردن SMS یا این که استعمال از دوربین موبایل را به برنامه نویس ها می‌دهد تا بتوانند نرم افزار اندروید کارکشته و کاربردی برای یوزرها بسازند.

نرم افزار اندروید

android

یا این که به عبارتی اپلیکیشن گوشی اندروید ابزاری میباشد که بوسیله آن استفاده کننده می‌تواند عمل های مایحتاج خویش را بسته به کاربری این نرم افزار ایفا دهد.

برای دانلود نرم افزار گوشی بسته به بستر آن مغازه هایی وجود دارااست که شما میتوانید این ابزارها را از این مغازه ها دانلود فرمایید. برای دانلود نرم افزار اندروید شما می‌توانید از روش مغازه نرم افزار اندروید گوگل یا این که اصطلاحا Play Store مبادرت به دانلود این قابل انعطاف افزارهای اندروید کنید. این نرم افزار های اندروید ممکن میباشد بسته به لحاظ آفریننده به طور بدون پول و یا این که به طور مبلغی ارائه شوند.
۲- نرم افزار iOS چه چیزی است؟
سیستم برهان iOS

ios

Ios یک سیستم برهان برای تلفن همراه میباشد او‌لین و فقط نسل سیستم دلیل‌ اپل برای دستگاه‌های گوشی و قابل حمل میباشد.بوسیله کمپانی اپل در سال ۲۰۰۷معرفی شوید تا قبل از سال ۲۰۱۰ نیز به اسم iPhone سیستم عامل شناخته می شد. آی‌پاد تاچ، آی‌فون و تبلت آی‌پد از این سیستم برهان پشتیبانی میکنند و کمپانی اپل جواز به کارگیری از این سیستم استدلال را فعلا به هیچ کمپانی دیگری واگذار نمی‌نماید.
نرم افزار IOS

نرم افزار IOS

نرم افزار ios در پباده سازی خویش از چهار لایه به کار گیری می نماید که‌این لایه دربرگیرنده :

لایه رسانه ها
لایه هسته سرویس ها
لایه هسته سیستم برهان
لایه لمسی

iOS از لحاظ معماری و کاربردی شباهت متعددی به سیستم دلیل MacOS‌ دارااست. در iOS ‌ همچون MacOS از مرورگر سافاری برای مرور اینترنت و از اپ آی‌تیونز برای پخش آهنگ و مدیر کتاب‌ها، دفترچه تلفن و اپلکیشن‌ها به کار گیری می‌گردد.کی از توفیق‌های اپل در ایجاد کرد این سیستم ادله، فعال سازی مغازه نرم افزار App Store میباشد.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ چهارشنبه 5 خرداد 1400 ] [ 9:40 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


صفحه قبل 1 1 2 3 4 5 6 7 صفحه بعد