توضیح تصویر
بهترین مرجع رسمی مقالات طراحی اپلیکیشن اندروید

بهترین مرجع رسمی مقالات طراحی اپلیکیشن اندروید

مقالات طراحی اپلیکیشن اندروید

طراحی اپلیکیشن موبایل در وردپرس

اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن اندروید هستید تا انتها همراه ما باشید. استعمال روزافزون عموم از تلفن همراه‌ها و تبلت‌ها، اکثری را بدین تامل می‌اندازد که برای سایت وردپرسی خویش یک برنامه نیز پباده سازی نمایند. خوشبختانه تبدیل وب سایت وردپرسی به یک نرم افزار تلفن همراه، از آن چه که تاءمل بکنید، معمولی‌خیس میباشد. به این دلیل‌که افزونه‌ها یا این که به عبارتی پلاگین‌های متعددی وجود دارا هستند که‌این فعالیت را به طور اتومات برای شما ایفا میدهند. در اینجا به معرفی تنی چند از شایسته ترین پلاگین‌های وردپرس در این باره می پردازیم:

۱. MobiLoud

MobiLoud یک پلاگین‌ی وردپرسی میباشد که میتواند وب سایت شمارا به یک نرم‌افزار تلفن همراه نیتیو اندروید یا این که iOS تبدیل نماید. میتوانید رابط کاربری نرم افزار را برای خویش فردی‌سازی نمایید. همینطور این پلاگین به خیر قالب و افزونه‌های شمارا برای مثال افزونه‌های فروشگاهی را در نرم‌افزار جا میدهد. این پلاگین به طور خاص برای تبدیل تارنما‌های پر بازدید وردپرسی به اپلیکیشن پباده سازی گردیده‌است. همینطور تجهیزات فراوانی را برای به چاپ رساندن نرم افزار شما در گوگل پلی یا این که اپل استور مهیا می‌سازد. صرفا نکته آن این میباشد که بدون‌پول وجود ندارد و برای استعمال از آن می بایست اشتراک ماهیانه پرداخت نمائید.
۲. AndroApp

پلاگین AndroApp نسبت پلاگین‌ی MobiLoud بسیار ارزان‌خیس میباشد. این پلاگین می تواند تا در کمتر از یک سری دقیقه یک نرم افزار اندرویدی برای سایتتان بسازد. عمل کردن با آن بسیار بی آلایش میباشد، ولی متاسفانه با افزونه‌هایی مانند WooCommerce یا این که BuddyPress سازش ندارد.
۳. WPMobile.App

یک مورد دیگر برای ایجاد کرد نرم افزار برای تارنما وردپرسی، پلاگین‌ی WPMobile.App میباشد. این پلاگین به شما اذن می دهد تا تارنما خویش را به یک نرم افزار iOS یا این که اندرویدی یا این که هر دو تبدیل فرمایید. به کار گیری از آن بسیار معمولی میباشد و پیکربندی و مورد‌های مرتبط با فردی‌سازی آن در پیشخوان وردپرس قرار می گیرد و شما به راحتی می توانید از آن ها به کارگیری فرمایید. استعمال از این پلاگین نسبت به آیتم اولین که معرفی کردیم، بسیار ارزان‌خیس میباشد.
۴. AppPresser

AppPresser نیز یک پلاگین با پباده سازی بی آلایش میباشد که با به کارگیری از آن به راحتی می توانید سایت خویش را به یک نرم افزار موبایلی تبدیل فرمائید. با به کار گیری از این پلاگین می توانید برای بلاگ یا این که دکان مخصوص وب سایت خویش نیز نرم افزار پباده سازی نمائید. ظواهر نرم افزار را به مانند ظواهر تارنما وردپرسی خویش میتوانید فردی‌سازی نمایید و رنگ‌ها و خصوصیت‌های متفاوت آن را خودتان تعیین فرمائید.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 4 خرداد 1400 ] [ 9:40 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


فرایند ساخت اپلیکیشن اندروید با پایتون چگونه است؟

 

درین نوشته‌ی علمی قصد داریم روند ایجاد کرد طراحی اپلیکیشن اندروید با پایتون را توضیح دهیم. پایتون یک لهجه حاذق و در عین معمولی میباشد. این گویش در مسئله های مختلفی به خصوص مبحث یادگیری ماشین کاربرد متعددی داراست. با این لهجه و به کارگیری از کادر ورک های مو جود میتوانید نرم افزار اندروید بسازید. با آنکه گویش پایتون در موضوع گسترش نرم افزار های تلفن همراه خطاها مختص به خویش را داراست ولی همچنان تحت عنوان یک گویش حاذق دراین باره به حساب میآید


نرم افزار های اندرویدی نرم افزار هایی میباشند که به مراد نصب بر روی سیستم های اندرویدی به فعالیت میروند. گویش اساسی برای ایجاد کرد نرم افزار های اندروید لهجه جاوا JAVA میباشد.علاوه برآن لهجه ها و فریمرک های دیگری نیز وجود داراست که میتوان برای بسط نرم افزار اندروید بهره برد یکی این فریمورک های فلاتر میباشد.

البته می اقتدار با لهجه پایتون نیز برای ایجاد کرد نرم افزار اندرویدی بهره مند شد. پایتون یک گویش نرم‌افزار نویسی سطح بالا میباشد که در طراحی وب سایت، اینترنت نرم‌افزار ها و محاسبه و چک داده ها تعالی، پباده سازی اپ و چک های علمی به فعالیت می رود.

برای اینکه بتوان نرم افزار درج شده به گویش پایتون را در دور و اطراف اندروید استعمال کنیم رویه های گوناگونی وجود داراست. با به کار گیری از این شیوه ها نرم افزار درج شده در پایتون همچون یک نرم افزار درج شده با جاوا به نیکی فعالیت خواهد کرد. ایجاد کرد اپ اندروید با پایتون می‌تواند با استعمال از کادر ورک های پایین صورت بپذیرد. یادگرفتن ایجاد کرد نرم افزار با بایتون با به کار گیری از قاب ورک های تحت در آینده به طور نوشته ی علمی های غیروابسته ارائه گردد.

قاب ورک کیوی
Kivy Framework

برای ایجاد نرم افزار های بر مبنا اندروید در پایتون این قاب ورک عالی میباشد. این کادر ورک اشکال بخش های پباده سازی یک نرم افزار به طور فراهم دارااست. با این قاب ورک پباده سازی و کدنویسی نرم افزار بسیار سرعت میبخشد. این کادر ورک اشکال پروتکل ها و ورودی ها و ابزارها مانند WM_Touch, WM_Pen, Mac Operating System X Trackpad and Magic Mouse, Mtdev, Linux Kernel HID, TUIO را به طور مهیا در خویش دارااست. این کادر ورک به طور کامل بدون‌پول میباشد و بر مبنا لایسنس MIT میباشد. نسخه نو این قاب ورک تماما استوار میباشد و مستندات جامعی برای استعمال در چنگ شما می‌گذارد.

ایجاد کرد نرم افزار اندروید با پایتون
QPython
این یک موتور تبدیل کد پایتون به اندروید میباشد. این کتابخانه مشتمل بر تفسیرکننده پایتون، کنسول و ادیتور میباشد.
 
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400 ] [ 14:08 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


صفحه قبل 1 ... 2 3 4 5 6 7 صفحه بعد