توضیح تصویر
بهترین مرجع رسمی مقالات طراحی اپلیکیشن اندروید

بهترین مرجع رسمی مقالات طراحی اپلیکیشن اندروید

مقالات طراحی اپلیکیشن اندروید

فرایند ساخت اپلیکیشن اندروید با پایتون چگونه است؟

 

درین نوشته‌ی علمی قصد داریم روند ایجاد کرد طراحی اپلیکیشن اندروید با پایتون را توضیح دهیم. پایتون یک لهجه حاذق و در عین معمولی میباشد. این گویش در مسئله های مختلفی به خصوص مبحث یادگیری ماشین کاربرد متعددی داراست. با این لهجه و به کارگیری از کادر ورک های مو جود میتوانید نرم افزار اندروید بسازید. با آنکه گویش پایتون در موضوع گسترش نرم افزار های تلفن همراه خطاها مختص به خویش را داراست ولی همچنان تحت عنوان یک گویش حاذق دراین باره به حساب میآید


نرم افزار های اندرویدی نرم افزار هایی میباشند که به مراد نصب بر روی سیستم های اندرویدی به فعالیت میروند. گویش اساسی برای ایجاد کرد نرم افزار های اندروید لهجه جاوا JAVA میباشد.علاوه برآن لهجه ها و فریمرک های دیگری نیز وجود داراست که میتوان برای بسط نرم افزار اندروید بهره برد یکی این فریمورک های فلاتر میباشد.

البته می اقتدار با لهجه پایتون نیز برای ایجاد کرد نرم افزار اندرویدی بهره مند شد. پایتون یک گویش نرم‌افزار نویسی سطح بالا میباشد که در طراحی وب سایت، اینترنت نرم‌افزار ها و محاسبه و چک داده ها تعالی، پباده سازی اپ و چک های علمی به فعالیت می رود.

برای اینکه بتوان نرم افزار درج شده به گویش پایتون را در دور و اطراف اندروید استعمال کنیم رویه های گوناگونی وجود داراست. با به کار گیری از این شیوه ها نرم افزار درج شده در پایتون همچون یک نرم افزار درج شده با جاوا به نیکی فعالیت خواهد کرد. ایجاد کرد اپ اندروید با پایتون می‌تواند با استعمال از کادر ورک های پایین صورت بپذیرد. یادگرفتن ایجاد کرد نرم افزار با بایتون با به کار گیری از قاب ورک های تحت در آینده به طور نوشته ی علمی های غیروابسته ارائه گردد.

قاب ورک کیوی
Kivy Framework

برای ایجاد نرم افزار های بر مبنا اندروید در پایتون این قاب ورک عالی میباشد. این کادر ورک اشکال بخش های پباده سازی یک نرم افزار به طور فراهم دارااست. با این قاب ورک پباده سازی و کدنویسی نرم افزار بسیار سرعت میبخشد. این کادر ورک اشکال پروتکل ها و ورودی ها و ابزارها مانند WM_Touch, WM_Pen, Mac Operating System X Trackpad and Magic Mouse, Mtdev, Linux Kernel HID, TUIO را به طور مهیا در خویش دارااست. این کادر ورک به طور کامل بدون‌پول میباشد و بر مبنا لایسنس MIT میباشد. نسخه نو این قاب ورک تماما استوار میباشد و مستندات جامعی برای استعمال در چنگ شما می‌گذارد.

ایجاد کرد نرم افزار اندروید با پایتون
QPython
این یک موتور تبدیل کد پایتون به اندروید میباشد. این کتابخانه مشتمل بر تفسیرکننده پایتون، کنسول و ادیتور میباشد.
 
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400 ] [ 14:08 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


طراحی اپلیکیشن موبایل در وردپرس

اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن اندروید هستید تا انتها همراه ما باشید. استعمال روزافزون عموم از تلفن همراه‌ها و تبلت‌ها، اکثری را بدین تامل می‌اندازد که برای سایت وردپرسی خویش یک برنامه نیز پباده سازی نمایند. خوشبختانه تبدیل وب سایت وردپرسی به یک نرم افزار تلفن همراه، از آن چه که تاءمل بکنید، معمولی‌خیس میباشد. به این دلیل‌که افزونه‌ها یا این که به عبارتی پلاگین‌های متعددی وجود دارا هستند که‌این فعالیت را به طور اتومات برای شما ایفا میدهند. در اینجا به معرفی تنی چند از شایسته ترین پلاگین‌های وردپرس در این باره می پردازیم:

۱. MobiLoud

MobiLoud یک پلاگین‌ی وردپرسی میباشد که میتواند وب سایت شمارا به یک نرم‌افزار تلفن همراه نیتیو اندروید یا این که iOS تبدیل نماید. میتوانید رابط کاربری نرم افزار را برای خویش فردی‌سازی نمایید. همینطور این پلاگین به خیر قالب و افزونه‌های شمارا برای مثال افزونه‌های فروشگاهی را در نرم‌افزار جا میدهد. این پلاگین به طور خاص برای تبدیل تارنما‌های پر بازدید وردپرسی به اپلیکیشن پباده سازی گردیده‌است. همینطور تجهیزات فراوانی را برای به چاپ رساندن نرم افزار شما در گوگل پلی یا این که اپل استور مهیا می‌سازد. صرفا نکته آن این میباشد که بدون‌پول وجود ندارد و برای استعمال از آن می بایست اشتراک ماهیانه پرداخت نمائید.
۲. AndroApp

پلاگین AndroApp نسبت پلاگین‌ی MobiLoud بسیار ارزان‌خیس میباشد. این پلاگین می تواند تا در کمتر از یک سری دقیقه یک نرم افزار اندرویدی برای سایتتان بسازد. عمل کردن با آن بسیار بی آلایش میباشد، ولی متاسفانه با افزونه‌هایی مانند WooCommerce یا این که BuddyPress سازش ندارد.
۳. WPMobile.App

یک مورد دیگر برای ایجاد کرد نرم افزار برای تارنما وردپرسی، پلاگین‌ی WPMobile.App میباشد. این پلاگین به شما اذن می دهد تا تارنما خویش را به یک نرم افزار iOS یا این که اندرویدی یا این که هر دو تبدیل فرمایید. به کار گیری از آن بسیار معمولی میباشد و پیکربندی و مورد‌های مرتبط با فردی‌سازی آن در پیشخوان وردپرس قرار می گیرد و شما به راحتی می توانید از آن ها به کارگیری فرمایید. استعمال از این پلاگین نسبت به آیتم اولین که معرفی کردیم، بسیار ارزان‌خیس میباشد.
۴. AppPresser

AppPresser نیز یک پلاگین با پباده سازی بی آلایش میباشد که با به کارگیری از آن به راحتی می توانید سایت خویش را به یک نرم افزار موبایلی تبدیل فرمائید. با به کار گیری از این پلاگین می توانید برای بلاگ یا این که دکان مخصوص وب سایت خویش نیز نرم افزار پباده سازی نمائید. ظواهر نرم افزار را به مانند ظواهر تارنما وردپرسی خویش میتوانید فردی‌سازی نمایید و رنگ‌ها و خصوصیت‌های متفاوت آن را خودتان تعیین فرمائید.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 4 خرداد 1400 ] [ 9:40 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


اپلیکیشن اندروید چیست؟

در این مقاله درباره طراحی اپلیکیشن اندروید صحبت میکنیم

 سیستم دلیل اندروید را براساس هسته سیستم استدلال لینوکس ساخته اند و مدیر ایت سیستم برهان یار با رابطه با hardware و خدمت های سیستم، امنیت، رئیس پردازش ها و رئیس منابع دستگاه تلفن همراه را به عبارتی هسته سیستم دلیل لینوکس بر عهده داراست و سیستم ادله اندروید صرفا همچون یک لایه دربین مخاطب و سیستم دلیل رابطه برقرار میکند. این سیستمک دلیل اختصاصی تلفن همراه و تلفن همراه های هوشمند پباده سازی گردیده که به وسیله بیشتراز ۳۰ شرکت دارای شهرت پشتیبانی می گردد. با دقت به اینکه مضمون‌ حقیقی اندروید گشوده (Open) میباشد به برنامه نویس ها این قابلیت و امکان را می دهد که از تک تک اقتدار یک موبایل به کارگیری نماید. اندروید قابلیت به کار گیری از توابع داخلی تلفن همراه گوشی همانند شماره گیری، ارسال کردن SMS یا این که استعمال از دوربین موبایل را به برنامه نویس ها می‌دهد تا بتوانند نرم افزار اندروید کارکشته و کاربردی برای یوزرها بسازند.

نرم افزار اندروید

android

یا این که به عبارتی اپلیکیشن گوشی اندروید ابزاری میباشد که بوسیله آن استفاده کننده می‌تواند عمل های مایحتاج خویش را بسته به کاربری این نرم افزار ایفا دهد.

برای دانلود نرم افزار گوشی بسته به بستر آن مغازه هایی وجود دارااست که شما میتوانید این ابزارها را از این مغازه ها دانلود فرمایید. برای دانلود نرم افزار اندروید شما می‌توانید از روش مغازه نرم افزار اندروید گوگل یا این که اصطلاحا Play Store مبادرت به دانلود این قابل انعطاف افزارهای اندروید کنید. این نرم افزار های اندروید ممکن میباشد بسته به لحاظ آفریننده به طور بدون پول و یا این که به طور مبلغی ارائه شوند.
۲- نرم افزار iOS چه چیزی است؟
سیستم برهان iOS

ios

Ios یک سیستم برهان برای تلفن همراه میباشد او‌لین و فقط نسل سیستم دلیل‌ اپل برای دستگاه‌های گوشی و قابل حمل میباشد.بوسیله کمپانی اپل در سال ۲۰۰۷معرفی شوید تا قبل از سال ۲۰۱۰ نیز به اسم iPhone سیستم عامل شناخته می شد. آی‌پاد تاچ، آی‌فون و تبلت آی‌پد از این سیستم برهان پشتیبانی میکنند و کمپانی اپل جواز به کارگیری از این سیستم استدلال را فعلا به هیچ کمپانی دیگری واگذار نمی‌نماید.
نرم افزار IOS

نرم افزار IOS

نرم افزار ios در پباده سازی خویش از چهار لایه به کار گیری می نماید که‌این لایه دربرگیرنده :

لایه رسانه ها
لایه هسته سرویس ها
لایه هسته سیستم برهان
لایه لمسی

iOS از لحاظ معماری و کاربردی شباهت متعددی به سیستم دلیل MacOS‌ دارااست. در iOS ‌ همچون MacOS از مرورگر سافاری برای مرور اینترنت و از اپ آی‌تیونز برای پخش آهنگ و مدیر کتاب‌ها، دفترچه تلفن و اپلکیشن‌ها به کار گیری می‌گردد.کی از توفیق‌های اپل در ایجاد کرد این سیستم ادله، فعال سازی مغازه نرم افزار App Store میباشد.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ چهارشنبه 5 خرداد 1400 ] [ 9:40 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


روش ها و ابزارهای طراحی اپلیکیشن

اگر میخواهید طراحی اپلیکیشن اندروید داشته باشید این مطلب برای شما مفید است.

 ابزار منحصربه‌فرد خویش را به بیشترین مقدار ممکن برسانید ارائه روشی دیگر برای اجرا پرداخت ها و یافتن اماکن خرید کفایت نمیکند، بایستی امکانی را به مشتریان ارائه دهید که به تدریج در بقیه تولیدات به چشم می خورد. این موادسازنده تجربه کلی نرم افزار را تشکیل میدهند، شما می بایست ارزشی منحصربه‌فرد را برای مخاطبین خویش اخلاق فرمایید. این قیمت می‌تواند در صورت ابزار، سرگرمی، وام ها و یا این که میزبانی برای بقیه حوزه ها باشد، البته وجود بها به خواسته دستیابی به توفیق الزامی میباشد. سودمندی و منحصر بودن اهمیت متعددی دارااست، به گفته Nielsen یک اسمارت فون به صورت میانگین مشتمل بر 100 نرم افزار میباشد، ولی فقط 10-15 تا از این نرم افزار ها گزینه به کار گیری مخاطب قرار می‌گیرند. نرم افزار بایستی شایسته ترین رابط و تجربه کاربری را ارائه دهد، اکتفا به حد میانگین در کیفیت، نرم افزار را به سمت ناکامی سوق میدهد، سهولت در به کارگیری از نرم افزار نیز موضوعی میباشد که همواره بایستی به آن پرداخته خواهد شد، نرم افزار هایی که استعمال از آنان با دشواری ها و ابهام هایی هم پا باشد، محکوم به باخت می‌شوند. پباده سازی نرم افزار می بایست معمولی و در عین جال دیدنی باشد تا آیتم عشق یوزرها واقع خواهد شد. 4. قیمت آموزشی و سرگرمی نرم افزار را به حداکثر برسانید تلفن همراه ها نقش حیاتی در چگونگی سپری کردن معاش روزانه بوسیله مشتریان دارا‌هستند. رسانه های گوشی تحت عنوان پلاگین ای برای کامپیوترهای فردی محسوب میگردند. اشخاص برای رهایی از کسالت و روزمرگی به موبایل های خویش مراجعه می نمایند، مجال انتظار را با تلفن همراه های خویش مالامال می نمایند، بدین ترتیب تلفن همراه ها به ابزارهایی برای تعامل زمانبر و عمیق خیس برای برندها و فرصتی برای اخلاق تایید و کاربرد در یوزرها بدل گشته اند. 5. از مختصات مخصوص اسمارت فون ها برای خلق و خوی قیمت سود بگیرید نرم افزار بایستی از برتری های اسمارت فون نسبت به کامپیوترهای فردی به عایدی خویش استعمال نماید، تحت عنوان مثال: قابلیت و امکان حمل: اشخاص تمامی جا موبایل های خویش را به همپا دارا‌هستند، این مشخصه به وضوح فرصتی برای خدمت دادن به مشتریان در همگی اماکن برای شما پدید می‌آورد. مربوط به شرایط: از آنجایی که اشخاص در همگی موقعیت و جای ها تلفن همراه را در مشت دارا هستند، می اقتدار از این خصوصیت در راستای کردار بها و ارائه پیشنهاداتی مطابق با شرایط قرارگیری آن ها استفاده کرد. متن و پوش نوتیفیکیشن ها: اسمارت فون ها طریق های اختصاصی به شخصی را برای تعامل با یوزرها در چنگ گسترش دهندگان قرار داده اند، این متدها توفیق نرم افزار را از جهاتی تضمین می نمایند. 6. منفعت گیری از فردی سازی و تجربیات دارای ربط امکان فردی سازی داده ها و تجربیات از سوی یوزرها بسیار گزینه تعریف‌و‌تمجید قرار میگیرد، در مشت قرار دادن اینگونه امکانی برگ پیروز برای توفیق نرم افزار میباشد، از سوی دیگر فرصتی برای اخلاق و رفتار یک تجربه اختصاصی برای آیفون و اندروید میباشد که تعامل و تایید مارک را به شدت پایین تاثیر قرار می‌دهد. معنا بازاریابی اهمیت و رده ویژه ای در تجربه ای که در مشت یوزرها می‌گذارید و پیامی که به آن ها خویش منتقل میکنید، دارااست و اشخاص را راغب به رجوع و برگشت و به کارگیری دوباره از نرم افزار می گرداند، لذا با تحلیل خلق و خوی یوزرها در هر قسمت یک نرم‌افزار بازاریابی هدفمند را اخلاق فرمائید.

برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ دوشنبه 10 خرداد 1400 ] [ 10:01 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


مهمترین نکات طراحی اپلیکیشن

در این مقاله در مورد طراحی اپلیکیشن اندروید صحبت میکنیم

 فونت مطلوب


فونت عضوی بسیار اساسی از گرافیک و ظواهر نرم افزار اندروید شما به حساب می آید. به جستجوی فونت های مطلوب که به سادگی خوانده میگردند و خوشگل میباشند بپردازید. هرگز از فونت های پیشفرض جان دار برای اپ های اندروید به کارگیری نکنید. همینطور تلاش فرمائید فونت های تعیین گردیده با ظواهر و زمینه اپلیکشن هماهنگی داشته باشند.
نرم‌افزار فوتوشاپ

برای تشکیل داد گرافیک و یا این که دستکاری عکس هایی که در نرم افزار اندروید استعمال می‌کنید، توصیه می‌کنیم فعالیت با نرم‌افزار بسیار کارکشته PhotoShop را هم حافظه بگیرید.زیرا پباده سازی مهم اساس نرم افزار شما می بایست ذیل یک اپلیکیشن پباده سازی گرافیک و طراحی صفحه ماهر خواهد شد.


فروش نرم افزار اندروید و ارائه آن به بازار

فروش و بازاریابی نرم افزار

برای ارائه نرم افزار خویش به بازار و تبلیغ آن رویه های متعددی وجود دارااست. می‌توانید از شرکتهای بازاریابی و تبلیغات اینترنتی به کارگیری فرمایید. و حتی می‌توانید نرم افزار اندروید خویش را در مارکت های جانور برای اندروید عرضه فرمایید. از معروفترین مارکت های نرم افزار اندروید در کشور ایران، Play Store و کافه بازار می‌باشند.
خلاصه و عده بندی

برای آغاز نرم افزار نویسی و تشکیل داد نرم افزار اندروید توصیه می کنیم فرآیند تحت را دنبال فرمائید:
1- یادگیری گویش جاوا را آغاز نمایید.
2- گویش XML را هم در کنار لهجه جاوا حافظه بگیرید.
3- عمل با دیتابیس ها و لهجه SQL را حافظه بگیرید.
4- مخلوط رنگ و روانشناسی رنگ ها را مطالعه نمائید.
5- عمل های مقدماتی با نرم‌افزار فوتوشاپ را حافظه بگیرید.
6- برای فروش و طرز ی بازاریابی نرم افزار خویش تحقیق فرمائید و یک آیتم را تعیین فرمائید.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 11 خرداد 1400 ] [ 14:18 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


طراحی اپلیکیشن موبایل فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن اندروید یکی پردرآمد ترین کسب و شغل های دنیای دیجیتال هستند که امروزه آیتم اعتنا بخش اعظمی از صاحبین بیزنس قرار گرفته میباشد.اکثری از مغازه های محلی ، مرکزها خرید ، پاساژ ها، و ... تا کنون مبادرت به فعال‌سازی فروشگاه آنلاین نموده اند.در‌این نوع دکان ها از سیستم رئیس فروش اینترنتی برپایه اینترنت به همدم نرم افزار تلفن همراه برای تصویب توصیه مال ویژه سوپرمارکت ها و نمایندگی های فروش به کار گیری می شود.


در فروشگاه آنلاین 30T4U ، خریداران میتوانند از روش اپلکیشن گوشی خویش ، نوع ، مجال و ترازو سفارشات خویش را در سیستم تصویب کنند و همینطور از تخفیفات ویژه به عنوان مثال خرید وسعت بالا، ویژه فصل و ... برخوردار گردند.تصویب توصیه قادر است به طور پرداخت از روش درگاه بانکی اینترنتی و یا این که نقدی انجام شود.

تمامی فروش اینترنتی کمپانی چه بر روی تارنما و چه برروی نرم افزار تلفن همراه از روش سیستم رئیس زیر اینترنت قابل مدیر ، پیگیری است.

30T4U یک فروشگاه آنلاین وجود ندارد بلکه یک بازار گرانقدر مجازی یا این که پاساژ اینترنتی از صنف‌ها و سرویس ها میباشد.

نرم افزار مغازه

فلسفه 30T4U این میباشد که دسته ای از صنفها و سرویس ها را در قالب یک بازارچه مجازی اینترنتی برای استعمال کنندگان آماده کرده تا بتوانند داده ها موردنیاز خویش را به راحتی و در کمترین مجال ممکن بدست آورند.

30T4U تحت عنوان بازار والا مجازی کشور ایران درین حوزه بخوبی قادر است دست تامین کنندگان، فروشندگان،حضور بازاریابان و خریداران را مستقیم، در چنگ هم قرارداده و لذت کسب و کار مجازی را با راهکاری متناسب با بازار، آگهی بدون نقص از همه تجهیزات مو جود بازار به خریداران کشور‌ایران ارائه کند. دستاورد آخرین و مناسب در فرایند گزینش و خرید و معرفی همگی فروشندگان و تامین کنندگان محصول و سرویس ها موردنیاز میباشد که سبب به ارتقا وسعت مبادلات کالاها و سرویس ها در کنار گردش و تعیین درست و تندرست محصول در فضای کسب و کار الکترونیک گردد.

مجموعه فنی پردو با همیاری تیم 30T4U بعد از پباده سازی تارنما فروشگاهی این شرکت ، در سال 96 نیز نرم افزار تلفن همراه فروشگاهی این سیستم را در دو قسمت نرم افزار گوشی یوزرها و نرم افزار گوشی فروشندگان در دو پلتفرم اندروید و ios پباده سازی و در بازار عرضه نمود.

پباده سازی اپلکیشن اندروید فروشگاهی در دور و اطراف اندروید استادیو شکل پذیرفته میباشد.

پباده سازی نرم افزار IOS فروشگاهی در اطراف Xcode و با گویش نرم افزار نویسی Swift شکل پذیرفته میباشد.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ دوشنبه 17 خرداد 1400 ] [ 9:57 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


طراحی اپلیکیشن موبایل برای رفع نیازهای دیجیتال مشتریان
 پیشرفت تکنولوژی و ارائه آن در قالب برنامه، اپ‌‌های کاربردی و طراحی اپلیکیشن اندروید ، مبحث بسیار مهمی در زمینۀ بازاریابی و جذب روحیۀ تنوع‌پذیر اشخاص میباشد به این دلیل که مشغله‌های کاری آنقدر زیاد میباشد که رفع نیازهای آدم به‌شکل اتومات به سمت نرم افزار‌های پایین اینترنت سوق پیدا نموده است. ولی برگ چیره در مشت قابل انعطاف افزارها و نرم افزار‌هایی میباشد که بتوانند نیازهای آدم را در کوتاهترین فرصت ممکن، سوای دردسر و با کمترین هزینه برآورده نمایند.
امروزه دیگر خبری از ساعت‌‌های کوکی وجود ندارد؛ با صدای زنگ گوشی از خواب بیدار می شوید، با نرم افزار Waze مجاورت‌ترین مسیر را گزینش میکنید و حتی‌در شکل نداشتن وسیلۀ نقلیه، گشوده هم میتوانید به امداد به عبارتی تلفن همراه که در اختیار دارید، مجاورت‌ترین و ارزان‌ترین آژانس اینترنتی را چهت نیل به مقصد گزینش فرمایید؛ آن هم فارغ از نگرانی از نبود ماشین و یا این که پرداخت هزینه‌های سنگین. تعدادی سالی میباشد که نرم افزار‌‌های تلفن همراه محبوبیت متعددی دربین یوزرها پیدا کرده‌اند تا جایی که اکثری از اشخاص، توصیه خوراک و حتی کارواش ماشین را نیز از روش همین نرم افزار‌های پایین اینترنت اعمال می دهند. دنیای اینترنت نیز در همین راستا فراهم میباشد تا طرح‌ها و ایده‌‌های شمارا در زمینۀ ساخت برنامه و پباده سازی نرم افزار تلفن همراه به مرحلۀ تحقق برساند.
 
 
عوارض داشتن نرم افزار
رویش سریع گوشی و نرم افزار‌ها
 
امروزه فعال بودن در بازار تلفن همراه و تحویل دادن خدمت در قالب نرم افزار‌های گوشی برای توفیق بیشتر در هر کسب‌وکاری ما یحتاج میباشد. با همگی‌گیر شدن تلفن‌های هوشمند نیاز به ارائۀ سرویس ها بر روی این دستگاه‌های همدم با پباده سازی نرم افزار تلفن همراه بیش‌ازپیش شم میگردد.
 
پباده سازی و نرم‌افزار‌نویسی نرم افزار تلفن همراه ازجمله گام‌های بازاریابی موبایلی میباشد که قادر است طیف پهناور‌ای از سرویس ها را در دست مشتریان شما قرار دهد. گروه اپلیکیشن‌نویسی دنیای اینترنت با فایده‌گیری از استانداردهای روز و چک نیازهای کسب‌وکار شما شایسته ترین برنامه ممکن را بر روی پلتفرم‌های اندروید و iOS توسعه و گسترش می دهد که می تواند از تجهیزات آفلاین و پایین اینترنت بر روی پروتکل http فایده برنده شود تا خدماتی همانند خبر ها، فروش‌های ویژه، جستجوی جنس یا این که سرویس ها و … را در چنگ یوزرها قرار دهد.
 
 
پباده سازی و پیاده‌سازی نرم افزار تلفن همراه
 
علاوه بر اینکه سبب ساز می گردد یوزرها به‌آسانی به مطالب شما دسترسی پیدا نمایند و سهولت دسترسی قابل‌توجهی را نسبت به سایت از روش تلفن همراه مهیا می‌نماید، این مزیت گرانقدر را دارااست که شما‌را به اشخاص بیشتری معرفی می‌نماید و یوزرها بیشتری با مارک شما آشنا میگردند، از طرف دیگر جامعۀ مخاطبین قابل‌اعتنا اپلیکیشن‎های موبایلی که روزبه‌روز رو به ارتقا میباشد و اکنون جمعیت قابل‌توجهی را مشمول میگردد را نیز می‌اقتدار جز مزایای پباده سازی برنامه تلفن همراه برشمرد، همۀ این مفاد سبب خواهند شد که مارک شما رویش قابل‌توجهی را تجربه نماید.

 

برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ پنجشنبه 20 خرداد 1400 ] [ 9:45 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


بهترین زبان های برنامه نویسی اندروید

 لهجه Lua


Lua یک لهجه نوشتاری سابق طراحی اپلیکیشن اندروید که اصولا پباده سازی گردیده تا نرم‌افزار‌های نوشته‌گردیده در لهجه‌های قدرتمندتر مانند C ،VB.net و … را کامل شدن نماید. بر همین اصل، دارنده بعضا مختصات میباشد که آن را با دیگر افراد متعدد می‌نماید؛ مانند داشتن آرایه‌ ابتدایی (Starting array) در یک به مکان صفر و نداشتن کلاس‌های native.

جدای از این سخن‌ها، در بعضی موردها می‌اقتدار از Lua تحت عنوان یک لهجه اپلیکیشن‌نویسی مهم استفاده نمود و Corona SDK یک نمونه عالی میباشد. با Corona میتوانید اپلیکیشن‌هایی بی نیاز ساخت‌و‌ساز نمائید که از Lua استعمال می‌نمایند و می‌قدرت آنان‌را بر ویندوز، Mac، اندروید، iOS و حتی Apple TV و Android TV قرار بخشید. همینطور در آن ویژگی درآمدزایی به علاوه‌ یک محل بازار پهناور داراست که در آن میتوانید خصوصیت‌ها و پلاگین (Plugin) بخرید.
از Corona عمدتاً برای ساختن بازی به کارگیری می شود (مانند Fun Run2 و HoPiko) ولی می‌اقتدار از آن برای ساختن اپ‌های سرویس ها رفاهی و تجاری (مانند My Days و Quebec Tourism) بهره مند شد.
۷. لهجه‌های C و ++C

گوگل برای ساختن اپ‌های اندرویدی، دو ابزار نرم‌افزار نویسی ارائه میدهد: SDK که از Java به کارگیری می‌نماید و NDK که از لهجه‌های ساکن مانند C و ++C استعمال می‌نماید. به حافظه داشته باشید که نمی‌توانید تک تک یک نرم‌افزار را با استعمال از C++ ،C و Java بسازید، بلکه لهجه NDK به شما اذن می دهد تا یک کتابخانه مستقر تولید نمایید و قابلیت و امکان‌هایش را در کد Java به عمل ببرید.

در اکثر مواقع نیازی به به کار گیری از NDK نخواهید داشت. نباید از آن صرفا به دلیل آن که ترجیح می‌دهید به مکان Java در C++/C کد بزنید به کارگیری نمایید، بلکه گویش NDK برای هنگامی میباشد که میخواهید به اجبار از وظایف حسابگری سنگین، سعی بیشتری خارج بکشید. همینطور به شما این قابلیت و امکان را می دهد تا در اپ‌ خویش کتابخانه‌های C و یا این که ++C مکان دهید.

ولی در غیر این شکل، می بایست هرگاه ممکن بود به Java توکل فرمایید. نرم افزار‌نویسی با استعمال از C++/C بسیار غامض‌خیس از Java میباشد و بعضی اوقات چیز متعددی از آن نمی‌گیرید.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 23 خرداد 1400 ] [ 9:23 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


معرفی چند سایت برای ساخت اپلیکیشن اندروید بدون برنامه نویسی

ما قصد داریم معمولی ترین منش برای طراحی اپلیکیشن اندروید سوای اپلیکیشن نویسی را به اشتراک بگذاریم. در اینجا یک سری تارنما را که به شما در ایجاد کرد اندروید فارغ از نرم‌افزار نویسی یاری می نمایند را بیان کرده ایم. همان طور که کلیه میدانید آندروید یکی پراستفاده ترین پلتفرم های گوشی در عالم میباشد. اندروید یک سیستم استدلال بدون پول و متن گشوده میباشد، به این ترتیب می شود به راحتی این سیستم برهان را سفارشی کرد. در شرایطی که تجربه به کارگیری متعددی از اپلیکیشن های اندروید دارید و یا این که در خصوص اپلیکیشن های اندروید ایده هایی دارید البته تجربه اپلیکیشن نویسی ندارید، این پست برای شما موثر خواهد بود! شما به راحتی میتوانید ایجاد کرد نرم افزار سوای کد نویسی را اجرا دهید.

ایجاد کرد نرم افزار اندروید سوای نرم افزار نویسی ، ایجاد کرد اندروید فارغ از نرم‌افزار نویسی ، ایجاد کرد نرم افزار سوای کد نویسی ، ایجاد کرد اپ اندروید فارغ از نرم‌افزار نویسی ، ایجاد کرد نرم‌افزار اندروید بدون‌پول ، نرم افزار ساز اندروید ،

ایجاد کرد اپ اندروید فارغ از کدنویسی ، تشکیل داد نرم افزار اندروید فارغ از علم نرم‌افزار نویسی ، ایجاد کرد اپ اندروید فارغ از نرم‌افزار نویسی
چگونگی تشکیل داد نرم افزار اندروید فارغ از نرم‌افزار نویسی

سایت های متعددی در وب برای ایجاد کرد اپلیکیشن اندروید سوای اپ نویسی وجود دارا هستند، البته در‌این مقاله به سایت های مرسوم و مقبول یوزرها اشاره شد‌ه‌است. این مقاله را دنبال فرمایید تا تشکیل داد نرم افزار اندروید بدون‌پول را تجربه نمائید.

تشکیل داد اندروید فارغ از نرم‌افزار نویسی تجهیزات تحت را برای شما آماده می نماید:

سوای نیاز به کد نویسی
فارغ از هزینه
درآمدزایی از اپلیکیشن های خویش
بهبود اپلیکیشن ها در هر مجال
HTML 5 برای خصوصیت های مازاد

موردها ذیل شایسته ترین تارنما ها برای تشکیل داد نرم افزار اندروید سوای نرم افزار نویسی می‌باشند:
یک. تشکیل داد نرم افزار سوای کد نویسی با AppsGeyser

AppsGeyser یک خدمت مجانی میباشد که محتوای شمارا به یک نرم‌افزار تبدیل می نماید و برای شما درآمد ساخت‌و‌ساز می نماید. اپلیکیشن شما خصوصیت های ما یحتاج و ضروری مثلا پیام، اشتراک گذاری اجتماعی، زبانه ها و پشتیبانی بدون نقص از ابزار های HTML5 را دارا خواهد بود. این اپلیکیشن ساز اندروید به شما یاری می نماید تا یک بیزنس ساخت‌و‌ساز نمائید و از گوشی درآمد کسب فرمائید!
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ دوشنبه 24 خرداد 1400 ] [ 9:40 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


 ۱۰- Omnigraffle


این اپ آیتم هایی برای به طراحی اپلیکیشن اندروید دوباره و وارد کردن کتابخانه های سفارشی برای یک پروسه کارآمد را دسترس قرار می‌دهد.

به مراد معمولی سازی روند wireframing ، این ابزار از مورد های جابجایی به کارگیری می نماید که سوای آلرژی فعالیت می نماید، از الگوهای المان / آیکون به کار گیری می نماید، صفحه ها مهم را نسخه برداری می نماید و حتی از گرافیک برداری نیز به کارگیری می نماید.

شایسته ترین ابزار برای وایرفریم و نمودار، که به ساخت و ساز وایرهای بزرگ و تیم های یک سری کاغذ ای امداد می نماید.

ابزار Omnigraffle این قابلیت را آماده آورده میباشد که بازه فرصت تولید را نصف نماید، و به معنای حقیقی و واقعی کلمه و واژه کاهش دهید.


۱۱- Proto.io

Proto.io نوعی پلتفرم میباشد که به شما قابلیت می‌دهد تا مشابه سازی های تعاملی و مثال های اول تعاملی ایجاد کرد بی نقص را ارائه دهید.

میتوانید حرکات لمسی مانند تغییر تحول جهت گیری؛ و جابجایی کاغذ اکران؛ مشابه سازی گردیده برای iPad ،iPhone ،Android Wear ،iOS Wear، اتومبیل، آلارم، فریزر، بازی، تلویزیون های هوشمند و بقیه دستگاه های بر پایه ی وب داشته باشید.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 25 خرداد 1400 ] [ 10:10 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


مزایا و معایب توسعه اپلیکیشن موبایل برای کسب‌ و‌ کار

 در‌حالتی که قصد دارید کسب‌ و‌ عمل خویش را بسط دارید، دلایلی که در‌این نوشته‌ی‌علمی مذکور‌اند در ارتباط طراحی اپلیکیشن اندروید و مزایا، معایب و عامل بسط نرم افزار گوشی روئت کرد نیکی به شما می دهند.


پژوهش ها علامت می دهند که انتظار می‌رود بازار نرم افزار تلفن همراه تا سال ۲۰۲۰ بسیار پرورش پیدا نماید. در سال ۲۰۱۶ به‌طور معدل ۱۱ نرم افزار‌ گوشی به وسیله هر کسب‌و‌عمل توسعه و گسترش داده گردیده که نسبت به پیشین، پرورش ۱۲۶ درصدی داشته میباشد. با اینکه گسترش نرم افزار‌ تلفن همراه برای کسب‌ و‌ عمل در هم اکنون رونق به دست آوردن میباشد؛ ولی این فعالیت هم مانند هر فعالیت دیگری، تعدادی مزایا و معایب داراست. آمار علامت داده میباشد که ۲۳ درصد از نرم افزار‌ها صرفا ۱ توشه به کارگیری میگردند؛ ولی ۳۹ درصد آنها ۱۱ توشه یا این که بیشتر گزینه استعمال قرار می گیرند. فرصت‌بندی و حالت جانور گزینش می‌نمایند که نرم افزار شما جزو کدام مجموعه قرار خواهد گرفت. ما درین نوشته ی علمی زومیت میخواهیم مزایا و معایب توسعه و گسترش نرم افزار گوشی برای یک کسب‌و‌فعالیت را تحلیل کنیم. نخست به چک مزایا و عوارض استعمال از آن ها میپردازیم.

business application
۱- برطرف کردن خطاها کسب‌ و‌ فعالیت یا این که با صرفه‌سازی آن

نرم افزار‌های پیروز کسب‌ و‌ فعالیت فارغ از ادله ساخت و ساز نمی شوند، بلکه فرصتی برای با صرفه‌سازی یک فرایند می باشند. درصورتی که میخواهید اولی نرم افزار کمپانی خویش را بسط بدهید، نباید بیش‌ازاندازه به امکان‌های آن تصور کنید. نیازی وجود ندارد که نرم افزار شما کلیه امور را ایفا دهد یااینکه قدمت ابدی داشته باشد. درواقع شما می بایست برای آن هدف ها کوتاه و بلندمدت در حیث بگیرد و معلوم فرمائید چه‌گونه می توانید بیشترین سود‌ را از آن ببرید. در پی ۳ نمونه از برطرف شدن ایرادات کسب‌ و‌ عمل بوسیله نرم افزار‌ آورده شد‌ه‌است.

نقص‌: کمپانی با سرعت متعددی در حالا رویش میباشد و ما میخواهیم کارمندها با ما در خصوص باشند.

چاره: پباده سازی یک نرم افزار راهنما برای کارگر با امکان پیام‌رسانی.

نقص‌: روزنامه‌هایی که به‌شکل آدرس اینترنتی ارسال میشوند، بوسیله یوزرها خوانده نمیشوند.

راه حل: پباده سازی یک نرم افزار که تیترهای مربوط به محتوای موردنظر استفاده کننده را به‌شکل نوتیفیکیشن به وی اگاهی میدهد.

خلل: مشتری‌ها انتظار ابتکار عمل بیشتری از شما دارا هستند.

چاره: پباده سازی یک نرم افزار برای حمایت از مشتری‌ها و اینکه بتوانند داده ها لازم خویش را بخوانند و در شکل لزوم با کمپانی رابطه برقرار نمایند.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ چهارشنبه 26 خرداد 1400 ] [ 9:47 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


برنامه نویسی اندروید با زبان Kotlin

در صورتیکه در ادامه تعیین گویش طراحی اپلیکیشن اندروید نویسی اندروید می‌باشید به نظرم در زمینه‌ی لهجه کاتلین هم یک تحقق داشته باشید. لهجه اپ نویسی کاتلین تحت عنوان یک لهجه قانونی دیگر برای اندروید معرفی گردیده‌است.

همچون جاوا، لهجه کاتلین هم در ماشین مجازی جاوا جاری ساختن میشود. تفاوت کاتلین با جاوا درین میباشد که ابهام‌های جاوا را ندارد و این یعنی که زبانی معمولی‌خیس برای یادگیری میباشد. همینطور خطاهایی مانند Null point exceptions و Excuses در کاتلین وجود ندارند. به صورت خلاصه در‌حالتی که اولی توشه میباشد که می خواهید اپلیکیشن نویسی اندروید را آغاز نمائید، این لهجه میتواند تعیین قابل قبولی برای شما میباشد. (گویش کاتلین را می اقتدار جز شایسته ترین لهجه های اپ نویسی نرم افزار دانست)
گویش نرم افزار نویسی کاتلین چقدر مختصر و اثر گذار میباشد؟

کاتلین اصولاً روی کاهش اندازه ی کدنویسی تمرکز داراست. بنابراین عمل نرم‌افزار نویس و یوزرها آخرین نرم افزار شل خیس میشود. در غایت اپلیکیشنی که به وسیله این گویش درج شده میباشد حداکثر بهره را با اشغال کمترین فضای ممکن خواهد داشت. گویش اپلیکیشن نویسی کاتلین قابل فهم و شعور خیس میباشد پس ریلکس خیس می اقتدار از آن بهره مند شد.لهجه اپ نویسی کاتلین به جهت بی آلایش بودن سینتکس ، عدم وضوح کمتری دارااست براین اساس اجرا پروژه را برای توسعه و گسترش دهنده ی نرم‌افزار ریلکس خیس و سریعتر می نماید.با دقت به اینکه اندازه ی کدها کمتر گردیده می اقتدار اذعان کرد احتمال بروز خطاهایی همانند null pointer exception را کاهش میدهد.


یک سری وقت پیش، برنامه نویس ها نرم افزار های اندروید خبر مسرت بخشی را شنیدند. درین فرصت بود که انتظارها به انتها رسید و گوگل به طور رسمیً اعلام‌کرد که از لهجه نرم‌افزار نویسی کاتلین، که یک گویش اپ نویسی برای ساخت و ساز نرم‌افزار های اندرویدی قادر می‌باشد، پشتیبانی می نماید و این سبب ساز شد تا این لهجه جزو شایسته ترین لهجه های اپلیکیشن نویس اندروید گردد.

مطلقا کاتلین شایسته ترین نقطه آغاز برای مبتدیان میباشد و با کاتلین هم می‌اقتدار از اندروید استودیو بهره برد. با این وجود هنوز هم نمی‌توانیم بگوییم گویش‌هایی زیرا C# یا این که Unity معمولی‌خیس می باشند و همینطور پشتیبانی از این گویش‌ها نسبی میباشد.
با این هم اکنون، کاتلین حتما جز شایسته ترین‌ها میباشد و می تواند سهل ترین ورودی برای یادگیری نرم‌افزار نویسی اندروید باشد. حتی این احتمال وجود داراست که‌این لهجه اپلیکیشن نویسی، روزی تحت عنوان گویش نخستین گوگل گزینش گردد.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ پنجشنبه 27 خرداد 1400 ] [ 9:55 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


انواع اپلیکیشن موبایل

 نرم افزار های مختلفی از دید کاربرد در بازار جان دار طراحی اپلیکیشن اندروید می باشند که هریک از نوع خدماتی که به یوزرها خویش ارائه می دهند مختلف میباشد. به دنبال این نوشته‌علمی با ما یار باشید تا به ارزیابی و معرفی بعضی از این نرم افزار ها بپردازیم. گروه سایبرگایز با ارائه اشکال سرویس ها آیتی که یکی این سرویس ها، سرویس ها پباده سازی اشکال نرم افزار است که برای کسب داده ها بیشتر و مشورت مجانی میتوانید برروی پیوند کلیک نمائید.


نرم افزار گوشی
نرم افزار تلفن همراه خدماتی :

این مجموعه از نرم افزار ها مشتمل بر خدماتی مانند نگارگری ساختمان، خدمت منازل، لوله کشی ساختمان، تمیزکاری خانه و تعمیرات خانه و....می‌باشند که به طور نرم افزار گوشی به بازار ارائه می دهند و و پباده سازی نرم افزار خدماتی یک کدام از پر استفاده ترین نرم افزار های موباین در دنیای امروز است.
نرم افزار گوشی بازی ها :

مختص بازی های گوشی میباشد که گونه های گوناگونی دارااست و دربرگیرنده تحت شاخه های بازی موبایلی می‌شود.
برخی از تحت شاخه‌های بازی موبایلی مشمول اکشن(action)، ماجرایی(adventure)، تخته ای و کارت بازی(card And Board)، رقابتی(arcade)، خانوادگی(family)، موسیفی و ریتم(music and rhythm)، معما(puzzle)، مسابقه و سرعت(race)، نقش آفرینی(role playing)، تیر اندازی(shooter)، مشابه سازی(simulation)، اجتماعی(social)، ورزشی(sports) و ... است.
نرم افزار تلفن همراه فروشگاهی :

مغازه های سنتی و همینطور مغازه های اینترنتی زیر اینترنت با دقت به اقبال همگانی عموم از نرم افزار ها ، سپرده گذاری متعددی را در حوزه نرم افزار های فروش ایفا داده اند.که در طبقه بندی های مختلفی قرار می‌گیرند برای مثال: خرده فروش ها(retail shops):مانند سایت دیجی لند و یا این که عمده فروش ها از روش پورتال اینترنت مهیا می‌نماید.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ شنبه 29 خرداد 1400 ] [ 9:54 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


مزیت داشتن اپلیکیشن اندروید برای کسب و کار شما

 مشاغل آنلاین به کسب و کارهایی گفته می گردد که بجای فعالیت کردن طراحی اپلیکیشن اندروید در یک جای معلوم یا این که گزارش روزمره بتوانید از یک جای از رویکرد بدور فعالیت نمایید. با ادامه یافتن فناوری و دنیای وب، مشاغل آنلاین هر روز بیشتر و بیشتر میگردند. اکثری از اشخاص بصورت آنلاین در قضیه های مختلفی مانند ارائه سرویس ها به مشتری ، ارائه صورتحساب ، نرم افزار نویسی رایانه و فراگیری و غیره عمل می نمایند.این روز ها مشاغل گوناگون نیزاز این فناوری استعمال می نمایند و همانگونه که میدانید استعمال از تلفن همراه ها و تبلت ها نیز ارتقا یافته میباشد و اکثری از عموم با به کارگیری از نرم افزار های آنلاین بخش اعظمی از نیاز های روزمره خویش را رفع میکنند. در اینجا مزیت داشتن نرم افزار اندروید برای تجارت شمارا آیتم آنالیز قرار می دهیم.

 
این فعالیت سبب ساز گردیده‌است تا کاربرد نرم افزار های تلفن همراه بخصوص اندروید برای مشاغل آنلاین بسیار زیاد خواهد شد. با این حالا ، سیستم ادله های گوشی در کل دستگاه های موبایل یا این که تلفن های هوشمند یکسان وجود ندارد. مثلا ، کمپانی اپل پلتفرم iOS را ارائه می‌دهد ، Google از سیستم دلیل آندروید پشتیبانی می نماید ، و مایکروسافت مجدد روی سیستم ادله Windows Mobile / Phone قرار میگیرد.
 
شناخت با اندروید:
 
اندروید یک سیستم استدلال یاور منبع گشوده و دارنده مقر مخاطب بزرگ و روند بسط نرم‌افزار تلفن همراه میباشد. موسسه ها در درحال حاضر انجام نفوذ اندرویدی میباشند و اپ های موبایل سفارشی ساخت می نمایند که ایرادات مشتری را حل می نماید و برای بیزنس خویش مالیات بر ارزش افزوده می نماید همینطور اندروید بدون‌پول و یک پلتفرم گشوده که بر روی لینوکس تاسیس شده است. کمپانی گسترش اپ های اندرویدی همینطور یک راهکار منبع گشوده برای دستگاه های موبایل می‌باشد که یک اپلیکیشن جامعی مثلا سیستم استدلال ، وسایل میانی و نرم‌افزار های کاربردی مهم موبایل را ارائه میدهد. استقبال یوزرها از اندروید هنگام فعال سازی در سال 2007 بسیار تحت بود ، چون هنوز در چرخه بسط اول خویش قرار داشت. البته بعد از تلاشهای کسب و گسترش Google ، دیداری برای فناوری گوشی Android ارتقاء یافت.
 
مزیت داشتن نرم افزار اندروید برای بیزنس شما
 
1. بهبود فایده وری
 
از‌آنجا‌که نرم‌افزار های تجاری به طور سفارشی تشکیل شده اند و نیازهای شغلی شمارا در خیال و خاطر دارا هستند ، مانند یک اپ جامع و با عملکردهای متنوع خویش و نیاز به تعدادی نرم‌افزار را نفی می نماید همینطور ، متناسب با مدل کاری شما پباده سازی می‌شوند ، سبب ساز ارتقاء فایده وری کارگر و سازمان میگردند.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 27 تير 1400 ] [ 9:41 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

 شاید این روز ها اسم دیجی جنس زیاد به گوشتان خورده باشد؛ طراحی اپلیکیشن اندروید این روز ها همگی ما با وبسایت دیجی محصول آشنا هستیم و در برخی مواقع از آن خرید میکنیم. البته تارنما های فروشگاهی تعالی با ارتقا تلفن های هوشمند دربین عموم و توسعه و گسترش آن‌ها رو به پباده سازی نرم افزار شبیه دیجی جنس برای دکان های خویش آوردند. وب سایت دیجی متاع هم در همین راستا اپلیکیشنی برای تارنما خویش پباده سازی نمود که احتمالاً بهره متعددی را به سمت آنان روانه نموده است و یوزرها متعددی را به دسته دیجی فرآورده اضافه کرده است و می توانند مشتریان خویش را به نیکی پشتیبانی نمایند.

در شرایطی که شما هم می‌خواهید با تشکیل داد نرم افزار مشابه دیجی جنس آشنا گردید، همپا ما باشید.
 
خصوصیت های منحصربفرد پباده سازی نرم افزار مشابه دیجی محصول 
وبسایت دیجی فرآورده نقاط مثبت متعددی داراست که اکثرا در نرم افزار های فروشگاهی رعایت می‌شود ولی برخی مفاد میباشند که فقط درون دیجی جنس وجود دارااست به‌دنبال با این تجهیزات بیشتر آشنا گردید. لازم به ذکر میباشد کل قابلیت و امکان ها و تجهیزات بوسیله دسته کشور‌ایران نرم افزار قابل اجراء میباشد.
 
 
گروه بندی توسعه یافته تولیدها دکان
از مهم ترین خصوصیات در پباده سازی نرم افزار شبیه دیجی مال و نرم افزار های فروشگاهی گروه بندی تولیدات میباشد. از آن جایی که وبسایت هایی همانند دیجی جنس تولید ها متنوعی را ارائه می دهند، گروه بندی ها بایستی به طوری باشد که یوزرها بتوانند به راحتی به محصولی که قصد خرید یا این که شماهده جزئیات آن را دارا‌هستند، به راحتی برسند.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 31 مرداد 1400 ] [ 13:02 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


هزینه طراحی اپلیکیشن

 در دنیای امروز بیشتر کسب و امور به طراحی اپلیکیشن اندروید سمت دنیای وب و فضای مجازی پیش می‌روند و با آن لینک میخورند؛ نرم افزار ها و تارنما ها میتوانند این لینک و پیوند را در بین کسب و امور و تکنولوژی تولید نمایند؛ هرچه جلوتر میرویم، به کار گیری از تلفن های همپا در اکثر وقت ها عموم بیشتر میگردد؛ پس پباده سازی نرم افزار می‌تواند مقرون به صرفه خیس برای جذب استفاده کننده و ارتقا مشتری باشد؛ البته بیشتر اشخاص نگران هزینه پباده سازی نرم افزار یا این که وبسایت می‌باشند، در این مکان ما به توضیح بها پباده سازی نرم افزار خوا‌هیم پرداخت پس با ما باشید.

 
دست اندرکاران تاثیر گذار بر هزینه تشکیل داد نرم افزار
مهمترین ادله برای تصمیم گیری کسب و امور به ورود به کسب و کار آنلاین بها میباشد؛ معمولا موسسات ترجیح می‌دهند که با میزان دارایی معدود یک نرم افزار منحصر در دست آنها قرار دهند؛ ولی پیش از این که به تامل بها و پول آن باشند، می بایست به کیفیت و عملکرد نرم افزار اندیشه نمایند؛ ممکن میباشد اپلیکیشنی با هزینه نادر در دست آنها قرار داده خواهد شد، ولی سعی چندانی نداشته باشد یا این که برعکس ممکن هزینه متعددی بابت یک نرم افزار پرداخت نمایند، البته کیفیت و تلاش که مدنظر آن‌ها بوده میباشد را در اختیارشان قرار نگرفته میباشد. لذا پیش از هر چیزی می بایست با متخصصین و افرادی که درین حوزه تجربه دارا هستند مشاوره کرد.
 
 
 
پلتفرم آیتم به کارگیری
یکی عواملی که بر روی هزینه پباده سازی نرم افزار تاثیر گذار میباشد، سیستم ادله مرتبط با آن نرم افزار میباشد. بیشتر کسانی که می‌خواهند برای آن‌ها پباده سازی نرم افزار شکل گیرد معمولا دو پباده سازی نرم افزار اندروید و ios را تعیین می نمایند. گزینش هرمورد از این سیستم دست اندرکاران میتواند برروی بها آخرین تاثیرگذار باشد و تغییرات بها را شاهد باشیم.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 2 شهريور 1400 ] [ 13:26 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


طراحی اپلیکیشن مشابه پذیرش ۲۴

 تلفن همراه های هوشمند امروزه طراحی اپلیکیشن اندروید در معاش عموم نقش مهمی را بازی می نمایند و برروی معاش عموم تاثیر متعددی داشته میباشد. تکنولوژی توانسته میباشد که سرویس ها مختلفی را در کسب و امور ارائه دهد و همین منجر سهل وآسان خیس شدن ارتباط فی مابین کسب و امور و عموم شد‌ه‌است. در دنیای امروز نرم افزار های تلفن همراه در مقایسه با مرورگر ها و تارنما ها مخاطبین بیشتری را به خویش جذب می نمایند و جلب دقت بیشتری کرده‌اند. نرم افزار ها توانسته اند در حوزه سرویس ها پزشکی هم خط مش یابند؛ نرم افزار نوبت دهی تایید ۲۴ یکی‌از این مثال هاست. بعضا از اشخاص عشق و علاقه دارا هستند که در حوزه پزشکی با تکنولوژی کسب و کاری راه و روش بیندازند با ما همپا باشید تا راجع‌به پباده سازی نرم افزار شبیه تایید ۲۴ آشنا گردید.

 
خصوصیت های پباده سازی نرم افزار شبیه تایید ۲۴
خصوصیت های اساسی در پباده سازی نرم افزار تایید 24 را درین نصیب شرح می دهیم.
 
 
 
تصویب مجانی نوبت
یکی‌از خصوصیت های پباده سازی نرم افزار شبیه تایید ۲۴ قابلیت و امکان تصویب بدون‌پول نوبت  برای خویش و دور‌وبری ها میباشد. این خصوصیت یکی مهمترین خصوصیت های پباده سازی نرم افزار شبیه تایید ۲۴ میباشد و باید روی آن با تمرکز فعالیت گردد.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ پنجشنبه 4 شهريور 1400 ] [ 10:34 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


محتوای بروز و مهم

 یک کدام از خصوصیت هایی که بایستی طراحی اپلیکیشن اندروید در پباده سازی نرم افزار آموزشی آن را مد لحاظ قرار بخشید، محتوای یادگرفتن ها میباشد. این محتواها برای حرفه ای هم زیرا کامپیوتر یا این که بقیه حرفه ها بایستی آپ دیت خواهد شد. با محتوای کهن و کسل کننده اشخاص متعددی از نرم افزار استقبال نخواهد کرد. علاوه بر این، منجر اشغال شدن فضای متعددی از هاست و سرور شما گردد. پس بایستی در تعیین محتوای آموزشی و بروز بودن آن توجه نمایید؛ خوب میباشد که محتواهای شما طوری باشد که اشخاص متعددی از آن استقبال نمایند تا هم برای شما فایده داشته باشد و هم به ارتقا یوزرها نرم افزار یاری دهد.

 
 امکان ورود و نام نویسی
در اکثر نرم افزار های مدرن قابلیت و امکان ورود و نام نویسی مشهود است. پس پباده سازی نرم افزار آموزشی می بایست این دو را پیاده سازی نمائید تا بتوانید یوزرها خویش را خوب رئیس نمائید و از وارد شدن محتواها و بسته های آموزشی نو آن‌ها را مطلع سازید و یوزرها هم بتوانند اکانت فردی خویش را داشته باشند و بتوانند در آن تاریخچه ای از خرید عصر های آموزشی و زمان های آموزشی عشق و علاقه مند و بقیه داده ها مرتبط با خویش را در آن تصویب و ضبط نمایند.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 7 شهريور 1400 ] [ 13:42 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


رنگ بندی مناسب در طراحی اپلیکیشن
 تعیین تم رنگی نرم افزار یکی‌از مهم ترین طراحی اپلیکیشن اندروید نکات پباده سازی نرم افزار می­باشد. او‌لین چیزی که کاربر با آن رابطه چشمی برقرار می­نماید، تم رنگی نرم افزار میباشد. رنگ مربوط به مارک شما می­تواند شعاری برای تجارت شما باشد، که در پباده سازی نرم افزار به وسیله شما یادآور خواهد شد.
تعیین تم های رنگی تیره، نامتناسب بودن تم نرم افزار به رنگ لوگو، خوانا نبودن مطالب، استعمال از رنگ ها خسته کننده و زننده برای دیده و …. مثلا مواقعی میباشد که می­تواند موجب ارائه یک اپلیکشن غیر رشته­ای گردد. مغایرت و هارمونی رنگ ها به حدی دارای اهمیت میباشد که بیشتر شرکت ها والا جهان، کارشناس روانشناس و گرافیست برای انتخاب رنگ­های قسمت­های متفاوت استخدام می­نمایند.
 
دقت داشته باشید مهم‌ترین اصل در انتخاب رنگ بندی نرم افزار، خوانا بودن مطالبتان میباشد.
 
عملکرد فرمائید در تعیین رنگ ها برای نرم افزار تان از نسخه برداری برداری رنگ ها خودداری کنید.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 9 شهريور 1400 ] [ 10:25 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


چه نرم افزارهایی با React ساخته شده‌اند؟

 اپلیکیشن Gyroscope پباده سازی طراحی اپلیکیشن اندروید گردیده با ری اکت نیتیو

از روش این نرم افزار یوزرها میتوانند به خیر و خوبی کلیه مواقعی که مرتبط با تندستی‌شان می شود را در دست گرفتن نمایند. تعداد گام‌های روزمره اشخاص، ضربان قلب‌شان، ترازو کاهش یا این که ارتقاء وزن و … کلیه از روش این اپ قابل پیگیری می‌باشند. علاوه بر این، اطلاعاتی که مرتبط با تن درستی یوزرها می گردند در پوسته گزارش‌های روزمره، هفتگی و ماهانه قابل اخذ میباشند. این گزارش‌ها به اشخاص امداد می‌نمایند برای داشتن معاش تندرست‌خیس، نرم افزار‌ریزی نمایند و مسیر وصال به معاش تندرست و مالامال نشاط را به خیر و خوبی طی نمایند. فرآیند پباده سازی و تشکیل داد نرم افزار Gyroscope به امداد ری اکت نیتیو صورت گرفته میباشد. همین منجر گردیده امکاناتش به راحتی افزایش پیدا نمایند و یوزرها نیز به خیر از آن به کارگیری نمایند.
 
نرم افزار UberEats پیشرفته با ری اکت نیتیو
 
 
اگرچه ری اکت نیتو در ایجاد کرد قسمت کوچکی از این اپلیکیشن نقش داشته میباشد، ولی توانسته تجربه فوق‌العاده‌ای را از حیث UI و UX برای یوزرها رقم بزند. این نرم افزار به داشبوردی نیاز داشت که از روش آن بتواند برای رستوران‌ها نوتیفیکیشن ارسال نماید. اعضای گروه نرم افزار اوبر از قبلی تجربه عمل با ری اکت را داشتند، به همین خیال و خاطر تصمیم گرفتند برای پباده سازی این داشبورد نیز از react native به کارگیری نمایند. پباده سازی این نصیب از UberEats با استعمال از ری اکت، تصمیم هوشمندانه و موفقی برای این موسسه به حساب می‌آید.
 
نرم‌افزار Instagram پیشرفته با react native
 
 
به کارگیری از فناوری‌های تازه برای نرم افزار‌هایی که روند‌ پباده سازی‌شان کامل شدن شده است، فرایندی معضل بر انگیز میباشد. ولی اینستاگرام رابط کاربری معمولی‌ای داشت، به همین خیال به کار گیری از ری اکت نیتیو برای گسترش آن نسبتا بی آلایش‌خیس بود. همینطور به کارگیری از ری اکت نیتیو برای گسترش اینستاگرام منجر شد که مراقبت این نرم افزار برای سیستم‌دلیل‌های اندروید و iOS بی آلایش‌خیس خواهد شد.
 
نرم افزار Walmart تشکیل شده با ری اکت نیتیو
 
 
شرکت والمارت قصد داشت به گران قدر‌ترین خرده‌فروشی آنلاین در سراسر عالم تبدیل خواهد شد. چهت نیل به‌این غرض، مدیران والمارت می بایست ریسک می‌کردند و اقدامات جسورانه‌ای اعمال می‌دادند تا بتوانند با استعمال از مزایای نرم افزار خویش، مزیت رقابتی خیر به دست آورند. به همین خیال و خاطر آنها با استعمال از فناوری‌های تازه پیرو طرز‌هایی برای بهبود تجربه مشتری بودند. هنگام استعمال از فناوری‌های تازه، آنان با ری اکت نیتیو آشنا شدند. ری اکت نیتیو سبب کارایی خوب نرم افزار والمارت شد و این قابلیت و امکان را برای مدیران والمارت مهیا کرد تا بتوانند نرم‌افزار‌ای مشابه به اپلیکیشن‌های نیتیو و همین طور برنامه خردسالان‌های بسیار جاری داشته باشند.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ دوشنبه 1 آذر 1400 ] [ 11:50 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


ارتباط با سرور http در اندروید های 9 به بالا

 درود میخوام در رابطه موضوعی درباره ی طراحی اپلیکیشن اندروید رابطه با سرور در نرم‌افزار های اپلیکشن اندروید کلام کنم. موضوعی که برای خودم پیش اومد و معضل هایی رو برام ساخت که بالاخره با امداد از منابع انگلیسی زمینه حل شد. گفتم شاید برخی از دوستان هم با این قضیه واکنش کنن. شاید بهتره یک منبع فارسی هم براش باشه.

 
 
رابطه با سرور  http در اندروید های تحت خیس از نسخه 9 مشکلی ساخت نمی کنه. اما در اندروید های نسخه های فراتر از 8 مسئله امنیت سرور در مرتبه نخستین قرار گرفته و اندروید 9 به بالا سرورهای http رو پشتیبانی نمی کنه و اندروید9 اذن ارسال و اخذ داده ها با سرور  http رو نمی ده
 
این زمینه به دلیل امنیت ارتباطات آپ با دنیای بیرون از آپ طرح ریزی گردیده.
 
هم اکنون بریم راز اصل مقاله
 
برای اینکه آپ ما بتونه با سروری که http است رابطه برقرار کنه می بایست ادرس دامنه سرور رو به لیست سپید در آپ اضافه کنیم و به آپ بگیم این دامنه جزو دامنه های امن می باشد تا اندروید اذن رابطه باهاشو بده.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 19 دی 1400 ] [ 13:56 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


مزیت طراحی اپلیکیشن خدماتی چیست؟

 همۀ ما آنقدر در گیرودار معاش و عمل‌مان گیر طراحی اپلیکیشن اندروید کرده‌ایم که فرصت کافی برای اجرا چندین شغل های معمولی معاش‌مان را هم نداریم. اکثر وقت ها خریدهایمان را اینترنتی جاری ساختن می دهیم تا یه خرده بتوانیم در منزل استراحت کنیم و برای آغاز یک روز کاری دیگر فراهم شویم. کارهایی مثل شستشوی جامه، اتو کشیدن آن و نظافت کردن منزل و غیره را در بیشتر وقت ها نمی‌رسیم اعمال دهیم.

 
همینجاست که متوجه مزیت پباده سازی نرم افزار خدماتی می‌شویم. موبایل‌مان مدام در دستان‌مان است و فعالیت با آن را به‌خیر بلد هستیم. شاید برایمان شغل با تلفن همراه چندبرابر خوب و سهل‌خیس از فعالیت با کامپیوتر باشد. هرچه باشد، تلفن همراه مدام در دسترس‌مان میباشد.
 
کسب و شغل های متعددی برای ارائه سرویس ها مختلف به اشخاص به‌وجود آمده‌اند. شایسته ترین طرز ارائه این سرویس ها هم، قابل دسترسی‌ترین آن میباشد. پباده سازی و تشکیل داد نرم افزار خدماتی، جزو دسترسی‌های سهل وآسان اشخاص میباشد.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 21 دی 1400 ] [ 11:27 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


14 ایده اپلیکیشن پولساز که باید در سال 1400 حتماً ساخته شوند!
بعضی به رتبه‌ای از عرفان رسیده‌اند طراحی اپلیکیشن اندروید که در رختخواب هم امید می‌نمایند که کاش کسی بود تا پتو روی سرشان بکشد؛ اطمینان بفرمایید در شرایطی‌که نرم افزار هوشمندی بود که اینگونه امکانی را به هر طریقی آماده میکرد، احتمالاً حال خیلی فراگیر گردیده بود.
 
از مزاح که بگذریم، آن‌جایی که می خواهیم بخوابیم ولی یادمان می‌رود لامپ اتاق را خموشی کنیم، با یاری ایجاد کرد نرم افزار و اجرای خانۀ هوشمند حل گردیده است، شاید روزی بیاید که ایرادات دیگر هم به‌آسانی حل شوند؛ صرفا در شرایطی‌که در ادامه ایده های خلاقانه تشکیل داد نرم افزار باشید.
 
درحال حاضر که مشاجره حل شدن اختلال عموم و ایده های پولساز و نوآورانه تشکیل داد نرم افزار میباشد، خوب میباشد تعدادی گزینه هم باشگاه نرم افزار به شما سفارش دهد.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 26 دی 1400 ] [ 16:54 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل چقدر است؟
نرم افزار اندروید ارزان خیس میباشد طراحی اپلیکیشن اندروید یا این که اپلیکیشن iOS ؟ آیا تشکیل داد نرم افزار گوشی، گارانتی داراست؟ هزینه ایجاد کرد نرم افزار غیر داینامیک چقدر میباشد؟ آیا اپلیکیشن گوشی به جواز نیاز داراست؟ آیا نرم افزار مستلزم رعایت ضابطه نسخه برداری رایت اثرها دیجیتالی و غیر دیجیتالی میباشد؟
 
 
 
 
سوال های فوق، یک سری مثال از صدها سؤالی میباشد که در ذهن دوستداران به پباده سازی و تشکیل داد نرم افزار وجود دارااست و معمولاً آنها را با شرکت ها پباده سازی برنامه، مطرح می نمایند. آنچه مسلم میباشد، پباده سازی نرم افزار مثل ساخت سایت، مستلزم رعایت مقررات و قانون ها درون مرزو بوم میباشد.
 
همانگونه که شما برای اخذ پول از یوزرها وب، می بایست جواز پرداخت الکترونیک از موسسه ها طرف تفاهم نامه خزانه مرکزی داشته باشید.داشتن سند نشان پشت گرمی الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و بیزنس، در پباده سازی و تشکیل داد برنامه هایی که مسائل مالی و اعتباردهی در آن مطرح میباشد، الزامی میباشد.همینطور هزینه تشکیل داد نرم افزار در‌این مورد ها گوناگون میباشد.
 
یعنی شما نمی توانید فارغ از گرفتن مجوز از وزارت صنعت، معدن و بیزنس، اپی فعال‌سازی فرمایید که قابلیت و امکان اخذ و پرداخت پول داراست و یا این که به فروش مال و سرویس ها بپردازید.علاوه بر این ها، چنانچه شما قصد تبدیل کتاب چاپی به کتاب صوتی را دارید،می بایست علاوه بر کسب جواز سامانه سرامد،از صاحبان اثر ها،تایید صلاحیت کتبی داشته باشید.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 28 دی 1400 ] [ 11:37 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


طراحی اپلیکیشن رستوران

 وب مدل معاش را عوض نموده است. با طراحی اپلیکیشن اندروید ایجاد تلفن همراه های هوشمند، دسترسی به وب بسیار بی آلایش خیس از پیشین گردیده است. این ایام هر اطلاعاتی که بخواهید از روش همین تلفن همراه های تلفن همراه اخذ می گردد. اکثری از جوان ها ساعت های متعددی را در گشت زنی با موبایل های هوشمند گوشی سپری می نمایند و هر آنچه که نیاز دارا‌هستند را از همین طرز تنظیم می نمایند. پباده سازی نرم افزار گوشی به مراد جلب بیشتر یوزرها اینترنتی میباشد که نتیجه ها خیر و خوبی داشته میباشد. یکی کاربردی ترین قابل انعطاف افزارهای گوشی، نرم افزار رستوران میباشد. مدیران تالار های غذاخوری و رستوران ها از تاثیر وب در معاش برای ارتقا فروش و جلب مشتری استعمال می نمایند.

برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 3 بهمن 1400 ] [ 11:20 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


با اپلیکیشن موبایل کسب و کارتان را رونق دهید!

 با نرم افزار گوشی کسب و کارتان طراحی اپلیکیشن اندروید را رونق دهید!

نرم افزار گوشی یک اپلیکیشن گران‌قیمت برای کسب و شغل های گران قدر و جهانی وجود ندارد . در هر کسب و کاری که کار میکنید برای پرورش و توسعه و گسترش حرفه‌ای نیاز به یک نرم افزار تلفن همراه دارید! با دقت به تعداد روز افزون یوزرها موبایل های گوشی، تمامی کسب و شغل های کوچک و استارتاپ های طفل نیز میتوانند با به کارگیری از نرم افزار گوشی مشتری های بیشتری جذب نمایند. از همین امروز به اندیشه پباده سازی یک نرم افزار حرفه‌ای باشید چون مزایای متعددی قسمت تان میگردد مثلا:
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 5 بهمن 1400 ] [ 11:19 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


پرداخت آنلاین و اتصال به درگاه بانکی

 اتصال به درگاه بانکی برای پرداخت آنلاین طراحی اپلیکیشن اندروید ویزیت خصوصیت دیگر پباده سازی نرم افزار کلینیک زیبایی میباشد. با بودن این قابلیت یوزرها می‌توانند به راحتی ویزیت خویش را پرداخت نمایند و دیگر نیازی به مراجعه و پرداخت پول انتقاد نخواهد بود. مخاطب می‌تواند صرفا با چندین کلیک حق ویزیت را بپردازد و با ذهنی آسان به نزد پزشک معالج برود.

 
گروه بندی پزشکان
گروه بندی کردن  پزشکان خصوصیت دیگر یک پباده سازی نرم افزار کلینیک زیبایی عالی میباشد . با این عمل شخص می‌تواند به راحتی به پزشکی مدنظر خویش با تخصصی که دارااست مراجعه نماید.
 
رزرو نوبت
رزرو نوبت از خصوصیت های اساسی پباده سازی نرم افزار کلینیک زیبایی میباشد. با این خصوصیت شخص دیگر نیازی ندارد که به کلینیک مراجعه نماید و نوبت بگیرد و وقت خویش را صرف رفت و رجوع از کلینیک نماید. کابران میتوانند در حالی که در منزل نشسته اند، پزشکان و ساعتها حضور آن‌ها در کلینیک را مشاهده نمایند.
 
ارائه تاریخ و ساعت مراجعه
اکران تاریخ و ساعت مراجعه قادر است در پباده سازی کلینیک زیبایی گنجانده گردد تا دیگر بیماران در کلینیک چشم به راه نمانند و وقت متعددی از آنها هدر نرود.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ پنجشنبه 7 بهمن 1400 ] [ 11:37 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


طراحی اپلیکیشن موبایل فروش کاشی و سرامیک
صنعت های کاشی و سرامیک به طراحی اپلیکیشن اندروید معنای حقیقی وواقعی واژه و کلمه کیمیاگری می­نمایند و به هر ساختمان و بنایی و به دست معماران توانمند جلوه ای قشنگ می­بخشند.
 
پباده سازی نرم افزار کاشی و سرامیک مطمئنا یک کدام از طرز های نوین در آگهی و معرفی محصول ها میباشد.
 
نرم افزار های فروشگاهی کاشی و سرامیک برای مشتریان امکان هایی هم زیرا کاوش ی توسعه یافته فرآورده براساس بعد ها سکو کیفیت رنگ، متراژ، سوله تولیدکننده، فرآورده، کاربرد، گونه های ترکیبات برای داشتن چینش خوب و …. را آماده می نماید و هم اینگونه گونه های دکور های قشنگ و جالب کاشی و سرامیک آشپزخانه، کاشی توالت، کاشی های دکوری، کاشی استخری، کاشی سه بعدی و اشکال امکانات نصب را به اکران مردم می­گذارند.تا هم فروشندگان از قبیل کارگاه جات، موسسات پخش و بازرگانی و نمایندگی ها کاشی و سرامیک و هم تقاضاکنندگان برای مثال پیمانکاران، معماران و… بتوانند به راحتی و در هر فرصت به نو ترین طرح ها و سبک های آپ دیت دسترسی داشته باشند و سفارشات خویش را به راحتی تنظیم نمایند.
 
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 10 بهمن 1400 ] [ 11:29 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


آیا خرید تبلیغات (PPC) گوگل، رتبه‌ بندی ارگانیک سایت شما را بهبود می‌ بخشد؟

 آیا سرمایه‌گذاری در کمپین‌های تبلیغات (PPC) طراحی اپلیکیشن اندروید گوگل، از منظر بهینه سازی می تواند در بلندمدت، باعث به بهبود درجه‌بندی ارگانیک شما در شیت حاصل جستجوی گوگل خواهد شد؟ این سوال اساسی و کلیدی میباشد که سبب کنار هم قرار دریافت کردن خطوط این متن شد‌ه‌است. اما ایده ابتدایی با پرسشی از سوی یکی یوزرها ساخت شد. استفاده کننده ذکر شده سوال پایین را برای ارسال کرده بودند.

 
آیا سرمایه‌گذاری در کمپین‌های (PPC) گوگل، یاری به ما در بهبود جايگاه‌بندی ارگانیک وبسایت می‌نمایند؟ به تازگیً یک مرمت مهم در کاغذ مهم تارنما ساخت کردیم و به طور همزمان با این تغییر و تحول، ترجیح دادیم در سیاست‌ها و استراتژی‌های سئوی خویش یک بازنگری داشته باشیم. در این زمینه نیز با جواب روشنی مواجه نشدیم که در اصلً به کار گیری از کمپین‌های (PPC) کارکردی دراین باره داراست یا این که نه.
 
اذن دهید با یک جواب کوتاه عمل را آغاز کنیم؛ نه! سرمایه‌گذاری در تبلیغات (PPC) به صورت بی واسطه اثری بر کیفیت سئوی وب سایت شما نداشته و تغییری در سکو‌بندی ارگانیک تولید نمی‌نماید. البته فراموش نکنید ما گفتیم مستقیماً اثری ساخت و ساز نمی‌نماید.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 12 بهمن 1400 ] [ 11:19 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


10مورد از بهترین Framework های توسعه ی اپلیکیشن اندروید در سال 2018

 در‌این نوشته‌ی علمی در خصوص طراحی اپلیکیشن اندروید گونه های متعدد framework های دردسترس برای گسترش ی نرم افزار های اندرویدی کلام خوا هیم کرد . شایسته ترین framework های توسعه و گسترش ی نرم افزار های اندرویدی خصوصیت هایی را به شما ارائه میدهند که سوای این framework ها استعمال از آنان مشقت بار میباشد. شما میتوانید هرمورد از این framework ها را برطبق شرایط خویش و تناسب با نرم افزار موردنظرتان گزینش نمایید.

 
 
شایسته ترین  framework های گسترش ی نرم افزار های اندروید تیم ای از توابع و خصوصیات را به برنامه نویس ها ارائه می‌دهند. Framework دسته ای از توابع تاسیس شده است که برای برنامه نویس ها درطول اپ نویسی موءثر میباشد. این مسئله اساسی میباشد که از توابع متنوعی در کدزنی خویش استعمال کنیم. این توابع کدزنی ، پیاده سازی کد هارا برای برنامه نویس ها معمولی می نماید. درین نوشته‌ی‌علمی در رابطه لیستی از اینگونه Framework هایی برای توسعه و گسترش ی نرم افزار های اندرویدی دعوا خوا هیم کرد.
 
همگی ی framework ها سرویس ها مشابهی را ارائه می‌دهند و ابزار های ضروری را ارائه میدهند براین اساس نیازی وجود ندارد که برنامه نویس ها در ارتباط مسائلی که ممکن میباشد درطی زمان ی توسعه و گسترش ی یک نرم افزار ممکن میباشد پیش بیاید نگران شوند. همینطور خواهیم توانست framework را تحت عنوان دسته ای از کتابخانه های متعدد برای بی آلایش سازی نرم‌افزار نویسی درنظر بگیریم.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 19 بهمن 1400 ] [ 12:06 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


10مورد از بهترین Framework های توسعه ی اپلیکیشن اندروید در سال 2018

 در‌این نوشته‌ی علمی در خصوص طراحی اپلیکیشن اندروید گونه های متعدد framework های دردسترس برای گسترش ی نرم افزار های اندرویدی کلام خوا هیم کرد . شایسته ترین framework های توسعه و گسترش ی نرم افزار های اندرویدی خصوصیت هایی را به شما ارائه میدهند که سوای این framework ها استعمال از آنان مشقت بار میباشد. شما میتوانید هرمورد از این framework ها را برطبق شرایط خویش و تناسب با نرم افزار موردنظرتان گزینش نمایید.

 
 
شایسته ترین  framework های گسترش ی نرم افزار های اندروید تیم ای از توابع و خصوصیات را به برنامه نویس ها ارائه می‌دهند. Framework دسته ای از توابع تاسیس شده است که برای برنامه نویس ها درطول اپ نویسی موءثر میباشد. این مسئله اساسی میباشد که از توابع متنوعی در کدزنی خویش استعمال کنیم. این توابع کدزنی ، پیاده سازی کد هارا برای برنامه نویس ها معمولی می نماید. درین نوشته‌ی‌علمی در رابطه لیستی از اینگونه Framework هایی برای توسعه و گسترش ی نرم افزار های اندرویدی دعوا خوا هیم کرد.
 
همگی ی framework ها سرویس ها مشابهی را ارائه می‌دهند و ابزار های ضروری را ارائه میدهند براین اساس نیازی وجود ندارد که برنامه نویس ها در ارتباط مسائلی که ممکن میباشد درطی زمان ی توسعه و گسترش ی یک نرم افزار ممکن میباشد پیش بیاید نگران شوند. همینطور خواهیم توانست framework را تحت عنوان دسته ای از کتابخانه های متعدد برای بی آلایش سازی نرم‌افزار نویسی درنظر بگیریم.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 19 بهمن 1400 ] [ 12:06 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


استفاده از ویدیوها را فراموش نکنید

 آحاد مواقعی که سفارش طراحی اپلیکیشن اندروید کردیم درباره با تصاویر بودند ولی به طور طبیعی موارد متعددی وجود دارا هستند تا از این مورد ها درباره با ویدیوها هم به کار گیری فرمائید. دقیقا شبیه با تصاویر، تشکیل داد اینگونه ویدیوهایی خیلی هزینه بر خواهد بود. پس در صورتی می‌توانید خودتان کلیپ ویدیو بسازید تا به یاری آن شانس پیوند سازی خویش را ارتقا دهید.

 
مراحل روند و حاصل آن را پیگیری فرمائید:
در اکثر موردها میتوانید خوشبینانه نگاه نمائید که یوزرها به درخواست شما برای بک لینک و پیوند دادن در عوض به کار گیری از تصاویر کار خواهند کرد. با این هم اکنون، برخی اوقات پیش می‌آید که اشخاص نسبت به درخواست شما بی توجهی نمایند یا این که حتی فراموش نمایند.
 
سکو تصاویر تارنما
برای اینکه بفهمید در قبال قابلیت دانلود بدون پول تصاویر بک پیوند خیر هم میگیرید یا این که نه یا این که همان پیوند سازی خیر هم دارید یا این که خیر، بایستی سرچ نمائید که‌این تصاویر در کدام تارنما مصرف شده اند و در‌صورتی‌که مشاهده کردید که‌این تصاویر سوای هیچ سیرتکامل توضیح یا این که لینک و پیوند خاصی به منبع میباشند، از آن‌ها درخواست نمایید که اینگونه کاری را جاری ساختن دهند.
 
 
 
برای این شغل میتوانید از تکنیک جستجوی معکوس تصویر در گوگل به کار گیری فرمایید یااینکه قابل انعطاف افزارهای مخصوص این فعالیت را خریداری فرمایید.هنگامی این 8 مرحله را به صحت پشت راز بگذارید، می‌توانید پیوند سازی خیر داشته باشید و فیض آن را ملاحظه کنید.سکو تصاویر سایت هم در Google Images بایستی بهبود پیدا نماید تا شانس بیشتری برای لینک و پیوند سازی داشته باشید
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ پنجشنبه 21 بهمن 1400 ] [ 11:45 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


5 ویژگی فوق العاده که باید در استخدام متخصص سئو به آنها دقت کنید
5 خصوصیت فوق العاده که طراحی اپلیکیشن اندروید می بایست در استخدام کارشناس seo به آنان اعتنا نمایید
آیا شما هم قصد استخدام کارشناس seo را دارید؟ ما در‌این مقاله قصد داریم در رابطه خصوصیت هایی که برای استخدام کارشناس seo بایستی به آن اعتنا نمایید کلام کنیم.
 
استخدام دارای تخصص بهینه سازی برای seo موتورهای کاوش فرآیند چندان رنج وجود ندارد. امروزه اشخاص و شرکت ها مختلفی وجود دارا هستند که‌این سرویس ها را به شما ارائه می‌دهند و به همین انگیزه نیز وضعیت بسیار خیر و خوبی را برای استخدام نیروی تازه مهیا می نمایند. آنچه که ممکن میباشد در‌این مسیر برای شما معضل برانگیز باشد استخدام کارشناس سئوی بهتر و مجرب است.
 
seo نقش بسیار مهمی را در توفیق همه کسب و امور اعمال می نماید. بدین ترتیب گزینش یک کارشناس که بتوانید به وی اعتقادوباور نمائید قسمت بسیار مهمی از بیزنس و تجارت شما خواهد بود. شما در طی تصمیم گیری برای استخدام کارشناس seo می بایست بسیار هوشمندانه کار فرمائید چرا‌که توفیق بیزنس شما و همچنین داده های داخلی کسب و کارتان ممکن میباشد به خطر بیفتد.
 

برای یاری به شما ما در‌این مقاله چندین خصوصیت را ارائه داده ایم که با محاسبه آن ها میتوانید شایسته ترین کارشناس seo را برای کسب و کارتان استخدام نمائید. 

برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 1 اسفند 1400 ] [ 11:06 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


5 ویژگی فوق العاده که باید در استخدام متخصص سئو به آنها دقت کنید
5 خصوصیت فوق العاده که طراحی اپلیکیشن اندروید می بایست در استخدام کارشناس seo به آنان اعتنا نمایید
آیا شما هم قصد استخدام کارشناس seo را دارید؟ ما در‌این مقاله قصد داریم در رابطه خصوصیت هایی که برای استخدام کارشناس seo بایستی به آن اعتنا نمایید کلام کنیم.
 
استخدام دارای تخصص بهینه سازی برای seo موتورهای کاوش فرآیند چندان رنج وجود ندارد. امروزه اشخاص و شرکت ها مختلفی وجود دارا هستند که‌این سرویس ها را به شما ارائه می‌دهند و به همین انگیزه نیز وضعیت بسیار خیر و خوبی را برای استخدام نیروی تازه مهیا می نمایند. آنچه که ممکن میباشد در‌این مسیر برای شما معضل برانگیز باشد استخدام کارشناس سئوی بهتر و مجرب است.
 
seo نقش بسیار مهمی را در توفیق همه کسب و امور اعمال می نماید. بدین ترتیب گزینش یک کارشناس که بتوانید به وی اعتقادوباور نمائید قسمت بسیار مهمی از بیزنس و تجارت شما خواهد بود. شما در طی تصمیم گیری برای استخدام کارشناس seo می بایست بسیار هوشمندانه کار فرمائید چرا‌که توفیق بیزنس شما و همچنین داده های داخلی کسب و کارتان ممکن میباشد به خطر بیفتد.
 

برای یاری به شما ما در‌این مقاله چندین خصوصیت را ارائه داده ایم که با محاسبه آن ها میتوانید شایسته ترین کارشناس seo را برای کسب و کارتان استخدام نمائید. 

برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 1 اسفند 1400 ] [ 11:06 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


5 ویژگی فوق العاده که باید در استخدام متخصص سئو به آنها دقت کنید
5 خصوصیت فوق العاده که طراحی اپلیکیشن اندروید می بایست در استخدام کارشناس seo به آنان اعتنا نمایید
آیا شما هم قصد استخدام کارشناس seo را دارید؟ ما در‌این مقاله قصد داریم در رابطه خصوصیت هایی که برای استخدام کارشناس seo بایستی به آن اعتنا نمایید کلام کنیم.
 
استخدام دارای تخصص بهینه سازی برای seo موتورهای کاوش فرآیند چندان رنج وجود ندارد. امروزه اشخاص و شرکت ها مختلفی وجود دارا هستند که‌این سرویس ها را به شما ارائه می‌دهند و به همین انگیزه نیز وضعیت بسیار خیر و خوبی را برای استخدام نیروی تازه مهیا می نمایند. آنچه که ممکن میباشد در‌این مسیر برای شما معضل برانگیز باشد استخدام کارشناس سئوی بهتر و مجرب است.
 
seo نقش بسیار مهمی را در توفیق همه کسب و امور اعمال می نماید. بدین ترتیب گزینش یک کارشناس که بتوانید به وی اعتقادوباور نمائید قسمت بسیار مهمی از بیزنس و تجارت شما خواهد بود. شما در طی تصمیم گیری برای استخدام کارشناس seo می بایست بسیار هوشمندانه کار فرمائید چرا‌که توفیق بیزنس شما و همچنین داده های داخلی کسب و کارتان ممکن میباشد به خطر بیفتد.
 

برای یاری به شما ما در‌این مقاله چندین خصوصیت را ارائه داده ایم که با محاسبه آن ها میتوانید شایسته ترین کارشناس seo را برای کسب و کارتان استخدام نمائید. 

برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 1 اسفند 1400 ] [ 11:06 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


5 ویژگی فوق العاده که باید در استخدام متخصص سئو به آنها دقت کنید
5 خصوصیت فوق العاده که طراحی اپلیکیشن اندروید می بایست در استخدام کارشناس seo به آنان اعتنا نمایید
آیا شما هم قصد استخدام کارشناس seo را دارید؟ ما در‌این مقاله قصد داریم در رابطه خصوصیت هایی که برای استخدام کارشناس seo بایستی به آن اعتنا نمایید کلام کنیم.
 
استخدام دارای تخصص بهینه سازی برای seo موتورهای کاوش فرآیند چندان رنج وجود ندارد. امروزه اشخاص و شرکت ها مختلفی وجود دارا هستند که‌این سرویس ها را به شما ارائه می‌دهند و به همین انگیزه نیز وضعیت بسیار خیر و خوبی را برای استخدام نیروی تازه مهیا می نمایند. آنچه که ممکن میباشد در‌این مسیر برای شما معضل برانگیز باشد استخدام کارشناس سئوی بهتر و مجرب است.
 
seo نقش بسیار مهمی را در توفیق همه کسب و امور اعمال می نماید. بدین ترتیب گزینش یک کارشناس که بتوانید به وی اعتقادوباور نمائید قسمت بسیار مهمی از بیزنس و تجارت شما خواهد بود. شما در طی تصمیم گیری برای استخدام کارشناس seo می بایست بسیار هوشمندانه کار فرمائید چرا‌که توفیق بیزنس شما و همچنین داده های داخلی کسب و کارتان ممکن میباشد به خطر بیفتد.
 

برای یاری به شما ما در‌این مقاله چندین خصوصیت را ارائه داده ایم که با محاسبه آن ها میتوانید شایسته ترین کارشناس seo را برای کسب و کارتان استخدام نمائید. 

برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 1 اسفند 1400 ] [ 11:06 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


ربات Rythm در سرور discord، راهنمای نصب، ویژگی ها و دستورات

ربات ریتم یک ربات خوب پخش نوا طراحی اپلیکیشن اندروید منحصر به فرد میباشد. ما در‌این مقاله قصد داریم پاره ای بیشتر در رابطه ربات ریتم، خصوصیات و دستورها آن حرف کنیم.

ربات ریتم یک ربات discord بسیار دوستداشتنی میباشد که اکنون روی ده میلیون سرور متعدد برای پخش موسیقی در سرور discord شما گزینه استعمال قرار میگیرد. آیا شما هم در‌پی یک ربات تازه برای فردی سازی و بهبود سرور Discord خویش می باشید؟ ربات های بسیار متعددی وجود دارا‌هستند که امروزه اقدامات درگیر کننده و جالبی را به شما ارائه می‌دهند که مثلا آنان می شود به ربات Groovy، ربات Carl، ربات YAGPDB و ربات Dyno اشاره نمود اما ولی وقتی که حرف از بشاش نگه داشتن همه جوارح و یوزرها می گردد شما مستلزم افزودن بدن های خاصی به آن ها میباشید. با وجود تعداد متعددی از ربات های موسیقی که امروزه وجود دارا هستند اما کشف کردن مورد ای که فارغ از غوغا شغل خویش را اعمال دهد مقداری مشقت بار میباشد. در‌این جاست که ربات ریتم می‌تواند یک کدام از شایسته ترین مورد ها برای شما باشد. ما درین مقاله قصد داریم پاره ای بیشتر در رابطه ربات ریتم و خصوصیت های آن کلام کنیم.

 

برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 3 اسفند 1400 ] [ 11:45 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


5 مورد از بهترین فریم ورک های تایپ اسکریپت در سال 2021

5 آیتم از شایسته ترین کادر ورک های طراحی اپلیکیشن اندروید تایپ اسکریپت در سال 2021

تمامی ما از محبوبیت و رویش کادر‌ورک های NodeJS وJavaScript اگاهی داریم. البته آیا کادر ورک‌های خاص تایپ اسکریپت را هم میشناسید؟

 

پیش از اینکه به‌این مسئله بپردازیم، اذن دهید با تایپ اسکریپت آشنا شویم.

 

تایپ اسکریپت یک گویش نرم افزار نویسی میباشد که بر روی جاوااسکریپت ایجاد شده است و ابزارهای بهتری در هر مقیاس به شما میدهد. بر پایه ی نظرسنجی گسترش دهندگان StackOverflow در سال 2020، محبوبیت قابل توجهی کسب کرده و جزء دوستداشتنی ترین گویش‌ها قرار گرفته میباشد.

 

طبق گفته مستندات قانونی، "با ادراک جاوااسکریپت، تایپ اسکریپت در وقت شما برای جستن ایرادات و رفع گونه های پیش از اجرای کد صرفه جویی می‌نماید".

 

در‌این پست می خواهیم 5 گزینه از شایسته ترین کادر‌ ورک های TypeScript را محاسبه کنیم تا بینشی در ارتباط آنچه می توانید در سال 2021 آغاز به یادگیری آن نمایید را به شما ارائه دهیم.

 

5 آیتم از شایسته ترین قاب ورک‌های TypeScript

 

ما 5 گزینه از شایسته ترین قاب ورک‌های تایپ اسکریپت را برای یادگیری در سال 2021 مبنی بر معیارهای خاص مانند محبوبیت، ترازو استعمال و ستاره ها در گیت هاب لیست کرده ایم.

 

با ادغام این معیارها به‌این سود رسیده‌ایم:

 

1. NestJs

 

2. FeatherJS

 

3. LoopbackJS

 

4. AdonisJS

 

5. Ts.Ed

 

قاب ورک Nest.js

 

NestJS دوستداشتنی ترین کادر ورک تایپ اسکریپت در سال 2021 میباشد و سیستم ماژول انگولار از آن الهام گرفته میباشد.

 

NestJS یک کدام از سریع‌ترین کادر ورک‌های رویش یافته در اکوسیستم NodeJS میباشد. حتی از بخش اعظمی از قاب ورک‌های Node.js به غیر از Koa و Express گرانقدر‌خیس گردیده‌است، و در مقایسه با سال 2018 که ارائه شد، بسیار عالی شد‌ه‌است.

 

NestJS دارنده بیش تر از 40 k ستاره گیت هاب و حدود 56.9 k ستاره گیت هاب از لحاظ کاربرد دارااست.

 

برای این قاب ورک 585.8 k دانلود هفتگی از 24 ژانویه 2021 تا 31 ژوئن 2021 تصویب گردیده‌است.

 
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ پنجشنبه 5 اسفند 1400 ] [ 11:07 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


نسخه 13 انگولار شروع به شکل گیری می کند

 ورژن 13 انگولار به شکلی seo گردیده طراحی اپلیکیشن اندروید است تا بتواند شایسته ترین همت را برای کادر ورک ذیل اینترنت و بر پایه ی تایپ اسکریپت گوگل ارائه دهد. این ورژن از کادر ورک انگولار اکنون در هم اکنون تکوین میباشد و دو ورژن بتا از آن در تاریخ 4 آگوست و 11 آگوست منتشر گردیده است که شما می‌توانید از روش گیت ها به آنان دسترسی داشته باشید. در‌این دو ورژن بتا تغییرات نیز تماما به شما توضیح داده گردیده اند که میتوانید غایت به کارگیری را از آنان ببرید.

 
برای فرم ها ورژن 13 انگولار یک نوع تازه Form Control Status را اضافه نموده است که که ترکیبی از همگی حرفه های ممکن که برای نماد دادن موقعیت آیتم به کارگیری قرار میگیرند میباشد و مزایای مختلفی را به شما ارائه میدهد. علاوه بر این یک خصوصیت Abstract Control.status نیز ارائه گردیده‌است که از Observable به Observable
است. اکثر نرم افزار ها بایستی به صورت کلان ای از این نوع تازه به کار گیری نمایند.
 
ما درین مقاله قصد داریم مقداری بیشتر در رابطه ورژن 13 انگولار کلام کنیم و داده ها جامع و جامعی را در رابطه آن در مشت شما در اختیار بگذاریم. براین اساس مارا به‌دنبال این مقاله ملازمت و همراهی فرمائید.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 8 اسفند 1400 ] [ 11:19 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


چگونه کد های زبان برنامه نویسی R را در ویژوال استودیو اجرا کنیم؟

 اجرای کد های لهجه اپلیکیشن نویسی R در ویژوال استودیو مستلزم پیکربندی خاصی میباشد،درین مقاله در رابطه اجرای کدهای لهجه نرم افزار نویسی R در ویژال استودیو حرف می‌کنیم.

 
 
چنانچه شما هم یک کدام از طراحی اپلیکیشن اندروید یوزرها RStudio میباشید، احتمالا هیچ گاه تمایلی به آزمون کردن ویرایشگر دیگری برای گویش اپلیکیشن نویسی R ( یا این که حتی لهجه اپ نویسی پایتون) نداشته باشید. در‌حالتی که قصد دارید ابزار Copilot گیت هاب( که یک دستیار کدنویسی نو بر پایه ی هوش تصنعی میباشد) را  آزمون نمائید بایستی کد های خویش را در ویژوال استودیو مایکروسافت ایفا نمائید. تا کنون ابزار Copilot گیت هاب فقط برای ویرایشگر مایکروسافت در دسترس میباشد که ولی این مسئله چندان هم قابل تعجب وجود ندارد به این دلیل که کمپانی مایکروسافت صاحب گیت هاب میباشد.
 
ابزار Copilot گیت هاب از هوش تصنعی و مصنوعی استعمال می نماید تا کد هایی که شما روی آن شغل میکنید را به شما سفارش دهد. ولی بایستی اعتنا داشته باشید که‌این ابزار برای گویش اپلیکیشن نویسی R سئو نشده میباشد ولی با این درحال حاضر هنوز هم برای این لهجه پیشنهاد میشود. David Smith از مهندسین فضای cloud در مایکروسافت در یکی‌از توییت های خویش یک ورژن نمایشی کوتاه از ورژن بتا این ابزار را نشانه اعطا کرد که حتی می‌تواند کد های گویش نرم‌افزار نویسی R را نیز سفارش دهد.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ پنجشنبه 12 اسفند 1400 ] [ 11:17 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


چگونه کد های زبان برنامه نویسی R را در ویژوال استودیو اجرا کنیم؟

 اجرای کد های لهجه اپلیکیشن نویسی R در ویژوال استودیو مستلزم پیکربندی خاصی میباشد،درین مقاله در رابطه اجرای کدهای لهجه نرم افزار نویسی R در ویژال استودیو حرف می‌کنیم.

 
 
چنانچه شما هم یک کدام از طراحی اپلیکیشن اندروید یوزرها RStudio میباشید، احتمالا هیچ گاه تمایلی به آزمون کردن ویرایشگر دیگری برای گویش اپلیکیشن نویسی R ( یا این که حتی لهجه اپ نویسی پایتون) نداشته باشید. در‌حالتی که قصد دارید ابزار Copilot گیت هاب( که یک دستیار کدنویسی نو بر پایه ی هوش تصنعی میباشد) را  آزمون نمائید بایستی کد های خویش را در ویژوال استودیو مایکروسافت ایفا نمائید. تا کنون ابزار Copilot گیت هاب فقط برای ویرایشگر مایکروسافت در دسترس میباشد که ولی این مسئله چندان هم قابل تعجب وجود ندارد به این دلیل که کمپانی مایکروسافت صاحب گیت هاب میباشد.
 
ابزار Copilot گیت هاب از هوش تصنعی و مصنوعی استعمال می نماید تا کد هایی که شما روی آن شغل میکنید را به شما سفارش دهد. ولی بایستی اعتنا داشته باشید که‌این ابزار برای گویش اپلیکیشن نویسی R سئو نشده میباشد ولی با این درحال حاضر هنوز هم برای این لهجه پیشنهاد میشود. David Smith از مهندسین فضای cloud در مایکروسافت در یکی‌از توییت های خویش یک ورژن نمایشی کوتاه از ورژن بتا این ابزار را نشانه اعطا کرد که حتی می‌تواند کد های گویش نرم‌افزار نویسی R را نیز سفارش دهد.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ پنجشنبه 12 اسفند 1400 ] [ 11:17 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


کلمه کلیدی کانونی پیشنهادی خود را گوگل کنید

 غیر وابسته از اینکه بدانید کدام لغت ها کاوش طراحی اپلیکیشن اندروید بوسیله اشخاص به کارگیری می‌شود، می بایست بدانید که ایده متبوع برای پست یا این که برگه شما متناسب با نیازها و انتظارات عده ای میباشد که از این لغت ها کاوش استعمال می نمایند. شما می بایست بفهمید که مقصود کاوش چه چیزی است. یک رویکرد برای اینکه بفهمید آیا محتوای متبوع نیازهای اشخاص را برآورده می نماید این میباشد که (گروه ای از) کلمه ها کلیدی پیشنهادی خویش را در گوگل سرچ فرمایید.

برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 15 اسفند 1400 ] [ 11:58 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


آیا فرآیندهای agile و devops شما به اندازه کافی خوب هستند؟

 امروزه اکثری از سازمان ها برای طراحی اپلیکیشن اندروید بهبود سازش، مطمئن بودن نرم افزار ها و جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان در حین تشکیل داد اشکال نرم افزار ها به متدولوژی های agile و devops روی آورده اند. آنان تمدن، اصول و فرایندهای خودکارسازی devops را پذیرفته اند تا بتوانند سرعت استقرار نرم افزار های خویش را ارتقاء دهند. علاوه بر این روی آوردن به متدولوژی های agile و devops برهه زمانی مجال تغییر‌و تحول کدها را کاهش داده و معدل زمان فرصت حل کردن مسائل متفاوت در توسعه و گسترش نرم افزار ها را نیز کمتر نموده است که‌این دو موضوع تحت عنوان شاخص های کلیدی این متدولوژی ها شناخته می‌شوند.

 
شاید این پرسش در ذهنیت شما نیز به وجود آمده باشد که چطور دسته و سازمان شما برای تایید متدولوژی های agile و devops در مقابل بقیه نهادهای همفکر قرار میگیرد؟ آیا شما شایسته ترین تلاش را برای تایید این متدولوژی ها دارید؟ آیا با طرز صحت با این زمینه واکنش میکنید؟ آیا به اهدافی که در لحاظ گرفته اید دست پیدا خواهید کرد؟
 
دو گزارشی که جدیدا منتشر گردیده اند می‌توانند جواب قابل قبولی را برای این سوالهای مهیا نمایند. گزارش 5th State of Agile که بوسیله Digital.ai منتشر شد و گزارش 2021 State of DevOps که برای Puppet است هر دو می‌توانند معیاری مطلوب برای ارزیابی بلوغ متدولوژی agile و devops در سازمان ها باشند. هر دو گزارش agile و devops مشتمل بر اکثری از جزئیات و تفاسیر تحلیلگران می‌باشند که در‌پی 5 گزینه از بزرگترین نکات این گزارش ها را به شما ارائه خوا هیم اعطا کرد.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 22 اسفند 1400 ] [ 11:39 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


10 مورد از ریپازیتوری های گیت هاب برای تبدیل شدن به توسعه دهنده جاوا اسکریپت حرفه ای

 شناخت با بعضی از ریپازیتوری های طراحی اپلیکیشن اندروید گیت هاب برای بسط دهندگان جاوا اسکریپت ضروری میباشد، درین مقاله به معرفی ریپازیتوری های گیت هاب برای جاوا اسکریپت می پردازیم

 
 
شناخت با ریپازیتوری های گیت هاب برای تبدیل شدن به یک بسط دهنده ماهر جاوا اسکریپت موردنیاز و ضروری میباشد. با معرفی کتابخانه و کادر ورک هایی مانند ReactJS، VueJS، Angular، SvelteJS و اکثری از مورد ها دیگر و همچنین دور و اطراف های runtime مانند Node.js  و Deno تقاضا برای تبدیل شدن به یک گسترش دهنده جاوا اسکریپت ارتقا پیدا نموده است. از آغاز هایی که نو شغل های خویش را استارت کرده اند گرفته تا بخش اعظمی از شرکتهای تبارک فعال در حوزه تکنولوژی به شکلی از این گویش نرم‌افزار نویسی به کار گیری می نمایند.
 
از این لهجه اپ نویسی می شود به صورت یک کتابخانه مانند ReactJS یا این که کادر ورک های توسعه یافته مانند Angular استفاده نمود یا می اقتدار از آن ها تحت عنوان دور و بر های ران تایم مانند Node.js و deno به کار گرفت. همه این مورد ها صرفا در یک چیز مشترک می باشند و آن این میباشد که می‌توانند کدهای گویش اپلیکیشن نویسی جاوا اسکریپت را به صورت ساختارمندتری بنویسند. علاوه بر این اقتدار کدها و همچنین مقیاس پذیری آنان نیز ارتقاء پیدا می نماید که سبب می‌شود تا حفظ از کدهای جاوا اسکریپت ریلکس خیس خواهد شد.
 
بدین ترتیب برای شما تحت عنوان یک بسط دهنده نرم افزار به گویش جاوا اسکریپت این مورد ما یحتاج و ضروری میباشد که مهارت های خویش را با به کار گیری از شایسته ترین تمرین ها و مفاهیم ارتقاء دهید.
 
درین مقاله قصد داریم ده آیتم از ریپازیتوری های گیت هاب را به شما معرفی کنیم که به شما یاری می نمایند تا به یک گسترش دهنده ماهر جاوا اسکریپت تبدیل گردید و علاوه بر این به شما در بهبود عملکردتان نیز یاری می نمایند و سبب ساز میگردد تا بتوانید کدهای مقیاس پذیرتری را بنویسید. پس در صورتی‌که شما هم یک بسط دهنده جاوا اسکریپت میباشید به شما سفارش میکنیم مارا درپی این مقاله ملازمت و همراهی نمایید.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 24 اسفند 1400 ] [ 13:09 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


چگونه با استفاده از ابزار Spring Security امنیت REST را افزایش دهیم

 ابزار Spring Security یک کادر ورک کارکشته طراحی اپلیکیشن اندروید در گویش جاوا میباشد، در‌این مقاله قصد داریم مقداری بیشتر در رابطه ابزار Spring Security سخن کنیم.

 
 
ابزار Spring Security یکی‌از شایسته ترین ابزارها در گویش نرم افزار نویسی جاوا میباشد که تجهیزات متنوعی را در مشت شما قرار می‌دهد. همانطور که میدانید ایمن سازی و ارتقاء امنیت نرم افزار های زیر اینترنت همواره از اهمیت بسیار متعددی برخوردار بوده میباشد و عملا یک روند غامض به حساب می آید. ابزار Spring Security یک کادر ورک بسیار قادر را در لهجه نرم‌افزار نویسی جاوا به شما ارائه می‌دهد که امنیت نرم افزار های پایین اینترنت را ضمانت می نماید البته با این حالا تا‌وقتی‌که کاملا این قاب ورک را نیاموخته اید نمی توانید از توان بدون نقص آن به کار گیری نمایید.
 
درین مقاله قصد داریم بعضا از کامپوننت های مهم که برای امن کردن یک REST API با استعمال از ابزار Spring Security وجود داراست را آیتم محاسبه در اختیار بگذاریم. در‌این مقاله یک نرم افزار بی آلایش ساخت می‌کنیم که از JSON Web Token برای ذخیره داده ها یوزرها به کارگیری می نماید.
 
JWT به انگیزه آسانی و فشردگی بالایی که دارااست با گاز در اکنون تبدیل شدن به یک راه استاندارد برای محافظت داده ها است.
 
پس با ما در پی این مقاله یاور باشید تا این پروژه را به اتمام برسانیم.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 7 فروردين 1401 ] [ 11:58 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


پیش نمایش 3 ویژوال استودیو 2022 در جاوا اسکریپت، تایپ اسکریپت و گیت می درخشد

 پیش اکران 3 ویژوال استودیو 2022 اخیرا طراحی اپلیکیشن اندروید منتشر گردیده‌است، ما درین مقاله قصد داریم یه خرده بیشتر درباره پیش اکران 3 ویژوال استودیو 2022 سخن کنیم.

 
پیش اکران 3 ویژوال استودیو 2022 در جاوا اسکریپت، تایپ اسکریپت و گیت می‌درخشد
با منتشر نشدن پیش اکران 3 ویژوال استودیو 2022 مشخص و معلوم شد که مایکروسافت عشق و علاقه مند به به چاپ رساندن ویژوال استودیو 64 بیت میباشد و برای آن طراحی برنامه نموده است. این موسسه به واحد سنجش متعددی تاکید دارااست که همانطور که از multi-repo حمایت می نماید از تجارب های نو جاوا اسکریپت و تایپ اسکریپت نیز پناه نماید.
 
پیش اکران 3 ویژوال استودیو 2022 در 10 آگوست رونمایی شد و موضوعاتی از قبیل سود وری شخصی و تیمی بیشتر را نیز به یار و همدم داشت. برای گویش های جاوا اسکریپت و تایپ اسکریپت پیش اکران 3 ویژوال استودیو 2022 ابزارهایی را برای بهبود تجارب نرم افزار های تک برگه ای و بسط نصیب فرانت اند ارائه میدهد. پروژه تازه تایپ اسکریپت و جاوا اسکریپت به توسعه و گسترش دهندگان این قابلیت و امکان را می‌دهد تا بتوانند پروژه های جدا REACT، انگولار و Vue را بسازند. این ورژن از ویژوال استودیو از هر مورد از CLI های محلی قاب ورک های جاوا اسکریپت را به پوسته های پروژه فرانت اند پیشرفت میدهد. در واقع این ide ورژن CLI نصب گردیده در مسیر بسط دهنده را تشخیص می‌دهد تا ساختار صحت را برای پروژه ساخت و ساز نماید.
 
ما درین مقاله قصد داریم مقداری بیشتر درباره پیش اکران 3 ویژوال استودیو 2022 سخن کنیم و داده ها جامع و جامعی را درباره آن در چنگ شما در اختیار بگذاریم.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 9 فروردين 1401 ] [ 11:33 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


به مطالب وبلاگ نویسان لینک دهی کنید

 هنگامی که مطلبی را در وب لاگ درج طراحی اپلیکیشن اندروید می کنید مطلقا از ایده ها همیاران و وب لاگ نویسان بعنوان رفرنس و مرجع به کار گیری فرمایید، این مورد 3 مزیت دارااست:

 
موجب می گردد تا مطالب بلاگ نویسان را بعنوان سر مشق قرار داده، آن‌ها نیز از پیوند دهی مطلع گردیده و نتیجتا از اشتباهات فعالیت با خبر می شوید و به رفع آن پرداخته، یا این که از نقاط قوت خویش آگاه گردیده و آنرا در عملیات وب لاگ نویسی مراقبت می‌نمایید. از طرفی نظریات وب لاگ نویسان می‌تواند برای مقاله ها آتی در وب لاگ به شما ایده بدهد. در روند فراتر، این آیتم موجب تکوین ارتباط ها از صمیم قلب قربت می شود که در بسط کاریتان بسیار مثمرثمر گردد.
 
بعضی وقت ها مبتنی بر مطالب دیگر وب لاگ نویسان محتوایی را در وبلاگتان منتشر می کنید و برای ثابت و اعتبار نیاز دارید تا به بلاگ آن‌ها لینک و پیوند دهید.
 
به عبارتی اندازه که لینکهای داخلی به استخراج سکو بلاگ و وبسایت امداد میکند، لینک و پیوند های فرنگی نیز موءثر خواهد بود.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ دوشنبه 15 فروردين 1401 ] [ 14:31 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


چرا به استراتژی محتوا نیاز دارید؟

 استراتژی محتوا نصیب طراحی اپلیکیشن اندروید مهمی از بازاریابی محتوا میباشد.

 
هدف ها مشتری، استراتژی ها و تاکتیک های بازاریاب می بایست با یکدیگر همسو باشند.
 
در واقعیت راجع به بازاریابی محتوا عنصرها پایین می بایست مشخص و معلوم شوند:
 
 هدف ها: به چه چیزی می‌خواهیم برسیم؟
 
 استراتژی: به چه شکل قادر خواهیم بود به آن دست یابیم؟
 
 تاکتیک ها: کارهایی که چهت نیل به آن ایفا خوا هیم بخشید.
 
به خیال و خاطر داشته باشید که استراتژی داشتن برای مدتی کوتاه میباشد. این دستور نباید ماه ها ارتفاع بکشد وگرنه هیچ کاری را جاری ساختن نخواهید اعطا کرد.در اینجا فقط بایستی جواب چهار پرسش را بدانید: چه کسی، چه هنگامی، چه چیزی و کجا.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ دوشنبه 15 فروردين 1401 ] [ 14:37 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


چه زمانی در سفر خریدار باید این کارها را انجام دهیم؟

 بسیار اصلی میباشد گزینش فرمائید طراحی اپلیکیشن اندروید که در کدام مرحله از مهاجرت خریدار می‌خواهید محتوای خویش را با هجرت وی هماهنگ نمایید.کلیه مخاطبان مسیر تدبیر -> شناخت -> دقت -> خرید را تعیین نمی‌کنند. آنان ممکن میباشد از فازی به فاز دیگر جنبش نمایند چون مسافرت مشتری های مدرن غیرخطی گردیده‌است.

 
مشوق های هر مشتری نیز با دیگری متعدد میباشد. این محرکها میتوانند مفاد تحت باشند:
ذاتی ("اینجانب به تعطیلات نیاز دارم!")
 
فرنگی ("ماشین قهوه اینجانب حاد میباشد.")
 
سودجو ("پیش از اینً حتی به خرید دوربین پهپاد پندار نکرده بودم!")
 
پرسونای خریدار را شناسایی نمائید و در وقتی مهاجرت خریدار همانها را غرض قرار دهید.
 
آن‌گاه، به عبارتی پیامی را مشخص و معلوم نمائید که میخواهید به مشتریان خویش ارسال فرمایید.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 16 فروردين 1401 ] [ 11:42 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


6 مورد از اصلی ترین ابزارهای علم داده پایتون

 آیا شما هم عشق مند به طراحی اپلیکیشن اندروید شناخت بیشتر با ابزارهای دانش داده پایتون می‌باشید؟ ما درین مقاله 6 گزینه از مطرح ترین ابزارهای دانش داده پایتون را به شما معرفی می‌کنیم

در صورتی‌که قصد دارید تبدیل به یک فرد حرفه‌ای در تجزیه و ارزیابی داده گردید با‌یقین گویش نرم افزار نویسی پایتون میتواند یکی شایسته ترین گویش ها برای فعالیت کردن شما باشد. ابزارهای دانش داده پایتون به شما یاری می نمایند تا به صورت بهتری تجزیه و محاسبه داده های متعدد را ایفا دهید. یادگیری گویش نرم‌افزار نویسی پایتون بسیار بی آلایش و ریلکس میباشد و این لهجه مدد کلان و بسیار عمیقی داراست و شاید برای شما دیدنی باشد که بدانید اکثر کتابخانه های دانش داده و یادگیری ماشین دارنده رابط کاربری به لهجه پایتون می باشند.
 
طی یک‌سری ماه قبل یکسری پروژه متفاوت دانش داده برای پایتون منتشر شد‌ه‌است و یا ورژن های دیرین به روزرسانی گردیده و خصوصیت های جدیدی به آن ها اضافه گردیده‌است. بعضی از این ابزارهای دانش داده پایتون به شما امداد می نمایند تا سریع خیس کدهای لازم خویش را بنویسید و فیض دلخواه را اخذ نمائید. به دنبال قصد داریم برخی از مهم‌ترین ابزارهای دانش داده پایتون را به شما معرفی کنیم.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ پنجشنبه 18 فروردين 1401 ] [ 11:30 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


چگونه AI و Machine Learning بر امنیت سایبری تأثیر می‌گذارند

 وقتی که کارشناسان طراحی اپلیکیشن اندروید امنیت سایبری برای باخت پیکار بی‌نقطه پایان خویش با هکرها و مجرمان سایبری وارد شغل میگردند، از هر مزیت فناوری که می توانند پیدا نمایند به کارگیری می‌نمایند. امروزه آنچه در نرم‌افزار‌های امنیت سایبری خویش قرار داده‌اند هوش تصنعی و Machine Learning میباشد، که هر دو ابزارهای قدرتمندی میباشند که انقلابی در مورد سایبری ساخت و ساز کرده‌اند.

 
 
و کجا می توانید هوش تصنعی (AI) و machine learning را در کمپانی سایبری پیدا نمایید؟ Capgemini گزارش میدهد که دوستداشتنی‌ترین برنامه، امنیت کانال میباشد ولی AI نیز برای بهبود پروتکل مواقعی مانند امنیت داده‌ها، امنیت endpoint، و مدیر شناسایی و دسترسی استعمال می گردد. گزارش Capgemini همینطور نماد می دهد که 69 درصد سازمان‌ها معتقدند که سوای هوش تصنعی حاذق به پاسخگویی به هجوم ها سایبری نخواهند بود و میانگین ارتقاء دارایی‌های سال 2020 برای نسبتاً یک از ده سازمان بیش تر از 40 درصد فراتر از سال 2019 میباشد.
 
و پیش گویی‌های Zion Market Research این میباشد که تا سال 2025 بازار جهانی هوش تصنعی و مصنوعی سایبری به 30.9 میلیارد دلار، با CAGR بیشتراز 25 درصد از سال 2019 تا 2025 خواهد رسید. حتی برای یک دسته امنیت سایبری گرانقدر و بسیار حرفه‌ای نیز شغل بی آلایش‌ای وجود ندارد که حمله ها خلاقانه به زیرساخت‌های خویش را مدیر نماید، براین اساس بخش اعظمی از آن ها به AI و machine learning برای مدل کردن توشه روی آن روی میاورند.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 21 فروردين 1401 ] [ 10:49 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


مقایسه TCP و UDP، کدام یک سریع تر است؟

 TCP چیست؟

 
TCP مخفف Transmission Control Protocol میباشد. طراحی اپلیکیشن اندروید این یک پروتکل لایه حمل و نقل میباشد که اذن می دهد بسته‌ها از یک جای به جای دیگر ارسال شوند.
 
TCP یک پروتکل کانکشن پایه میباشد. بدین معنا که کانکشن را پیش از هر ارتباطی فی مابین واحدهای رایانه‌ای کانال برقرار می‌نمایند. از آن‌جا که ما از این پروتکل به هم پا پروتکل IP به کار گیری میکنیم، آن را TCP/IP می‌نامیم.
 
TCP چه‌گونه شغل می‌نماید؟
 
وظیفه مهم TCP توده‌آوری داده‌ها از لایه application میباشد. بعد از آن داده‌ها را به چندین بسته تقسیم می‌نماید، به هر بسته یکی تخصیص می دهد، و بسته‌ها را به مقصدشان می‌فرستد.
 
همینطور بسته ها را پیش از ارسال‌شان به لایه application مجدد راز هم می‌نماید. با اعتنا به اینکه TCP یک پروتکل کانکشن پایه میباشد، کانکشن تا هنگامی که فرستنده و گیرنده تبادل خویش را بی نقص نکنند، برقرار خواهد بود.
 
این یک پروتکل قابل متکی بودن میباشد. یعنی گیرنده مدام یک تأیید مثبت یا این که منفی در باب بسته داده به فرستنده ارائه می دهد، به این ترتیب فرستنده مدام میداند آیا بسته داده به مقصد رسیده میباشد یا این که آیا نیاز به ارسال دوباره دارااست.
 
این پروتکل ضمانت می‌نماید که داده‌ها در به عبارتی توالی ارسال گردیده به مقصد می‌رسند. این یک سیستم داخلی برای تحقیق اشتباه و بازیابی داراست. و مسئول ارائه پیوندها end-to-end میباشد. TCP همینطور قابلیت و امکان در اختیار گرفتن جریان و چگونگی سرویس ها را آماده می نماید.
 
TCP همینطور از سرور full-duplex حفاظت می‌نماید، به‌این مفهوم که هم میتواند تحت عنوان گیرنده و هم تحت عنوان فرستنده فعالیت نماید. این به طرز کلاینت/سرور point-to-point شغل می‌نماید.
 
UDP چیست؟
 
UDP مخفف User Datagram Protocol میباشد. UDP ابتدایی‌ترین پروتکل‌های ارتباطی لایه جابجایی پروتکل TCP/IP میباشد. این پروتکل از دست کم سازوکار‌های ارتباطی به کار گیری می‌نماید.
 
UDP چه گونه عمل می‌نماید؟
 
اگرچه UDP یک پروتکل حمل و نقل غیرقابل پشت گرمی تلقی می‌گردد، با به کار گیری از خدمت‌های IP شغل خویش را اعمال می دهد، که یک طرز تحویل با شایسته ترین عملکرد را ارائه می دهد.
 
در UDP، گیرنده تأیید بسته را ساخت و ساز نمی‌نماید، و فرستنده درانتظار تأیید بسته وجود ندارد. به جهت این جراحت‌پذیری، پروتکل هم غیرقابل متکی بودن میباشد و هم پردازش آن سهل وآسان‌خیس میباشد.
 
ما از UDP در مواقعی به کارگیری میکنیم که تأیید داده‌های اخذ گردیده چندان اصلی وجود ندارد. این برای مواقعی که داده‌ها در یک طرف جریان مییابند بهتر میباشد و برای پیوندها مبنی بر کوئری مطلوب میباشد.
 
UDP از تحویل تروتمیز بسته‌های داده باور نمی‌دهد. Stateless میباشد و هیچ مکانیزم در اختیار گرفتن ازدحامی را آماده نمی‌نماید.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 23 فروردين 1401 ] [ 11:40 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


نحوه پیکربندی Google Analytics برای مشاغل محلی

 Google Analytics ابزاری طراحی اپلیکیشن اندروید قوی برای مشاغل در هر اندازه ای میباشد. هنگامی به صدق مصرف شود، داده ها مهمی ساخت می‌نماید که قادر است به تصمیم‌گیری باارزش تجاری در بازاریابی آنلاین بهینه سازی یاری دهد.

 
 
داده ها مهمی که گوگل آنالیتیکس به ما میدهد در امر اینترنت‌وبسایت، بازدیدکنندگان، اینکه چه صفحاتی سعی مطلوبی دارا‌هستند، یوزرها از چه کوئری‌های جستجویی به ما می‌رسند، و غیره هست.
 
در‌این نوشته‌ی علمی میخواهیم پنج مرحله اصلی را پژوهش کنیم که مشاغل محلی میتوانند برای تنظیمات اثرگذار گوگل آنالیتیکس از آن به کار گیری نمایند.
 
1. بازدارنده بات‌ها و spiderها گردید
 
در حال حاضر پنج قدم اصلی وجود دارااست که ما امروز در امر آنها سخن خوا‌هیم کرد تا کیفیت تنظیمات گوگل آنالیتیکس خویش را با بازدهی بیشتری اعمال دهیم. او‌لین آیتم این میباشد که ربات‌ها و اسپایدرها را حذف کنیم. فعلا این مساله اساسی میباشد زیرا برخی از مطالعات نشانه داده‌اند بیشتر از 25% آحاد ترافیک، ترافیک ربات ها میباشد. در‌صورتی‌که به خیر و خوبی وارد حساب گوگل آنالیتیکس خویش گردیده باشید، مطمئنا مثال‌هایی از ترافیک ربات‌ها را که بسیار بدیهی می باشند چشم‌اید.
 
براین اساس روشی که ما در واقع میتوانیم این فعالیت را جاری ساختن دهیم، گوگل میباشد که در واقع یک ابزار خرد بهتر در گوگل آنالیتیکس ساخت‌و‌ساز می‌نماید. به Admin > View > View Settings بروید و یک ابزار خرد عالی Bot Filtering وجود دارااست. در واقع این یقین را تولید می‌نماید که شما از لیست ربات‌ها و اسپایدرهای شناخته گردیده بیرون میشوید و در قبال آنان غربال می شوید.
 
2. هرزنامه (spam) و ترافیک فردی را غربال نمایید
 
مرحله آینده که می خواهیم غربال کردن ترافیک اسپم و ترافیک فردی میباشد. هم اکنون ادله این دستور این میباشد که داده‌های اشتباه داده‌های بی‌قیمت میباشند، صحت دارد؟ در حالتی‌که داده ها ظریف نداشته باشیم، حقیقتا کوشش خوا هیم کرد تا در باب سعی‌های seo یا این که بازاریابی آنلاین خویش تصمیمات ظریف تجاری بگیریم. ما صاحبان مشاغل متعددی را میبینیم که داده‌های خطا متعددی دارا هستند و مبنی بر آن تصمیم میگیرند.
 
بدین ترتیب اساسی میباشد تا آنجا که می توانیم داده ها ظریف به دست آوریم. مدام تعدادی غلط وجود داراست، البته ما هر کاری اجرا می دهیم تا این ایرادات را به دستکم برسانیم و خوب کار کنیم. طرز ای که میتوانیم ترافیک خویش را غربال کنیم رفتن به Admin > View > View Filters و بعد از آن Add Filters میباشد. کاری که میخواهیم جاری ساختن دهیم این میباشد که مطمئن شویم نشانی IP خودمان، یا این که حتی هم‌تیمی‌هایمان، دفترمان، و مواقعی از این دست را غربال کرده‌ایم.
 
3. هدف ها را تهیه فرمائید
 
شماره سه، تهیه و تنظیم هدف ها میباشد. هدف ها بسیار اساسی می‌باشند چون تهیه و تنظیم هدف ها در واقع به ما یاری می‌نماید تا توفیق خویش را پیگیری کنیم. این ردیابی توفیق میباشد. بدین ترتیب خواهیم توانست با رفتن به Admin > View > Goals و New Goal هدف ها را تهیه و تنظیم کنیم.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ پنجشنبه 25 فروردين 1401 ] [ 11:37 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


توسعه‌ی کاری

 مناسب‌ترین امور آن‌هایی طراحی اپلیکیشن اندروید می‌باشند که مکان توسعه و بسط داشته باشند. چنانچه چه دستیابی و شغل های دیگر هم می توانند یک ثبات مالی برای شما ساخت نمایند ولی اینگونه کارهایی بحران برانگیزترند و اشخاص میتوانند لذت بیشتری از زمان ها کاری خویش ببرند.

 
استعدادها و علائق
تمامی در‌این جهان نمی‌توانند به سمت یک مسیر معین بروند کلیه یک مقصود ندارند و نباید هم داشته باشند. ادله آن هم این میباشد که علائق و استعدادها مختلف هستند. به صورت نمونه یک نفر صدای خیر دارااست در حالی که یک نفر دیگر دارنده یاد ی بسیار وسیعی است. حتما آتی‌ی کاری این دو نفر مختلف میباشد. لذا به خانواده‌ها سفارش می‌گردد که برای فرزندان خویش در سنین جوانی آزمایش تمایل سنجی و شخصیت شناسی اجرا دهند تا بتوانند آنها‌را به به عبارتی سمتی که مستعد آن می‌باشند هدایت نمایند. هنگامی اشخاص در حیطههایی کار می نمایند که به آن عشق و علاقه دارا هستند نیاز وجود ندارد که طاقت فرسا اهتمام ورزند و یا این که اذیت نمی‌شوند.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 28 فروردين 1401 ] [ 11:17 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


5 مزیت مدیریت پروژه Agile برای توسعه نرم افزار

 رئیس پروژه Agile دسته جامعی طراحی اپلیکیشن اندروید از اقدامات تکراری و رو به بالا برای نگهداری در اختیار گرفتن میباشد. رئیس پروژه Agile مشتمل بر تعدادی نحوه گوناگون میباشد. دوستداشتنی ترین آنها scrum، Kanban، و XP می‌باشند. از مدیر Agile معمولا در پیشرفت اپ استعمال می گردد، اگرچه اشخاص معدودی برهان این دستور را شعور می‌نمایند. ولی در شرایطی‌که شما نیاز به رئیس یک دسته گسترش اپلیکیشن دارید، و هنوز Agile ندارید، از حیث مزیت رقابتی خویش را فریب می‌دهید. در اینجا 5 مزیت رئیس پروژه agile برای گسترش اپلیکیشن نقل شده میباشد.

 
 
1. با تغییر و تحول ملزومات همخوانی دارااست
 
اپلیکیشن و hardware به صورت مداوم در حالا توسعه می باشند. پیشرفت اپ Agile به شما قابلیت می دهد تا با تغییر‌و تحول لازمات برنامه و همینطور پاسخگویی به نیازهای مشتریان همپا باشید. شما همینطور درخواست‌های تغییر و تحول کمتری اخذ می کنید چون کادر ورک های agile از به عبارتی آغاز شرکت کردن استفاده کننده را تشویق می نمایند. با این وجود هنگامی نیازها تغییر و تحول می‌نمایند میتوانید به راحتی آن را منطبق دهید.
 
در صدر به لحاظ می سید بسط اپلیکیشن Agile گسترش فرآورده تازه اپ را رئیس می‌نماید. طبق گفته Kanbanize، پیشرو در ارائه نرم‌افزار Kanban، طریق agile وقتی بوجود آمد که دربین نیاز تجاری یک نرم افزار قابل انعطاف افزاری و مقطع مجال موردنیاز برای ورود به بازار سه سال تأخیر وجود داشت. آنها همینطور اشاره کردند که‌این فرمان در یک گرد هم آیی در سال 2001 شروع شد، و در غایت به  Agile Manifesto سبب شد. با این اکنون مزایای متفاوت شیوه agile مانند انعطاف‌پذیری، شفافیت، و فایده‌وری سبب به اتخاذ آن بوسیله صنعت های دیگر شد.
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 30 فروردين 1401 ] [ 11:19 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


ایمیل تبلیغاتی و تکنیک آسمان خراش

 با ارسال 230 آدرس اینترنتی ، طراحی اپلیکیشن اندروید انتظار می رود به عبارتی معیار توفیق 11 درصدی را که در بالا در تکنیک اسمان خراش داعیه گردیده بود ، مشاهده کنیم. راستش را بخواهید ، ما با 5 درصد بسیار شادمان بودیم. این همچنان یک فیض مثبت برای گروه ما بود.  فرصت صرف گردیده برای ساخت نوشته‌ی علمی ، پیوندها تحقیقاتی و ایفا پیوندها گران بها خواهد بود. ولی در اینجا حاصل ظریف عملکرد 40 ساعته ما آمده میباشد:

 
 تعداد آحاد جواب ها: 24
 
Our Skyscraper Technique Failure & the Lessons We Learned
 
 وعده برگشت به تارنما ما: 3
 
 توصیه خرید زمان های شگفت انگیز : 15
 
جایزه غیر مترقبه: 5 نام نویسی در ازمایش بتا پیام رسان ما.
 
  بک پیوند: 0
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ پنجشنبه 1 ارديبهشت 1401 ] [ 12:24 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


چرا در سال 2021 پایتون بهترین زبان برنامه نویسی برای Machine Learning است
قصد شما این میباشد که محتوای طراحی اپلیکیشن اندروید خیر فقط برای یوزرها بلکه برای موتورهای کاوش نیز در هنگام کراول کردن، فهرست‌بندی و سکو‌بندی سایت شما، به راحتی خوانده خواهد شد.
 
روش پوسته‌بندی محتوای شما نقش مهمی در کارایی کلی آن انجام می‌نماید. اشخاص مقالات را مرور می‌نمایند، به همین خیال و خاطر میباشد که شعور تیتر‌ها و تیتر‌های فرعی، فهرست‌ها و بلوک‌های خرد متن که بوسیله فضای سپید از هم تفکیک گردیده‌اند، سهل وآسان میباشد.
 

اشخاص به بلوک‌های تعالی متن جواب خیر نمی‌دهند، همچنین گوگل. 

برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 4 ارديبهشت 1401 ] [ 11:45 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


چرا در سال 2021 پایتون بهترین زبان برنامه نویسی برای Machine Learning است
قصد شما این میباشد که محتوای طراحی اپلیکیشن اندروید خیر فقط برای یوزرها بلکه برای موتورهای کاوش نیز در هنگام کراول کردن، فهرست‌بندی و سکو‌بندی سایت شما، به راحتی خوانده خواهد شد.
 
روش پوسته‌بندی محتوای شما نقش مهمی در کارایی کلی آن انجام می‌نماید. اشخاص مقالات را مرور می‌نمایند، به همین خیال و خاطر میباشد که شعور تیتر‌ها و تیتر‌های فرعی، فهرست‌ها و بلوک‌های خرد متن که بوسیله فضای سپید از هم تفکیک گردیده‌اند، سهل وآسان میباشد.
 

اشخاص به بلوک‌های تعالی متن جواب خیر نمی‌دهند، همچنین گوگل. 

برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ يکشنبه 4 ارديبهشت 1401 ] [ 11:45 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


هدف گذاری مجدد و تاثیرگذاری بیشتر محتوا

 هر قسمت از محتوا که ایجاد میگردد و طراحی اپلیکیشن اندروید در سایت شما قرار می گیرد، به یک مقصود معلوم نیاز دارااست. با این هم اکنون، غرض، حالت، واحد سنجش محتوا قادر است تغییر تحول نماید - به احتمال زیاد تغییر تحول خواهد کرد. به علاوه، گاهی تغییراتی در موتور کاوش یا این که صنعت ساخت‌و‌ساز می‌گردد که سبب ساز به مهیا شدن مجال‌های تازه برای اهدافی میباشد که منجر بیشتر چشم شدن می شود.

 
برای اینکه در مرتبه‌ نخستین قرار بگیرید، فقط داشتن محتوای کیفیت بالا کفاف نمیدهد مگر اینکه یک ادله موجه وجود داشته باشد.
 
چه‌گونه می توانید برای محتوای کهن دوباره مقصود گذاری و آن‌ها را به روزرسانی نمائید؟
طرز‌های متعددی وجود دارااست.
 
بعضی از هدف ها رایج محتوا عبارتند از:
 
 درایت و یادگرفتن
 
هدایت یوزرها به سمت چرخه خرید
 
 تسریع مجال برای خرید
 
 تقویت اتکا و تخصص
 
 ترغیب ذهنیت دنباله‌رو
 
فروش تولید ها و سرویس ها
 
 استقرار مارک
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ سه شنبه 6 ارديبهشت 1401 ] [ 11:17 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


اعتبار MFA از دست رفته اما کسب درآمد از تبلیغات تاثیرگذار‌تر از همیشه است

 اسم اختصاری MFA برای بعضا از ما تداعی طراحی اپلیکیشن اندروید کننده خاطرات شیرین و برای بعضا دیگر یادآور کابوس‌های وحشتناک میباشد. MFA یا این که "تشکیل‌شده برای AdSense"، اینترنت سایتی که با غرض قرار دادن کلمه ها کلیدی خاص که پیشنهادات متعددی در adwords اخذ می‌کردند، تولید گردیده بود. پیرو به روزرسانی الگوریتم، تارنما‌های MFA ضربه بزرگی را متحمل شدند و روش درآمدزایی از روش هک کردن عبارات کلیدی به ساخت و ساز محتوا تغییر تحول کرد.

 
تبلیغات دیجیتال
امروزه مجال‌های درآمدزایی از محتوا نسبت به پیشین بهبود یافته میباشد. درآمدزایی از تبلیغات در مقایسه با روزهایی که از MFA استعمال میشد، مطمئناً در حالت بهتری قراردارد. هزینه تبلیغات دیجیتال در سال 2017 از تلویزیون پیشی گرفت، براین اساس هیچ دلیلی نیست که شما نتوانید از روش تبلیغات در وب سایت خویش به درآمد قابل توجهی دست یابید.راجع به کانال‌های تبلیغاتی، مطمئناً شما می بایست منابع درآمدزایی از تبلیغات خویش را به بالاتر از AdSense توسعه دهید.
 
 تبلیغات متنی 
شما برای استارت می توانید تبلیغات Media.net را که سبب توسعه کانال شما خواهند شد را در تارنما قرار دهید تا از طرف یاهو! و بینگ، تبلیغات متنی سازگار با GDPR داشته باشید، و همینطور دسترسی به رئیس اکانت منحصربه‌فرد و بقیه مزایا را برای شما مهیا می‌نماید.از این رو، شما می توانید از کانال‌های مقصود‌گیری دوباره و شغل با کانال‌های متعلق غایت به کار گیری را ببرید و آخر و عاقبت، ساخت و ساز شرکت کردن فردی با فروشندگان را شروع نمایید.
 
به این ترتیب، چه‌طور می بایست به‌این مسئله پرداخت؟
برچسب ها: طراحی اپلیکیشن اندروید,

[ پنجشنبه 8 ارديبهشت 1401 ] [ 11:47 ] [ حجت عسکری ]

[ ]


صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 صفحه بعد